Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, iż astronomiczna jesieś jest od dziś...

 

N-ka o nowych kanałach informowała wcześniej na konferencjach prasowych.. i w dniu konferencji o godzinie 12:00 zawsze kanały się pojawiały. Przypominam, że dziś mamy dopiero 23 dzień września... Do końca roku zostało wiele, wiele dni... Może poczekajmy na dalszy rozwój wydarzeń? niż na bezsensowne komentarze typu "A n-ka nic nie dodała jeszcze...", "a oni są ciency". Warto czekać.. do ostatniej chwili, a może akurat coś nowego się pojawi;) Ja sądze, iż N-ka przez te ostatnie miesiące zbierała kanały tylko po to, żeby pod koniec roku 2010 pochwalić się kilkunastoma nowościami w ofercie i ja nadal mam taką nadzieję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak,wolałbym( i pewnie nie tylko ja) gdyby N dodała do swojej oferty 1 lub 2 kanały dobre jakościowo i z treściami na wysokim poziomie kanały(np History HD).Dziś mamy taką sytuację,że oferta liczy nnaście kanałów HD wliczając w to np. TVNHD+1.Drodzy abonenci,postulujmy o poprawę zaplecza technicznego platformy ITI a dopiero gdy będzie na w miarę przyzwoitym poziomie można by oczekiwać dodania nowych kanałów.Czyż nie jest prawdą, iż nie jest ważna ilość, lecz jakość usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeżeli "n-ka" nie dorzuci ciekawych kanałów to nie będzie przypływu nowych klientów, a nastąpi odpływ dotychczasowych. Ja byłem klientem cyfry przez 7 lat, od pół roku mam "n-kę" i jestem mocno rozczarowany. No cóż, jeżeli nic się nie zmieni w sposób radykalny, to po okresie minimalnym rozstanę się z tą platformą i już. Jak to fajnie, że jest jakaś mozliwość dokonania wyboru. Teraz przynajmniej mogę powiedzieć .......... miałem i wiem że nie było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział kolejny klient który złapał się na 16 kanałów HD i nie ma co teraz oglądac.

Wiem bo mój wujek ma to samo, wkusił sie n ate HD i teraz żałuje bo nie ma co oglądać, nie ma Polsatów, TopGeara, nic nie gotują w TV, zero piłki po za LM. Ogólnie jest rozczarowany i mazy o końcu umowy a ja sie tylko z niego smieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział kolejny klient który złapał się na 16 kanałów HD i nie ma co teraz oglądac.

Wiem bo mój wujek ma to samo, wkusił sie n ate HD i teraz żałuje bo nie ma co oglądać, nie ma Polsatów, TopGeara, nic nie gotują w TV, zero piłki po za LM. Ogólnie jest rozczarowany i mazy o końcu umowy a ja sie tylko z niego smieję

Nie no wobec tej wypowiedzi... nie można przejść bokiem :/

 

To powiedz mi gdzie masz co oglądać... :?: Wymień mi super kanały... które dyskwalifukują N'ke :?:

 

Bo nie ma Polsatu a nie "ów"... to się zgodzę... ale tylko i wyłącznie TO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział kolejny klient który złapał się na 16 kanałów HD i nie ma co teraz oglądac.

Wiem bo mój wujek ma to samo, wkusił sie n ate HD i teraz żałuje bo nie ma co oglądać, nie ma Polsatów, TopGeara, nic nie gotują w TV, zero piłki po za LM. Ogólnie jest rozczarowany i mazy o końcu umowy a ja sie tylko z niego smieję

Nie no wobec tej wypowiedzi... nie można przejść bokiem :/

 

To powiedz mi gdzie masz co oglądać... :?: Wymień mi super kanały... które dyskwalifukują N'ke :?:

 

Bo nie ma Polsatu a nie "ów"... to się zgodzę... ale tylko i wyłącznie TO...

 

Nka ma dużo zalet takich jak najlepszy dekoder oferowany w ramach umowy czy rozbudowana wypożyczalnia. Reszta zależy od preferencji. Ja np. uważam, że cyfra bije na głowę n-kę pod względem swoich autorskich kanałów tj. Ale Kino czy Planette albo flagowy Canal+. Nie oznacza to oczywiście, że 16 kanałów HD w nce to byle co. Nie rozumiem ludzi którzy licytują się co jest lepsze i tworzą się jakieś dziwne fan kluby jednej czy drugiej platformy. Całe szczęście jest konkurencja i każdy wybiera to co mu się bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teraz żałuje bo nie ma co oglądać, nie ma Polsatów, TopGeara, nic nie gotują w TV, zero piłki po za LM.

 

Przecież o tym wszystkim można było się dowiedzieć przed zakupem zaglądając na stronę eNki. A TopGear... raptem 10 odcinków w ciągu roku całego.

 

Top Gear można obejżeć w necie wszystkie sezony w HD więc nic straconego...za to możemy pooglądać w Discovery pełno innych samochodowych ciekawszych programów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie info ze od poczatku lutego 2011 dodadza paczke bbc z knowledge w hd oraz start dvb t jest wystarczajace zeby mi nawet przez mysl nie przeszło rezygnowanie z n. Nigdzie sie nie wybieram i czekam płacac jeszcze do maja 2012 tylko 48zł m-cznie za tyle kanałow i bawiac sie turbo wartym prawie 2tys za aktywacje 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej platformie jest jakieś badziewie. A co do polsatu - przypuszczam, że jak już uruchomią DVB-T i polsat będzie ogólnodostępny to i na N pojawi się ten kanał.... chodliwych programów CP nie sprzeda nikomu bo może się pożegnać z rynkiem...a inne bzdety nie są decyzyjne przy wyborze platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie że któryś z adminów wywalił w kosmos ładnych parę postów i nawet info nie zostawił że to zrobił... :read:

 

W każdym razie myślę że warto w tym wątku porozmawiać o planowanych nowościach, m.in. o nowej kolekcji VOD czyli FunVOD HD (erotyka i sport)

przy okazji czy macie jakieś informacje o jakiejś konferencji prasowej, wypadają właśnie urudziny n-ki więc przydał by się taki mały briefing. Jest przecież co omawiać ot choćby właśnie tą nową kolekcję, kanały które w czerwcu dołączyły do n-ki czy tą nagrodę, którą otrzymali. Poza tym nadchodzi sezon walk o nowych klientów czyli jesień - zima 2010 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z hdtvpolska.com

 

Witam,

 

chyba jeszcze u nas na portalu tej wiadomości nie było. Telewizja nowej generacji n podała na swojej konferencji dla dystrybutorów, że od lutego 2011 wprowadzi do swojej oferty kanał BBC Knowledge HD, na zasadach wyłaczności dla platformy n.

Co najciekawsze na kanale tym prezentowane są najnowsze odcinku kultowego programu Top Gear: http://www.jambox.pl/news/332

 

BTW podano, że jeszcze w tym roku platforma n uruchomi długo obiecywaną i długo oczekiwaną usługę multiroom, opartą na dekoderze stosowanym w tnkHD. Także wprowadzony zostanie do oferty moduł CAM dla tnkHD co pozwoli oglądać ta ofertę na tunerach SAT wyposażonych w slot CI, a także na telewizorach wyposażonych w tuner SAT i slot CI.

 

Pozdro

Co o tym sądzicie, ile w tym prawdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...