Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, to nie jest koncert życzeń! Radzę więc powstrzymać się z wypisywaniem swoich propozycji i rad - spółka 4Fun Media sama dobrze wie, na co jest zapotrzebowanie na rynku i na czym można dobrze zarobić. Plan dotyczący pierwszego nowego kanału już mają - to będzie kanał młodzieżowy i wasze głosy raczej tego nie zmienią. Co do kolejnych - wszystko w swoim czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicker chciałem powiedzieć że na forum bywają bardzo wpływowe osoby na przykład z działu MTV albo na mniejszą skale z stacji Cbs TV więc myślę że warto wpisywać swoje uwagi na temat

 

Ja dalej twierdzę że na Polskim rynku brakuje stacji z muzyką lat 70' 80' 90' 00 ' i nie tylko Polskiej. Strzałem w 10 było by utworzenie właśnie takiej stacji...ale zobaczymy co zrobi 4 fan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicker chciałem powiedzieć że na forum bywają bardzo wpływowe osoby na przykład z działu MTV albo na mniejszą skale z stacji Cbs TV więc myślę że warto wpisywać swoje uwagi na temat [...]

Na razie żadna "wpływowa osoba" z 4Fun Media się na tym forum nie pokazała, więc może zaczekajcie aż się pojawi i zada wam konkretne pytanie... :wink: Co do drugiego przypadku to chyba aż za bardzo przejęliście się tym i co niektórzy zaczęli wypisywać ogrom pytań. Efekt - osoba od dawna się już nie wypowiada (może boi się zakatowania przez pozostałych użytkowników pytaniami i ewentualnie skargami?)... :roll:

 

[...] ale zobaczymy co zrobi 4 fan :)

I może pozostańmy przy tym, czyli poczekajmy... :wink:

Mogliby coś zrobić z Rebel: TV, bo oglądalność spada a muzyka wciąż nie za ciekawa i format panoramiczny by się przydał.

O tym już w innym dziale - tu piszemy wyłącznie o nowych (planowanych) kanałach spółki 4Fun Media, a o Rebel:tv można pisać tutaj :arrow:klik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
satkurier.pl[/url]":2oa4alu6]4Fun Media już wcześniej zapowiedziała, że za pieniądze zarobione na giełdzie planuje uruchomić nowe kanały. Jeden ma być kierowany do młodzieży, a drugi do osób w wieku 16-49 lat. Teraz spółka interesuje się także nadawaniem swoich stacji w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). - Odpowiedzieliśmy na ogłoszenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji rozpoczynające konsultacje w sprawie zagospodarowania tzw. pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej - poinformowała Ewa Czekała, prezes 4Fun Media.

A więc mówimy już o dwóch planowanych kanałach: dla młodzieży i dla osób w wieku 16-49. Na razie nie wiele mi to mówi, ale oznacza to, że spółka ma coraz więcej pomysłów - oby były oryginalne... :wink: Przedział 16-49 może sugerować, że 4Fun Media zdecyduje się na kanał z nieco starsza muzyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Wygląda na to, że będzie to jednak kanał z muzyką disco.

Dobra informacja jest taka, że będą tam również utwory z lat 80' i 90'.

 

Kanał będzie nosił nazwę TV.Disco

 

W czerwcu 2011 roku na polskim rynku telewizyjnym zadebiutuje nowy kanał muzyczny - TV.Disco. Nadawcą kanału z muzyką taneczną będzie spółka 4Fun Media, do której należą także 4Fun.TV oraz Rebel TV. Nadawca wystąpił do KRRiT o wydanie koncesji dla nowej stacji.

TV.Disco to kanał muzyczny, który jako alternatywa dla istniejących stacji muzycznych pop i pop-dance, ma wypełnić kolejną niszę rynkową. Stacja będzie prezentowała ściśle sprofilowane gatunki muzyczne: disco, dance, techno, disco polo, house, eurodance. W nowej stacji królować będą hity z lat 80. i 90. (ABBA, Boney M, Bad Boys Blue, Modern Talking), muzyka dance (Anthony Moon, Alchemist Project, East Clubbers), disco polo (Bayer Full, Boys, Spike, Tomasz Niecik), listy przebojów, nowy format interaktywny "Niech żyje balet", oraz tematyczne pasma muzyczne.

 

Decyzję uruchomienia nowego kanału nadawca tłumaczy brakiem konkurencji w tym segmencie rynku oraz świadomością wielkiego potencjału komercyjnego nowej stacji. Kanał TV.Disco pozwoli pozyskać 4fun Media nową grupę odbiorców - osób z miast

poniżej 5 tysięcy, mieszkańców w wieku +16.

 

- Wykorzystując wiedzę w budowaniu kanałów tematycznych o profilu muzycznym, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na rynek kanału TV.Disco. Kierujemy go do silnej i dużej grupy konsumenckiej, fanów kultowych muzycznych przebojów filmowych takich jak "Grease" czy "Gorączka Sobotniej Nocy" z rewelacyjnym Travoltą w rolach głównych. Niezaprzeczalnie fani Dirty Dancing będą mogli spędzać czas

oglądając ponadczasowy wideoklip do utworu (I've Had) The Time of My Life - mówi Ewa Czekała, Prezes Zarządu 4fun Media S.A.

 

Strategia 4fun Media zakłada wprowadzanie na rynek nowych telewizji tematycznych. Spółka posiada własną infrastrukturę, zaplecze technologiczne oraz zawartość programową, dzięki czemu może maksymalizować efektywność operacyjną kolejnych projektów. Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie

przy produkcji kanałów muzycznych, TV.Disco będzie w całości produkowany przez 4fun Media. Oznacza to także, że kanał będzie w pełni interaktywny - za pomocą SMS-ów widzowie będą mogli korzystać z aplikacji ekranowych i decydować o zawartości muzycznej programów

.

 

Według nadawcy TV.Disco nie będzie konkurencją dla 4fun.tv lecz uzupełnieniem obecnej oferty

programowej 4fun Media kierowanej do widzów i reklamodawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyka lat 80" i 90" JESTEM ZA !!!!!! Eurodance itp :) Już nie mogę się doczekać tej stacji TO MOŻE BYĆ HIT!!!

 

.... jestem tylko ciekawy jak to wykombinują żeby ten Disco.TV i 4 fan .... nie będzie konkurował ze sobą .... bardzo cienka linia jest Kalwi Remi /Robert M itp. I tu i tu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...