Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja czekam cały czas na archiwalne nagrania piosenek zespołu "Papa Dance" :D .

 

Pisałem już w tej sprawie nawet do Pawła Stasiaka, ale on z wiadomych powodów nie może w swoim programie "Niech Żyje Bal" za często puszczać swoich klipów, a pamiętam z dzieciństwa, że były takie, których niesposób teraz znaleźć nawet na "youtube" (np. do piosenek "Bez Dopingu", "Kryształek Nocnej Opowieści", "Skajlajt", czy "Złudzenia Telelenia" - udało mi się dowiedzieć, że nagrania te pochodziły z "Teleranka" i recitalu do płyty "Nasz Ziemski Eden")...

 

Szkoda, że "TVP" nie udostępnia na szerszą skalę przez internet swoich archiwów, bo za możliwość obejrzenia, czy przegrania na komputer tych nagrań byłbym skłonny nawet zapłacić jakąś niewygórowaną kwotę, ale może Pawłowi Stasiakowi uda się coś jeszcze jednak z tego wyciągnąć i puścić w swoim programie :D!

 

W ogóle wie ktoś kiedy "Tv Disco" zacznie oficjalnie nadawać, bo na razie ciągle pod białą wersją ich loga jest napis "TEST", no i kiedy platformy wrzucą ten kanał na swoje oficjalne listy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze kawałki Euro Dance pojawiające się w TV.Disco (cz. 3).

 

1. Passion Fruit - The Rigga Ding Dong Song (

)

2. Vengaboys - Cheekah Bow Bow [That Computer Song] (

)

3. Adam Rickitt - Everything My Heart Desires ( http://www.youtube.com/watch?v=3mXwkVWmi8Y )

4. Vengaboys - Uncle John From Jamaica (

)

5. Activate - Save Me (

)

6. Vengaboys - We like to Party! [The Vengabus] (

)

7. Solid Base - You Never Know (

)

8. Vengaboys - Boom, Boom, Boom, Boom!! (

)

9. Pharao 0 I Show You Secrets (

)

10. Vengaboys - Kiss [When The Sun Don't Shine] (

)

11. Madonna - Ray Of Light ( http://www.youtube.com/watch?v=XAolCtofOtA )

12. Vengaboys - Parada de Tettas (

)

13. Wham! - Last Christmas (

)

14. Vengaboys - Forever As One (

)

15. Las Ketchup - Asereje [Wersja świąteczna] ( http://www.youtube.com/watch?v=6IQ0snWg ... re=related )

16. Sandra - Don't Be Aggressive (

)

17. Scooter - Call Me Manana ( http://www.youtube.com/watch?v=xoSjywF7jxU )

18. Cappella - You & Me ( http://www.youtube.com/watch?v=7lanCjEy0gg )

19. Dj Bobo - Love Is All Around ( http://www.youtube.com/watch?v=XcQxzbFOWu4 )

20. Culture Club - It's A Miracle (

)

21. Sonique - I Put A Spell On You (

)

22. Leila K - Electric (

)

23. Intermission - Piece Of My Heart (

)

 

Oni chyba nabywają teledyski z YT, bo niektóre jakością się w ogóle nie różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sentence, może ciężko w to uwierzyć ale czasem w oficjalnym źródle nie da się nabyć lepszej jakości niż to co jest na YT. Pozostaje wtedy pytanie - czy to emitować czy nie?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence, może ciężko w to uwierzyć ale czasem w oficjalnym źródle nie da się nabyć lepszej jakości niż to co jest na YT. Pozostaje wtedy pytanie - czy to emitować czy nie?? :)

 

Chyba lepiej nie emitować-ja już (prawie) przestałem oglądać TV Disco przez jakość klipów która jest katastrofalna. Lepiej zakupić trochę mniej klipów w lepszej jakość niż więcej w jakość YT-ale to moje zdanie. Dobrze że Next Music nadaje klipy z zbiorów MixMash która posiada teledyski w rewelacyjnej jakości:-)

 

Edit: Mam ciągle nadzieję, że od nowego roku jakośc TV Disco się poprawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam aż tak bardzo na jakość teledysków z YT. Starsze klipy nie będą miały rewelacyjnej jakości. Taka VIVA DE, kiedy emituję piosenki sprzed 10 lat i starsze, to ich jakość jest masakryczna. Nie wiem skąd oni je biorą? Też mam nadzieję, że po testach jakość będzie lepsza i będzie jak najmniej gier sms (w co wątpię), oraz spełnią moje prośby o których pisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsze klipy nie będą miały rewelacyjnej jakości.

