Jump to content
mxc78

SatKurier w wersji elektronicznej?

Recommended Posts

12 godzin temu, Frazes napisał:

w ramach małego zabezpieczenia przed kopiowaniem na każdej stronie był umieszczony np. taki tekst: "egzemplarz zakupiony w sklepie Hollex.pl" i w nawiasie numer zamówienia w ramach, którego egzemplarz został zakupiony

Podobne rozwiązanie było w SAT Kurier Readerze przed wieloma laty, tylko zamiast numeru zamówienia był bodajże adres e-mail. Ale to było w aplikacji desktopowej, a tu plik PDF musiałby być przetwarzany i generowany w locie przez skrypty na serwerze. Za dużo z tym zachodu. Kto ma nielegalne udostępnić, to udostępni, ale uczciwe osoby jednak zapłacą. Mamy już kilkadziesiąt zamówień na wersję elektroniczną SAT Kuriera 3-4/2020, więc odzew jest spory. Bardzo nam miło z tego powodu!

• Like 1

Moglibyście np stworzyć taka aplikacje satkuriera jak np wyborcza ma..(nie to że polecam ich czytanie ) 🤣

Posted (edited)
3 godziny temu, Anita Kaźmierska napisał:

Podobne rozwiązanie było w SAT Kurier Readerze przed wieloma laty, tylko zamiast numeru zamówienia był bodajże adres e-mail. Ale to było w aplikacji desktopowej, a tu plik PDF musiałby być przetwarzany i generowany w locie przez skrypty na serwerze. Za dużo z tym zachodu. Kto ma nielegalne udostępnić, to udostępni, ale uczciwe osoby jednak zapłacą. Mamy już kilkadziesiąt zamówień na wersję elektroniczną SAT Kuriera 3-4/2020, więc odzew jest spory. Bardzo nam miło z tego powodu!

Ja też się BARDZO CIESZĘ, że redakcja wróciła do wydań elektronicznych i nieźle to funkcjonuje, bo nie ukrywam, że dzięki temu właśnie wróciłem po latach do lektury także czasopisma, a nie tylko strony internetowej i tego forum i moje propozycje są też właśnie po to, żeby redakcja nie obawiała się publikowania tych wydań elektronicznych, bo jest właśnie myślę wiele osób dla których wydania elektroniczne są najwygodniejsze, nie tylko w obecnej sytuacji, a jednocześnie chcą za nie uczciwie płacić i wspierać redakcję.

P. S. Wpadłem właśnie na pomysł, żeby jako dodatkowe podziękowanie dla tych, którzy kupili/będą kupować elektroniczną wersję "Satkuriera" i są na tym forum wprowadzić specjalną rangę, np. "Fan Satkuriera" i żeby ją dostać trzeba by było podać w uwagach do zamówienia swój nick na forum. To drobna rzecz, ale myślę, że dla wielu osób też byłaby czymś miłym i nie chodzi mi wcale o to, że ja osobiście chciałbym taką rangę dostać 😀 .

Edited by Frazes
  • Like 2

2 godziny temu, Frazes napisał:

i nie chodzi mi wcale o to, że ja osobiście chciałbym taką rangę dostać 😀

HAHA :) 

Dobrze. Wszystkim zainteresowanym taką rangą osobom, które złożą lub złożyły zamówienie na wersją elektroniczną SAT Kuriera lub na prenumeratę, nadam tytuł „Fan SAT Kuriera”. Proszę tylko te osoby o przesyłanie do mnie na priv numeru zamówienia w celu potwierdzenia.

• Like 2

To teraz tylko wypatrywać ile osób z rangą "Fan SAT Kuriera" się pojawi 😀 .

Ja kupuję roczną subskrypcję od bodaj 2008r. albo 2009 i raczej na elektroniczną nie przejdę. Jestem ciekaw ilu jest takich jak ja :)

• Like 1

Elektroniczna wersja jest o tyle lepsza od papierowej, że można mieć zebrane wydania z wielu lat i nie zajmują one fizycznego miejsca i w każdej chwili można do nich wracać, a do tego np. możemy sobie wszystko powiększać i nie ma problemu drobnego druku 😀 .

Po jakim czasie od zakupu przychodzi plik PDF? Przychodzi na maila czy jak?

W ciągu kilku godzin powinien przyjść mail z informacją o realizacji zamówienia. Tam należy kliknąć w szczegóły zamówienia, gdzie podany jest link do PDF, którego należy pobrać na dysk.

No i przyszedł, ale mam problem, kliknąłem na link do pobrania PDF w telefonie, plik się nie pobrał, więc po powrocie z pracy do domu kliknąłem na link w komputerze i teraz mi wyskakuje tylko komunikat " Przekroczono limit pobrań" - no i musiałem napisać reklamację. Czekam na odpowiedź. 😫

Linki mają limit 3 pobrań. Wysłaliśmy już nowy na maila. Proszę zapisać sobie plik PDF na dysku twardym i dbać o niego jak o cenny skarb ;)

Tak zrobię! Dzięki za szybką reakcję, myślałem że cały weekend zostanę bez lektury 😀