Skocz do zawartości

OPTICUM - HD X7 series


bigcyc123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym sofcie 1.3.34 mcas dodano jedną opcje, aby ją sprawdzić trzeba wejść menu>>>preferencje>>>pozostałe ustawienia i tam znajduje się( channel auto detection) można ją wył/wł.Proponuję zostawić jako wyłączoną.Reszta poprawek to tylko sprawy kosmetyczne dodawanie nowych transponderów itp.Jeśli ktoś z Panów potwierdził inne zmiany w tym sofcie to proszę informować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar kupić Opticum X7 HD interesuje mnie dokładnie możliwość nagrywania bajek a później żeby przenieść nagrany materiał na płytę i odtworzyć ją na dvd (jakość avi lub dvd) czy dobry wybór dokonałem?

Dodam że tuner będzie współpracował z cyfrą +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :)

 

Co do zmian w sofcie znalazłem w opcjach możliwość włączenia od jednej do trzech kolumn w liście kanałów. Ktoś (bo teraz nie mogę znaleźć postu) wcześniej pisał że nie podoba mu się to że na lemontree nie ma podglądu kanału przy przeglądaniu listy. Teraz jeśli ustawi tylko jedna kolumnę nasilcie kanałów ma podgląd obok :)

 

ps Co zmienia "channel auto detection"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy x7 czy nadal kupilibyście ten tuner ? :)

mam go, bo potrzebuje combo do testów. Ale czy kupiłbym go ponownie, i tak, i nie.

 

Ogólnie jest moim zdaniem OK, jeśli chodzi o czułości, co dla mnie jest najważniejsze. Osobiście podoba mi się układ EPG. Ale nie podoba mi się brak opisów EPG dla mux-3 w DVB-T (czyli kanałów TVP). I nie podoba mi się, że nie można nagrywać na zwykłym penie... Poza tym, odbiornik jak odbiornik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki program konwertuje do avi

Postaraj się nie pisać posta pod postem tylko edytuj poprzedni post ;)

 

Ja do tej pory przy konwertowaniu korzystałem z Allok ale jedyny problem jest taki ze jest strata na jakości ponieważ przy szybszym ruchu widać poziome paski. Może ktoś ma jakiś lepszy program :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poruszałem ten temat..soft MCAS i karta bez modułu CAM, działa bezproblemowo, wczoraj odpaliłem Cyfre, pakiet optimum..

co mnie dzisiaj zdenerwowało to ustalanie kanałów ulubionych, przy zmianie układu kilka razy mi się restartował..jakiś błąd w sofcie.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...