Skocz do zawartości

Ferguson FT-8200 HD


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Dostępny od października!!!

 

8200maintp4.jpg

8200backur9.jpg

 

newui2.gif

 

Odbiornik DVB-T zgodny ze standardem MPEG-4 cyfrowej telewizji naziemnej. Ten nowoczesny system kodowania obrazu ma wiele zalet. Przede wszystkim umożliwia przesyłanie obrazów cyfrowych także z jakością HD. Odbiornik FT-8200 HD charakteryzuje nowoczesny design, cyfrowe optyczne wyjście dzięku, komplet złącz wideo oraz USB.

 

Panel tylny:

 

Pełna kompatybilność ze standardami MPEG4, MPEG2 oraz DVB-T

Możliwość dekodowania płatnych telewizji za pomocą modułu CAM

Obsługa pasma 7MHz i 8MHz.

Wielojęzykowe menu ekranowe OSD i przyjazne użytkownikowi

Pamięć 1000 programów.

Oddzielne listy kanałów ulubionych, telewizyjnych i radiowych.

Automatyczne lub ręczne wyszukiwanie dostępnych kanałów TV i radio

Wyjście Component (YPbPr) z obsługą 1080i/720p

Wyjście HDMI z obsługą HDCP

Cyfrowe optyczne wyjście dźwięku S/PDIF

System automatycznej konwersji PAL-NTSC-SECAM

Obsługa logical channel number (LCN)

Obsługa teletekstu i napisów ekranowych

Elektroniczny Przewodnik Programów (EPG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich serdecznie po raz pierwszy ...

 

Odbieram DVB-T ze Śremu.

Po dzisiejszym uruchomieniu MUX2 mam ogromny problem z zaprogramowaniem Fergusona FT-8200 HD.

Przez ostatni rok wszystko działało poprawnie a dziś ...

 

Chodzi o to, że tuner wyszukuje kanały z MUX3 (TVP1, TVP2 itd - 7 programów), potem MUX 2 (Polsat, TVN itd. - 8 programów) ale po zakończeniu wyszukiwania jak gdyby "nadpisuje" na to co znalazł wcześniej.

Nie pomaga też ręczne skanowanie konkretnych częstotliwości - dzieje się to samo :(

Mówiąc krótko mogę zaprogramować sobie MUX2 lub MUX3, ale nie da rady obu.

Czy ktoś z Was ma podobne problemy ???

 

Pozdr,

Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich, również po raz pierwszy

 

Zaobserwowałem u siebie bardzo podobny problem - u mnie dekoder jest w stanie zapamiętać max. do 9 kanałów. Jeśli uruchomię wyszukiwanie ręczne, gdy znalezione jest dajmy na to 7 programów z multipleksów 1 i 2, (nie ma znaczenia które są to fizycznie multipleksy), nowe kanały z 3 multipleksu dodają się nadpisując kanały z poprzednich multipleksów, przy czym po tej operacji mam 9 kanałów: część z multipleksu 1, część z multipleksu 2 i (wszystkie) z multipleksu 3. Nie znalazłem logiki które kanały są usuwane.

 

Nie próbowałem edytować listy kanałów, bo po przejściu do odpowiedniej opcji odbiornik pyta się mnie o jakieś hasło którego nie znam.

 

Odbieram DVB-T w Warszawie tj. z PKiN i Raszyna.

 

Pozdrawiam,

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

U mnie tuner FT-8600 HD po zaprogramowaniu w dniu 06 10 2010 stacji ze Śremu zrestartował się do pozycji planszy z napisem Ferguson. Żadne próby uruchomienia tunera nie dają rezultatu. Zgłoszona na stronie technicznej usterka nie doczekała się odpowiedzi z serwisu. Wniosek jeden - szerokim łukiem omijać wyroby Fergusona. Poprzednio tuner notorycznie się wieszał przy słabszych sygnałach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...