Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko że jak sprzedadzą większościowy pakiet udziałów to wtedy te zapowiedzi tracą moc, gdyż nowy właściciel wcale nie musi dołączać nowych kanałów.

Gdyby tak wygrał MTG (Modern Times Group) to wtedy w końcu mielibyśmy kanały spod marki Viasat.

No ale zobaczymy .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy właściciel nki będzie znany niebawem, może nawet już we wrześniu, ale cała finalizacja będzie się ciągnęła przynajmniej do końca roku. Jeżeli w tym czasie byłyby wstrzymane wszelkie inwestycje, to nka zamiast osiągnąć 900 000 abo do końca roku, będzie ich tracić. Dlatego wydaje mi się, że nka musi rozwijać ofertę programową, tym bardziej, że Cyfra, na jesieni, ma mocno zaszaleć na tym polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że jak sprzedadzą większościowy pakiet udziałów to wtedy te zapowiedzi tracą moc, gdyż nowy właściciel wcale nie musi dołączać nowych kanałów.

Jeśli umowy są już podpisane to i tak wprowadzą. Zresztą nowym właścicielem, mimo wszystko, może być News Corp, a wtedy Marcus pewnie zostanie i wszystko będzie "po staremu" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w tym czasie byłyby wstrzymane wszelkie inwestycje, to nka zamiast osiągnąć 900 000 abo do końca roku, będzie ich tracić.

 

Przeciez na to nie maja juz najmniejszych szans. Na koniec drugiego kwartalalu liczba abonentow wynosila 826k i odnotowala spadek o 4k. Raczej bylby potrzebny cud by do konca roku nabili 74k przy tej ofercie. Szczegolnie ze twarda sie jej trzymaja i trzeci kwartal tez pewnie bedzie spadkowy.

 

Ps. Coprawda statystyki moga im sie poprawic bo wkoncu wzieli oferte na krte pod swoje skrzydla, nie zdziwie sie jak liczba jednak skoczy o kilkadziesiat tysiecy z migrujacych z tnk. Ale to raczej trik ktory zamaskuje spadek niz rzeczywista wzrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanaly o ktorych sie mowi ze niedlugo dolaczy nka czyli Romance TV HD(juz jest na pozycji 33) , Viacom Blink, Polsat Sport News, Kino Polska Muzyka, MTV Dance, Nick HD , Nick Jr., Sundance Channel HD, Travel Channel HD, Trace Sports HD, Trace Urban HD maja jeden wspolny mianownik a mianowicie nie wnosza zadnego prawdziwego konkretnego kontentu do n. Prawdziwa nowa wartosci moim zdaniem wprowadzily by kanaly Viasat i History w hd. Dodatkowo wprowadzenie popularnych kanalow jak Comedy Central w hd spowodowaloby mocne uatrakcyjnienie platformy n. Dla mnie wszystkie powyzsze o ktorych sie mowi, a jest ich 11 sa zdecydowanie mniej warte od ponizszych 2 nowych + wersja hd CC. Czy naprawde 11 kanalow razem sa tansze niz dwa Viasat hd i history hd? Jest juz bardzo duzo roznych kanalow ktore maja wspolna ceche- po prostu tylko sa i nic wiecej nie wnosza. Lepiej dodac cos konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z obiecanych kanałów to Viacom Blink oraz Polsat Sport News. Ten pierwszy miałem okazję poznać w paśmie niekodowanym i powiem że niezbyt wiele różni się od kanałów typu TLC, Club TV czy BBC Lifestyle, można znaleźć parę ciekawych pozycji z czego chyba najciekawszą raczej mało kobiecą propozycją jest program Fear Factor. Jeżeli chodzi o Polsat Sport News to połączenie retransmisji i transmisji live z wydarzeń sportowych i sportowe newsy na bieżąco. To dobra pozycja która zastępuje sportowe newsy które zniknęły z kanału N Sport, choć według mnie bardzo dobrym sportowym kanałem publicystyczno-informacyjnym jest Orange Sport, ale dodatkowa porcja nie zaszkodzi, dobrze mieć newsy z różnych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmowo-sportowy mówisz... Ciekawe jakim sportem chcą ten kanał wypełnić poza dniami gdy gra LM (i LE od przyszłego roku). Żeby wprowadzać takie pomysły, trzeba mieć jakieś prawa do rozgrywek sportowych. Bo do powtórek, to nsport wystarczy w zupełności. No ale to pewnie wystarczy do zbiorowego orgazmu na forum n-ki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten pomysł się nie podoba, bo odpowiadała mi idea podziału nFilm/nSport. Rozumiem, że próbują stworzyć pakiet konkurencyjny do Canal+ (zapewne ten "nPrime", nShow, nFilm, nFilm2 i nSport), i pewnie im się to uda, ale ja jestem na nie...

 

Natomiast po rewelacjach z C+ spodziewam się wysypu kanałów własnych w HD - np. Style HD, Turbo HD, TVN24 HD ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Na dzień dziesiejszy NBA jest do obstawienia jeszcze :) ale nie traktujcie tego jako pewniaka :) Tyle na razie mogę zdradzić.

 

Najpierw to się musi skończyć lokaut. :smile: Poza tym C+ pewie tanio skóry nie sprzeda, a niewykluczone, że znowu francuski C+ będzie kupował prawa w jakimś pakiecie.

 

No i to także byłyby powtórki. Meczów rozgrywanych o normalnej porze jest garstka - regularnie chyba tylko Sunday Showcase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...