Skocz do zawartości

VH1 Europe


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Wolę reklamy niż te same przerywniki typu " VIVA poleca... ". Co innego jakby zrobili nowe. ;)

I czy ktoś mi odpowie na to pytanie? - Dlaczego usunęli pasmo ChillOut?

Przecież ono nikomu nie przeszkadzało, a VH1 Music i tak jest o 1:00 i nie było potrzeby wydłużać go o dwie godziny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz, u mnie leciało w tle na wieży cały czas i teraz tyłek uratowała mi skórę wersja z Astry. A co do przerywników, to właśnie dorobili jakieś 5 nowych.

 

Moim zdaniem 1000x lepsze są jakieś krótkie, wpadające w ucho melodyjki niż marketingowa papka. :) wystarczy już reklam na innych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem jak długie są te reklamy. I nie wiedziałem, że dorobili nowych przerywników. ;)

Nie mam VH1, oglądam rzadko.

Jakby było przynajmniej z 50 takich przerywników to spoko. I jakby znudzone wywalali i dorabiali nowe na bieżąco. To mogłyby zostać. :)

Ale co z tym ChillOut ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby powiedzieć mi coś więcej o tym programie?

 

http://www.mtv-chilloutzone.com/ - prawdziwa kopalnia z MTV i VH1 European. Na uwagę zasługuje fakt, że niektóre oddziały MTV mają wciąż Chillout Zone na antenie. Podobnie jak Partyzone, w którym są emitowane klubowe kawałki, a nie normalna playlista jak u nas...

 

Na YT jest też kanał z kawałkami zgranymi z VH1 Chill Out, ale gdzieś mi zginął adres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Od końca lipca br. kanał z powrotem wrócił do produkcji przez Brytyjczyków. Teraz na antenie kanału przeważa pop-brytyjska sieczka. W kółko to samo w jedną i drugą stronę. :/

 

Popsuli również grafikę ekranową. Brak poprawnej czcionki, która była wcześniej. Bowiem przełączyli nie wiadomo po co system emisji. Tak teraz wygląda ten kanał:

 

vh1e-27-07-12-20.jpg

 

vh1e-27-07-12-17.jpg

 

źródło screenów: itizaps.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Widzę, że nikt się już nie wypowiada na temat tego kanału? W sumie mnie to nie dziwi. Tak przez ostatni rok zni[beep]i ten kanał, że nie da się zbytnio oglądać. Zlikwidowano większość fajnych programów i zamiast tego praktycznie cały dzień leci ta sama sieczka. W dodatku ta gigantyczna czcionka... Czyżby VH1 Europe przekształciło się w kanał dla ślepych i głuchych? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przykładu dzisiaj na VH1 Polska był weekend z Whitney Houston i leciały prawie same klipy z lat 80' i 90', a z tego co widzę to na VH1 European w weekendach tematycznych puszczane są w większości klipy 00s i jak był " Party Hits Weekend " to puszczali smętne piosenki Christiny Perri czy Lany Del Rey. A co do tego, że szkoda innych europejczyków... No szkoda, szkoda ale my się cieszmy , że mamy własne VH1 bo na początku były narzekania a ja stwierdzam, że nie jest wcale tak źle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w tej chwili VH1 Polska jest atrakcyjniejsze od VH1 European. Kwestią do dyskusji są tylko długie weekendy i sobotni program z disco z lat 80 ale reszta to dno. :)

 

Tutaj się nie zgodzę. Posiadam zarówno VH1 Polska jak i VH1 E i w wersji polskiej nawet to 16/9 nie ratuje kanału. Na europejskiej wersji jest znacznie lepszy dźwięk a o to przecież chodzi przy kanałach muzycznych. Co do czcionki to faktycznie jest nieco za duża i lepsza była stara czy też ta nasza polska. Może warto do nich napisać w tej sprawie? Tylko pod jaki adres? Wszędzie są ogólne adresy do MTV UK i wiadomość może zaginąć po drodze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzane chwilę temu VLC Playerem:

 

VH1 Polska (Hot Bird)

544x576, audio 192 kbps

 

VH1 European (Astra)

544x576, audio 192 kbps

 

VH1 Classic (Astra)

544x576, audio 192 kbps

 

Wszędzie to samo. (nie, to nie pomyłka na rebel:tv pojazuje mi 720x576 itd). Co do zawartości merytorycznej, to zgoda, VH1 European przez te pół roku strasznie obniżyło loty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...