Skocz do zawartości
mxc78

SatKurier w wersji elektronicznej?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dodam jeszcze w tym temacie, że inne tytuły dostępne w "e-kiosku" ("Newsweek", "Gazeta Wyborcza") ukazują się raczej bez takich opóźnień, jak "Satkurier" (kupuję czasem właśnie też w "e-kiosku" "Newsweek" i "Gazetę Wyborczą", więc wiem), więc coś tu jest chyba nie tak, jeśli chodzi o zasady współpracy "e-kiosku" z "Satkurierem", albo odwrotnie i może wartoby coś tutaj zmienić???

Może np. możnaby było tak to zorganizować, że to od razu Wy, czyli "Satkurier" w redakcji tworzycie wersję elektroniczną numeru dla "e-kiosku" (równolegle z wersją papierową), wysyłacie ją tam i oni od razu ją publikują u siebie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest 22.05.2012 a majowego wydania SatKuriera w E-Kiosku nadal nie ma. Oplacilem w lutym roczna prenumerate magazynu i czuje sie oszukany. Do porównania: wydanie 1/2012 zostalo opublikowane 05.01.2012, wydanie 2/2012 13.02.2012, wydanie 3/2012 15.03.2012, wydanie 4/2012 16.04.2012 a wydanie 5/2012 ????

Jak sytuacja sie nie poprawi to zloze reklamacje. Szkoda, bo sadzilem ze wydawnictwo razem z e-kioskiem pracuje solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze swojej strony przepraszam :( Zgłosiłem interwencję do ludzi zajmujących się wydaniami elektronicznymi, a do kolejnego numeru postaramy się jakoś to ogarnąć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak ja pisałem wcześniej gdzieś tu jest kłopot, bo gazety typu "Gazeta Wyborcza" nie mają opóźnień w publikacji "e-wydań"...

Nie wiem, może to głupio zabrzmi, ale może zadzwońcie po prostu właśnie np. do "Gazety Wyborczej" i spytajcie jak oni ułożyli sobie współpracę z "e-kioskiem" (to nie jest chyba specjalna tajemnica) :D???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znów sytuacja się powtarza. Mamy 27 marca, a numeru 3/2013 nadal nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sugeruję wszystkim osobom abonujący w ten sposób magazyn, aby wygaszali prenumeraty i nie zamawiali więcej magazynu przez ekiosk.pl. Docelowo dystrybucję tą drogą najprawdopodobniej zakończymy. 3/2013 pojawi się tak szybko, jak to będzie możliwe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest jakaś możliwość kupowania bieżących e-wydań Sat Kuriera po wycofaniu się ekiosku?

W Hollexie jest, ale nie najnowszy :-(

PDF, czy inny format byłby dla mnie fajnym uzupełnieniem comiesięcznie kupowanej wersja papierowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dystrybucja w ekiosk.pl została zakończona, natomiast na Hollex.pl wersja elektroniczna jest (przynajmniej na razie) publikowana z ponad miesięcznym poślizgiem. Spróbuję wywrzeć delikatny nacisk, aby zmniejszyć ten poślizg chociaż do równego miesiąca, na bieżąco na razie nie da rady :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

z racji tego, iż jestem fanem zarówno miesięcznika kurier sat jak również grafiki postanowiłem pobawić się nieco ostatnią okładką magazynu.

Wersja redakcji

2z9i5mo.jpg

Moja wersja

1pik45.jpg

Jednocześnie nadmienię, iż dostałem zgodę redakcji na jej opublikowanie.

„Otrzymałem jednorazową zgodę redakcji na wykorzystanie logo w celach niekomercyjnych. Znak towarowy i logo SAT Kurier są pod ochroną i używanie ich przez kogokolwiek bez zgody redakcji jest naruszeniem prawa”.

Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi