Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby TV.Disco gral to co niemiecka Viva w latach swojej swietnosci, czyli... 1995-2000 to sukces murowany.

Hmm... czy murowany to nie wiem. Ja np. liczę przede wszystkim na starsze kawałki z lat 80-tych typu: Daed or Alive, Den Harrow czy Pet Shop Boys w swoich nieśmiertelnych hitach z tamtego okresu. Ale nie wiem czy można się spodziewać tego po kanale FTA bo z tego co czytałem ma być to kanał od kodowany.

No ale poczekajmy do startu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby TV.Disco gral to co niemiecka Viva w latach swojej swietnosci, czyli... 1995-2000 to sukces murowany. Swoja droga, ciekawe czy mogliby wykupic biblioteke muzyczna Vivy wlasnie z tych lat

 

Nie sądzę. MTV Networks to zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież nie słyszałem o tym, że kanał na być kodowany ... A co do ramówki, jeśli naprawde (tak jak ogłosili) pojawi sie tam muzyka z lat 80' i 90' to bedzie strzał w 10 ! Na polskm rynku brakuje kanału z hitami lat starszych. I uważam, że wlaśnie dlatego chcą utworzyć ten kanał. Ale to tylko moje spekulacje :) Trzeba poczekać do czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyli, że Disco Polo na VIVIE dobrze się sprzedaje i wpadli na pomysł ale zobaczymy jak będzie z wykonaniem.

Chcą im dorównać stąd ten nowy kanał. Jakby to było tak pogrupowane 20:00 - Dance; 21:00 - 80's etc. to by było dobrze... nie lubię jak jest wszystko pomieszane. Ale 'Syf-Mode' na pewno będzie, niestety. Zobaczymy co z tego będzie ;) jeszcze 3 miesiące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nawet wątpił czy "syf mode" będzie ... co widać po weekendach tematycznych <80"90"> 4 fan ma własnie te teledyski w formacie 4/3 więc ja stawiam na 70% że będzie w 4/3 - bądź aktywne 16/9

 

Ale jak treść będzie ok - tzn nie jeden wielki śmietnik jak na Rebel TV to będzie super nawet w 4/3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja: E-Rotic, Capitana Jack'a, Scatman John'a, Squeezer'a itp. itd. :P Muza z lat .90 i początku 2000 została kompletnie olana na świecie, co oznacza, że jest w tym temacie nisza, a pragnę zauważyć, że osoby, które przy takiej muzyce dorastały teraz mają po dwadzieścia kilka lat, trzepią kasę i są dobrym targetem :P A no i oczywiście żadnego Disco Polo :P

 

PS: Jakby ktoś tu zaglądał z 4fun Media, to... nie potrzebujecie może speca ds. eurodance dla TV.Disco w postaci mojej skromnej osoby? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Orbita - zgadzam się z Tobą. Ja też bym chętnie widział w/w przez Ciebie wykonawców na nowym kanale. Do tej listy dorzuciłbym jeszcze: Culture Beat,czy ICE MC.

Wychowałem się na muzyce z lat 90-tych i późnych lat 80-tych i bardzo mi jej brakuje w polskiej telewizji. Teraz wykonawców Eurodance z lat 90-tych można zobaczyć tylko na portalach typu Youtube.com,Dailymotion itp.

 

Pozdrawiam wszystkich i też nie mogę się doczekać startu:

:brawo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita

Ja również mam nadzieję, że ta nowa stacja będzie puszczała eurodance - szczególnie ten z lat 90. Marzy mi się taki program jak Monografia gdzie przez godzinę puszczane byłyby hity np. Masterboy, Captain Jack, Brooklyn Bounce, E-rotic, itp. Jeżeli chodzi o zakup tych wszystkich klipów to myślę, że nie byłby to jakiś szczególnie duży koszt, tak więc czekam z niecierpliwością na ten kanał. I obym się nie zawiódł (mam nadzieję, że nie będzie na nim śmietnika, w którym piosenka Captain Jack będzie leciała tuż po Boys - Jesteś szalona. Pole do popisu jest ogromne tak więc trzymajmy kciuki (fani eurodance) i czekamy z utęsknieniem do maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita

Jeżeli chodzi o zakup tych wszystkich klipów to myślę, że nie byłby to jakiś szczególnie duży koszt, tak więc czekam z niecierpliwością na ten kanał. I obym się nie zawiódł (mam nadzieję, że nie będzie na nim śmietnika, w którym piosenka Captain Jack będzie leciała tuż po Boys - Jesteś szalona. Pole do popisu jest ogromne tak więc trzymajmy kciuki (fani eurodance) i czekamy z utęsknieniem do maja.

 

Koszty zakupu są niewielkie ale problem jest gdzie indziej.. praktycznie nie ma gdzie tego kupić. Ilość źródeł minimalna. A jak już jest to w bardzo przeciętnej jakości, w formacie 4:3 i różnymi brudami :( Ja miałem wielkie problemy z klipami lat 80tych i 90tych :( A wytwórnie zupełnie nie są zainteresowane dostarczaniem takich treści do nadawcy. Nowości - to ich interesuje. Wszystko co ma więcej niż rok jest stare i przestają to rozprowadzać.

 

p.s.

Next Music HD ( czyli ta stacja w którą tak powątpiewacie w innym wątku ) będzie przed Tv.Disco :) Co prawda tylko w kablówkach a nie FTA na sat ale i to dobre. Muza - party hits 80,90, współcześnie, ze wskazaniem na 90. Myśl przewodnia - na party można zagrać wszystko, od Coco Jumbo po Nirvane :) Oby skocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mogę potwierdzić - zdobycie starszych klipów w sensownej jakości zaczyna graniczyć z cudem, bo wytwórnie nastawiają się na promocję nowych artystów i nowości, czyli tego, z czego mają bezpośrednio kasę. Jeśli coś w ogóle udaje się zdobyć, to 4:3 (choć w sumie wtedy większość tak nagrywano), kopia skopiowanej kopii, niekiedy zgrywana z nośnika analogowego wątpliwej jakości.

 

Przykład: konia z rzędem temu, kto mi znajdzie klip Masterboy - Feel the heat 2000 w jakości nadającej się do emisji. Chyba musiałbym pisać do samego Klubbingman'a, czy nie ma może czasem kopii :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...