Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Usuwając kanały Cartoon Network i Boomerang, usunął im sie również przez przypadek Nickelodeon, zwróćcie uwagę na nowe promocje np All Inclusive w kanałach dziecięcych jest tylko Disney, Disney XD, BBC Cbeebies, Baby TV, Polsat JimJam i zapowiedź Nick Jr, a gdzie Nickelodeon ja się pytam? To zapewne pomyłka bo Nickelodeon ma pozostać ma jeszcze dołączyc Nickelodeon HD a on ma inną ramówkę więc główny Nickelodeon i tak pozostanie. Powinni uważać jak aktualizują ofertę, nie dość że uszczuplają ofertę dziecięcą to jeszcze przez pomyłkę usunęli o jeden kanał za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się zdaje że wspominali o utworzeniu nowego pakietu Dzieci XL i w nim ma być Nickelodeon SD i HD.

Zapewne jak w lutym dołączy Disney Junior to będzie przetasowanie w pakiecie Dzieci.

 

Dzieci - to będą stacje dla najmłodszych

Dzieci XL - to będą stacje dla młodzieży

 

I tym sposobem N-ka utworzy nowy pakiet osuwając kilka innych stacji, to się nazywa biznes :brawo:, a komu nie pasuje to ma prawo do bezkarnego rozwiązania umowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji, które cytowałem z zagranicznej strony Nick SD miałby pozostać w pakiecie Dzieci, a Nick HD miałby być pierwszym kanałem pakietu Dzieci XL, który później będzie dodatkowo płatny i wzbogacony o trzy następne kanały.

 

Ale czasem bywa tak że Nka dodając jakiś kanał HD usuwa jego odpowiednik SD. Zobaczymy jak to będzie wyglądać po pierwszym stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały mają oddzielną ramówkę więc w ofercie raczej pozostanie Nickelodeon SD i dołączy do niego Nickelodeon HD. Poza tym drugim aspektem na który należy zwrócić uwagę to rozmieszczenie w pakietach. Nick SD jest w "dzieci", a Nick HD ma być w "dzieci XL", tak więc straciliby abonenci mniejszego pakietu i byłaby podstawa do rozwiązania umowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Nki przedstawiciel wrzucił taki post:

 

Szanowni Państwo,

 

miło mi poinformować, że pakiet Dzieci XL, nie spowoduje zmiany w cenie za programy dziecięce. Pracujemy nad tym aby dołączać kolejne stacje do tego projektu.

 

Mam nadzieję, że wraz z tą informacją Wasze wątpliwości zostaną rozwiane.

 

Oby faktycznie pakiet Dzieci XL nie był dodatkowo płatny na stałe, a nie tylko przez pierwsze miesiące jak w informacji, którą cytowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
tak

bedzie w nowej wspolnej platformie ;-)

 

teraz nie ma sensu dublowac kanaly

 

pół roku wytrzymamy ;-)

Tyle samo prawdy w tym jak i w twierdzeniu, że włączą za kilka dni. Skoro nie wiesz, to po co piszesz? Tytuł wątku to zapowiedzi a nie spekulacje.

Nie ma informacji na temat dodania lub nie tego kanału, darujmy więc sobie domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

ten pierwszy masz na pozycji 10 (lub 11 nie pamietam), a drugi będzie w połączonej ofercie nowej platformy.

 

Jak może widzisz (wbrew temu co media pisały) odkąd n-ka i cyfra+ połączyły się to ta pierwsza przestała dbać o rozwój. Wobec tego nowości pojawią się po akceptacji UOKiK, jak ruszy wspólna oferta. Moim zdaniem okolica Bożego Narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie pojawił się, bo on jest już od dawna na tym transponderze tylko dodali kodowanie N do istniejącego przekazu przy którym był do tej pory tylko Viaccess (TP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...