Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na miejscu szefostwa 4Funa widząc że logo mojej stacji obraca się przy takim kiczu nie byłbym z tego zadowolony :)

Patrząc na teledysk gdzie na piłce widnieje logo 4Funa odnoszę wrażenie że stacja chce grzać się w wątpliwym blasku pań Godlewskich co pewnie potem na nią negatywnie prędzej czy później wpłynie.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wpadka na 4fun Dance.
Podczas programu Przeboje 4fun Kids zamiast playlisty z piosenkami dla dzieci wleciała playlista z Disco Polo. Teraz leci Enjoy - Zaczarowałaś Mnie.
EDI:: Już lecą piosenki dla dzieci.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Od 16 grudnia o 20:00, na 4FUN DANCE zadebiutuje nowy program Party Room TV

Cytat

Od najbliższej niedzieli, czyli 16 grudnia 2018 roku, startuje nowe pasmo – idealne dla pasjonata muzyki takich wykonawców jak David Guetta, Martin Garrix czy nasz rodak C-Bool.

 

W programie Party Room TV znajdziecie klubowe nowości, muzykę na żywo, newsy i relacje z najfajniejszych tanecznych parkietów.

To pasmo poprowadzi jeden z najpopularniejszych polskich DJ-ów – DJ Inox! Artysta będzie gościł też znane twarze ze świata muzyki elektronicznej i razem będą na żywo miksować najlepsze kawałki.

DJ-a Inoxa znacie z pewnością z takich produkcji jak „Light Up The Night”, „I’m On My Way” czy „Everybody Bounce”, a także remiksu KAYAH „Na językach 2016”.

 

 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nieczęstygość no i właśnie nie. Obejrzałem powtórkę, jestem zaskoczony, rzeczywiście pokazywana była muzyka na żywa z tzw. roomu. Zaproszony DJ puszcza swoje sety i co jakiś czas prowadzący robi z wywiad. Coś dla fanów muzyki klubowej.

 

Zapowiedź programu:

 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Chyba druga stacja zaraz po Polsacie Games, która non-stop zalicza wpadki ?

 

Edit: teraz na pasku widnieje "Przeboje 4FUN Kids". 

 

Edit 2: wszystko powróciło do normy, jednakże logo nieźle przycina.

Edytowane przez VG02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.05.2019 o 07:01, VG02 napisał:

Przeboje 4Fun Kids o 7:00? Godziny nie przestawili w systemie? 

We czwartek zauważyłam, że Przeboje 4Fun Kids poleciały również o godz. 19:00... Nie wiem, czy to wpadka, czy też może kanał wkrótce zostanie zastąpiony przez 4Fun Kids, który ponóć ma już koncesję na nadawanie, dlatego też zwiększają godziny bloku dla dzieci.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...