Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jutro 1 czerwiec planowane sa moze jakies wlaczenia w N nowych kanalow? Jak narazie ani 6 ani polsat sport info nie pojawil sie na platformie ,podobno orange sport ma dojsc do N......podobno

Tv6 już świeci, a takiego kanału jak Polsat Sport Info to nie ma i nie będzie. Będzie za to Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bedzie dostepny, jak ma byc kodowanie n jak jeszcze nawet CP nie wrzucil blizej na liste kanalu i nie udostepnil go wszystkim abonentom. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak Wam do Swiat HD dolacza kanaly TP, to sie dopiero bedziecie Nkowcy cieszyc: TV1000, MTV Dance itd... Cos na forach ludzie jezyki niosa. Bedzie chyba jednak wymiana kanalami? Zaczelem naprawde podejrzewac. :> TP robi porzadki na swojich tp ale wyzej wymienionych kanalow nie usuwa, mimo ze pakiety M + L w TP poszly do lamusa... Ciekawe, co z tego wyniknie?

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Prawdopodobnie wkrótce do oferty platformy n dołączą kanały: Viacom Blink!, Eska TV HD oraz kanał HD od Discovery (nieoficjalnie ma być to Discovery World HD). Więcej informacji ma być podane na sierpniowej konferencji.

 

Z informacji jakie przekazał nam przedstawiciel Telewizji nowej generacji N wynika iż podczas konferencji prasowej zaplanowanej na sierpień 2011 roku zostanie zapowiedziany kanał Viacom Blink!, Eska TV HD oraz nowy kanał HD od Discovery Networks (nieoficjalnie wiemy iż może to być Discovery World HD). Zostaną też przedstawione szczegóły dotyczące kanałów oferowanych przez TP/Orange, które pojawią się w N. Dodatkowo N chce przekazać informacje na temat popularności kanałów Polsatu w ofercie platformy. Oczywiście, jak już informowaliśmy zostaną podane szczegóły dotyczące umów dotyczących pozyskania praw do LM, LE oraz filmów tworzonych przez 20th Fox Century.

 

Źródło: spam.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by chodziło o Discovery World HD. Sądzę, że chodzi o kanał 3net 3D, o którym mówiło się, że wejdzie do Polski, jeżeli będzie tu zainteresowanie taką ofertą. Już prędzej spodziewałbym się Discovery Science HD, a nawet wejścia PlanetGreen, aniżeli wersji HD kanału World.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@satixx -a czy to nie jest tak , że wymienione kanały [MTV Dance czy TV1000] mogą być pokazane tylko w TP ? Chodzi mi o to , że nie można się nimi wymienić ponieważ umowy nie przewidują emisji sat dla innej platformy. Czyli co innego jak n-ka wymienia się np., z Polsatem swoimi kanałami a co innego jeżeli chodzi o kanały nie należące do danej spółki . Więc na bank zapomnijcie o tym , że TP udostępni w.w. kanały n-ce. Po prostu nie od TP to zależy a już tym bardziej od chciejstwa n-ki , lecz zwyczajnie od właścicieli tych kanałów. :)

Czyli trzeba się dogadać , podpisać umowę , zabulić i masz dostęp , a nie na zasadzie partnerstwa n-ki z TP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kolejne informacje o n są równie ekscytujące co niepokojące. Dobrze że dodają nowe kanały, urozmaicają ofertę programową i wyróżniają ją na tle konkurencji. Myślę że na konferencji będzie info zarówno o nowych kanałach jak i o samej sprzedaży platformy. Myślę że najlepiej dla abonentów platformy gdyby zakupu dokonał Bertelsmann albo Time Warner. Bardziej jednak prawdopodobne że będzie to Vivendi albo FOX (NewsCorp). Działania tych dwóch ostatnich nie bardzo mi odpowiadają, po innych krajach widać że dążą do szybkiej monopolizacji rynku a potem niszczą abonentów cenami. Ciekawe również jak będzie wyglądała oferta programowa po takiej ewentualnej fuzji z Cyfrą+. Wszyscy chyba pamiętają w jakim szoku byli abonenci Wizji TV gdy po fuzji z oferty Nowej Cyfry+ wyleciały niektóre fajne kanały, takie jak np. Animal Planet.

Ciekawi mnie jedno, dlaczego w spekulacjach "kto kupi...?" pomija się Deutsche Telekom (T-Mobile), który nie ukrywa, że do przyszłego roku chciałby w Polsce mieć także platformę telewizyjną. Zobaczcie na Czechy gdzie T-Mobile oferuje usługi telewizyjne. T-Mobile traktuje polski rynek na powaznie, inaczej nie kłócili by się przez tyle lat o te kilka procent udziałów. Poza tym n-ka ma pewną umowę z T-Mobile, m.in. Telewizja na Kartę w oferecie z internetem stacjonarnym T-Mobile to najlepszy tego dowód.

Może więc to własnie T-Mobile będzie nowym właścicielem n-ki, kto wie? Myślę że nie byłoby to takie złe. przecież T-Mobile, a wcześniej ERA była obecna na polskim rynku od kilkunastu lat i dobrze zna ten rynek.

 

W każdym razie jeżeli już rozgłosili że chcą platformę sprzedaż, to choć cały czas uważam że lepiej byłoby gdyby do takiej transakcji nigdy nie doszło, to myślę że powinni to zrobić jak najszybciej. Ten okres niepewności na pewno nie wpłynie na wzrost sprzedaży platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...