 

Jako kolekcjoner teledysków (od lat 90tych) zapewniam Cię że starsze teledyski mogą mieć rewelacyjną jakość:-)

 

Taka VIVA DE, kiedy emituję piosenki sprzed 10 lat i starsze, to ich jakość jest masakryczna. Nie wiem skąd oni je biorą?

 

Pewnie ze swoich starych archiwów. Kiedyś widziałem niedawno klip: Yamboo - Fiesta De La Noche-to faktycznie jakość była średnia:-/

 

PS. Jak zobaczysz na TV Disco jakieś rzadko pokazywane klipy daj znać na forum - wtedy czatuję na dany klip i próbuję go sobie nagrać:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze kawałki Euro Dance pojawiające się w TV.Disco (cz. 3).

 

 

nie wiem czy znasz definicję EURODANCE ale z Twojej listy naliczyłem tylko 7 kawałków EuroDance...reszta to jakiś "crap". a dodanie do tej listy WHAM i MADONNY to naprawdę jakieś nieporozumienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lotus\@lcinko

To już nie mój problem. Taka muza pojawia się w pasmach Euro Dance.

Gdyby w TV.Disco miał gościć tylko i wyłącznie gatunek ED, to cienko by było. W kółko powtarzały by się te same klipy, dlatego nie odbierajcie tego w ten sposób, że wszystkie teledyski do których zamieszczam linki, to ED, bo też inne gatunki muzyczne, a ED przoduję w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym abyśmy trzymali się prawidłowej terminologii. powielanie błędów nadawcy, który nadaje w formie TESTU i pisanie, że WHAM, MADONNA, SONIQUE i PASSION FRUIT to EuroDance zakrawa na kpinę. wystarczyłby w zupełności tytuł: "lepsze kawałki (dance) pojawiające się w TV.DISCO" i już :) wmawianie ludziom i wprowadzanie ich błąd, że jest to EuroDance to tak jak mówienie, że czarne nie jest czarne, białe nie jest białe a Polsat i TV4 były pierwsze niż TVP i dlatego muszą być na pozycji nr 1... nie dajmy się zwariować. mam nadzieję, że wkrótce nie umieścisz na liście EURODANCE Shazzy, Snoop Dogga i Linkin Park bo akurat leciały na TV.DISCO ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem... zależy jak się trafi. czasem można trafić na całkiem pokaźne sety nawet rzadkich i mało znanych kawałków ED. niestety coraz więcej jest disco-polo a z EuroDance'u puszczają coraz częściej tylko te najbardziej popularne i w kółko to samo...

 

podam kilka fajnych rodzynków i nie tylko, które mnie udało się "wyhaczyć" z Eurodance'u:

 

1. MO-DO - Gema Tanzen

2. D:Ream - Things can only get better

3. Cappella - Tell me the way

4. Basic Element - The Promise Man

5. Dune - Can't stop raving

6. Culture Beat - Anything

7. Reel 2 Real - Can You Feel it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

@Sentence: otrzymanie koncesji na nadawanie sat to nie jest coś nie do przejścia. Generalnie koncesję otrzymuje każdy kto złoży poprawny wniosek i wpłaci 10 tysięcy złotych. A że to trwa... ehhh

Ciekawe na co KRRITV zwraca uwagę, że jedna stacja dostaję koncesję po krótkim czasie od złożenia wniosku, a inna po pół roku. To pytanie kieruję już do KRRITV :lol:

 

W styczniu pojawią się reklamy w TV.Disco, a więc to oznacza, że dostaną koncesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...