Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że klipy z lat 80 nawet w oryginalnej jakości też mają klimat.

 

Ja to wiem, Ty to wiesz ale zobaczymy co będzie jak w kanale ze znaczkiem HD pojawią się stare klipy w oryginalnej lipnej jakości, Zaraz 100 specjalistów zacznie pisać, że nie stać mnie na klipy w HD... i nieistotne dla nich będzie, że starych klipów w HD nie ma. Zresztą żadnych nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak jak z płytą winylową ma swój klimat i już. Może poczekajmy aż kanał uruchomią i zobaczymy ( zresztą na REBEL TV czasami można spotkać teledyski z lat 80 - a 4FUN TV miał ostatnio weekend specjalny z muzyką lat 80, przedsmak już był.) Skoro disco polo jest na VIVIE do widocznie jest takie zapotrzebowanie.

Ważne że kanał będzie FTA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mr. Orbita" też bardzo chętnie będę widział Eurodance to była świetna muzyka.

 

Jak wszystko bedzie ładnie posortowane w bloki tematyczne to i niech nawet jest DP ale osobno z hitami lat 80"90" itp itd.

 

Bo najgorsze są "Mixy" .... bo nie wiadomo co tam jest ... ostatni tak się zrobił Rebel Tv już tam widziałem wszystko o każdej porze :P Juz nie wspomnę o Viacomskiej Vivie PL gdzie muzyki powoli z lupą szukać ah.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja: E-Rotic, Capitana Jack'a, Scatman John'a, Squeezer'a itp. itd. :P Muza z lat .90 i początku 2000 została kompletnie olana na świecie, co oznacza, że jest w tym temacie nisza, a pragnę zauważyć, że osoby, które przy takiej muzyce dorastały teraz mają po dwadzieścia kilka lat, trzepią kasę i są dobrym targetem

No nie przesadzajmy z tym nurtem muzycznym. Godzina, dwie tygodniowo by zdecydowanie wystarczyło tej muzyki. Sam w tych czasach gdy królował Culture Beat czy Masterboy prowadziłem imprezy ale nie była to aż tak dobra porywająca muzyka. Jeżeli mówimy o dobrej muzyce disco to tylko lata 70 (Donna Summer, Boney M itp.) i 80-te (Pet Shop Boys, Fancy, Spagna czy Savage itp.) No jeszcze początek lat 90 to można zaliczyć do dobrej muzyki np. Black Box, Snap czy KLF ale już druga połowa tamtych lat to jak ja to nazywam zwykła „kaszana” ( Corona, Capitan Jack, Whigfield, Squeezer czy Alexia)

Nie wspomnę już o nowej muzyce :mrgreen:

 

Z reguły jestem pesymistą i niestety myślę że ten kanał jako FTA nie przyniesie dobrych kawałków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 Fan Media chwiali się ile to kasy zbił na Giełdzie ..... więc powinni stworzyć program tego typu < czy na głównej antenie czy na nowych stacjach>

 

http://www.youtube.com/watch?v=j1YLrChb ... re=related

 

Jakaś umowa z Warszawskim czy z innego miasta Klubem relacje LIVE < Piątki czy Soboty> - Sukces i oglądalność murowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirtualnemedia_pl[/url]":2o5xz961][...] W planach są nowe stacje. Spółka [4Fun Media] pod koniec lutego br. złożyła wniosek o koncesję dla kolejnego kanału TV.Disco, który prezentować będzie muzykę taneczną (więcej na ten temat). Rozpoczęcie nadawania przez ten kanał planowane jest na czerwiec br., na razie nie podpisano jeszcze dotyczących go umów dystrybucyjnych. - Strategia 4fun Media zakłada uruchamianie kolejnych stacji tematycznych. Następna z nich powinna ruszyć w pierwszej połowie 2012 roku – mówi nam prezes 4fun Media, ale szczegółów kolejnego projektu telewizyjnego na razie nie ujawnia.

Ambitne plany, jeszcze nie uruchomili trzeciej stacji, z drugą (Rebel:tv) nie jest najlepiej, a już planują kolejną, czwartą stację na pierwszą połowę 2012 roku. Myślę, że chyba trochę za wysoko mierzą i niestety coraz bardziej stawiają na ilość, a nie na jakość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 Fan Media Bardzo bardzo się wzbogaciło na Giełdzie więc szaleje .... a pamiętajmy jest niezależną Polską spółką medialną .

 

A może by tak kanał w stylu TVN czy RTL ??? Ogólno tematyczny ???? Konkrecja dla ITI i słonecznej stacji by sie przydała

 

Ale to ma być muzyczny to niech jest typu Great-his Hits

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zapadła cisza o całym projekcie czy coś wie czy ta stacja w ogóle ruszy ?? żadnych informacji itp. itd. Za chwilę na dobre rozkręci się Polo TV < lecz chyba ta stacja miała być trochę inna pod względem muzycznym> cios który otrzymał 4 fan w postaci braku głównej stacji w DVB-T - mniejsza kasa z reklam ...

 

Czy coś ktoś wie czy Disco TV Wystartuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba doszli do wniosku że jeden Polo Tv wystarczy, dodatkowo jeszcze sporo disco w tvs, tvr, csbtv, itv, według mnie już okazja na te kanały się wyczerpała, według mnie czas na stacje z muzyka z całego świata nie tylko angielsko jezyczne [beep]ny czy też ich w większości przypadków marne rmxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że 4 fan powinno w miejsce tego projektu stworzyć stację Gret-his Hit's .Archiwa ma olbrzymie - co widać po weekendach tematycznych i Rebel TV.

 

Pasma lat 70"/80"/90"/00" Abba U2 całe lata 80" - nie tylko Disco taka stacja miał by oglądalność , wzięcie < ile młodych ludzi wraca do muzyki z poprzednich dekad> i nie zbytnio dużej konkrecji w naszym kraju < VH1 Europe - płatny a na dodatek za dużo tam muzyki rodem z Vivy/Eski >

 

I tak 4 Fan byłby Top Fresh , Rebel TV Underground i NOWY kanał Gret-his Hit's ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991 popieram cię całkowicie. :)

No, może poza takim drobnym szczegółem - dodałbym lata '60 a zabrał '00. Moim zdaniem kanał typu Gret-his Hit's powinien się obejść bez współczesnej muzyki a dodanie lat '00 zapewne stałoby się furtką do puszczania na takim kanale Rihanny, Gagi i tego typu rzeczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo21 ... w sumie masz rację l :)

Czekam z niecierpliwością kiedy jakiś Polski nadawca "Wpadnie" na Pomysł takiego kanału muzycznego - dziwie się że żaden nadawca nie chce stworzyć takiej stacji. Sukces radia złote przeboje , Delux z Astry ... może 4 Fan media wyczuje nosem interes niezagospodarowanego targetu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brak miejsca w dvb-t to dla nich kiepska informacja .... kasa pójdzie do Eski ... tak samo MTV boi się o przyszłość w Polsce - brak ich złotej żyły - Vivy pełnej reklam w DVB-T .... Polak lubi pakiety MINI - CP TNK ... teraz nie musi gdy lada dzień uzyska za free prawie 20 stacji TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...