Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sądzisz, jeśli wciąż pod logo "wisi" napis "TEST", to dostali czy nie? :D

 

Fakt że pod logiem jest napis TEST nie oznacza że nie dostali koncesji. Z tego co wiem to nadawca TV Disco ubiegał się o koncesję w KRRiT, a później po nieudanych próbach gdzieś czytałem że starają się o koncesję w innym kraju. Z resztą jak by nie było KRRiT przyznaje już koncesję grubo ponad pół roku, a to chyba jest niedopuszczalne, choć w Polsce wszystko możliwe!

 

Polo TV miała koncesję a nadawała z dopiskiem "Emisja testowa" więc to nie ma nic do rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ dzisiaj ładny secik leciał: FUN FACTORY - Close To You, MASTERBOY - Is This Love, NANA - Lonely, MO-DO - "GEMA TANZEN" !!!, PAFFENDORF - "where are you", AQUA - "doctor jones" :) aż człowiek siedział przed TV jak kiedyś i już nie mógł się doczekać następnego videoclipu :) szczerze mówiąc to teledysku GEMA TANZEN chyba nie kojarzę... pamiętam piosenkę, miałem nawet całą kasetę MO-DO ale tego clipu chyba nie puszczali zbytnio na MTV czy VIVIE... ktoś pamięta ?

 

jakość dźwięku na teledyskach MASTERBOY, MO-DO, PAFFENDORF bardzo dobra, aż chciało się słuchać - "soczysta góra, sprężysty i miękki dół" :) NANA natomiast obcięte dół i góra, takie przytłumione jakby. piksele wciąż na wszystkim ale jednak stwierdziłem, że wolę piksele i dobrą jakość dźwięku niż "metaliczną kastrację MP3 z bitrate rzędu 96 kbps max" tak jak np. na TRACE TV, którego wcale nie włączam ze względu na jakość dźwięku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiem czy tylko u mnie się tak dzieje ale jak włączę TV Disco to na dekoderze pojawia mi się godzina - 20 min. Czyli jeśli teraz mamy na przykład godzinę 8.00 to po przełączeniu na TV Disco pojawia mi się godzina 7.40 czy ktoś wie czemu tak się dzieje? Ma ktoś podobnie jak ja? Jest to wina nadawcy TV Disco czy mojego tunera (OPTICUM HD XTS703).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiem czy tylko u mnie się tak dzieje ale jak włączę TV Disco to na dekoderze pojawia mi się godzina - 20 min. Czyli jeśli teraz mamy na przykład godzinę 8.00 to po przełączeniu na TV Disco pojawia mi się godzina 7.40 czy ktoś wie czemu tak się dzieje? Ma ktoś podobnie jak ja? Jest to wina nadawcy TV Disco czy mojego tunera (OPTICUM HD XTS703).

 

Godzinę przeważnie ustala operator do którego należy transponder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiem czy tylko u mnie się tak dzieje ale jak włączę TV Disco to na dekoderze pojawia mi się godzina - 20 min. Czyli jeśli teraz mamy na przykład godzinę 8.00 to po przełączeniu na TV Disco pojawia mi się godzina 7.40 czy ktoś wie czemu tak się dzieje? Ma ktoś podobnie jak ja? Jest to wina nadawcy TV Disco czy mojego tunera (OPTICUM HD XTS703).

U mnie godzina jest poprawna.

 

Co do teledysków - jest ich zdecydowanie za mało. W sobotnie wieczory puszczają zawsze to samo, tylko w innej kolejności. TV Disco ma już teraz dość duży wybór teledysków - nie rozumiem, dlaczego część z nich zawsze pojawia się w określonych pasmach i nigdzie indziej. Teledyski powinny być jak najbardziej wymieszane. Oglądając TV Disco od poniedziałku do czwartku zauważyłem, że w okolicach godziny 22:50 zawsze pojawia się Stachursky, a tuż po 23:00 "Boys. boys, boys" Sabriny. To nudne i przewidywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trwa emisja testowa wie ktoś ??

Nie wiadomo.

 

W sob. wieczorem w paśmie "Sobotnia gorączka" jeszcze wyemitowali French Affair - Comme Ci, Comme Ca (

). Jak chcecie posłuchać tego klipu, to tylko na fulla, bo po cichu to można telenowele oglądać, a nie muzy słuchać :D

 

Drugi teledysk, też się pojawił w TV.Disco: French Affair - My Heart Goes Boom ( http://www.dailymotion.com/video/x1lpvr ... boom_music )

 

Pozostałe równie dobre, które też bym chciał ujrzeć w TV.Disco:

 

French Affair - Do What You Like (

)

French Affair - Sexy (

)

French Affair - Poison (

)

French Affair - I Want Your Love (

)

French Affair - These Boots Are Made For Walking (

)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...