Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem ze n ka musi podjac decyzje czy zapłacic polsatowi czy zapłacic te sama kase za np trzy nowe kanały hd ale teraz mysle ze n ka juz te decyzje ma za soba bo NTC mux2 juz startuje wiec teraz płacic za to co dadza za darmo jak mozna zaatakowac konkurencje nowymi kanałami hd to byloby bez sensu. Tyle ze cyfra głoszac w reklamach ze ma paczke polsatu przyciagnie wiecej nowych abonentow niz n ka głoszac nowe np nawet 4kanały hd a to dlatego ze ludzie sa niewystarczajaco poinformowani co i jak z NTC a niektorzy nie chca czekac. Natomiast aktualni abonenci n nie odejda od nej ze wzgledu na brak paczki polsatu bo juz dawno by to zrobili jakby im na niej zalezalo.

 

Ciekawa jesien bedzie bo walka bedzie pomiedzy hasłami my dodalismy paczke polsat a my dodalismy nowe kanały hd. N ka sie przyczaiła i w przeciwienstwie do poprzednich lat nie wyciaga kart jako pierwsza we wrzesniu tylko tym razem jako ostatnia tuz przed okresem swiatecznym bedzie nagły profesjonalny atak promocyjno-reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DVB-T to nka będzie miała sam Polsat SD i ewentualny Polsat Sport News jeśli ruszy bo innych kanałów, w tym Polsatu HD nie będzie w DVB-T więc czy aby napewno, aż tak ta nka wtedy dogoni cyfre która włączyła 7 kanałów polsatu? Warto zauważyć, że nowi abonenci także patrzą na ilość kanałów za jaką opłatą mają, a nie tylko na jakość. Poza tym marka Polsatu jest w polsce doskonale każdemu znana i jeśli nka nawet dołaczy 3 kanały hd to ich nazwy mogą aż nie być tak dobrze znane większości potencjalnych klientów jak polsaty. Warto także zauważyć, że wspomnianej ustawy o obowiązku udostępnienia za darmo platformą kanałów dostępnych w DVBT wciąż nie ma, a jej uch[beep]e i przyjęcie i ewentualne napisanie jeśli nie jest napisana to conajmniej 2 miesiące - także nawet jeśli te muxy w tym roku ruszą to w 1-2 miastach polski to i tak większość abonentów którzy nie będą w ich zasięgu nic na tym nie zyskają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DVB-T to nka będzie miała sam Polsat SD i ewentualny Polsat Sport News jeśli ruszy bo innych kanałów, w tym Polsatu HD nie będzie w DVB-T więc czy aby napewno, aż tak ta nka wtedy dogoni cyfre która włączyła 7 kanałów polsatu?

No i co tam takiego ciekawego na tematycznych śmieciach Polsatu. Jak dla mnie nie są one nic warte, podobnie jak tematyczne kanały TVNu. Jedynymi godnymi uwagi kanałami z paczki Polsatu byłby dla mnie Polsat HD i Polsat Sporty. A tego raczej Polsat nie da innym platformom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadzam sie z tym ze ilosc kanalow w paczce polsatu bedzie przyciagac a to ze pozniej sie ich i tak nie oglada to juz inna sprawa. Wszystko co naprawde warto obejrzec polsat daje na otwartym lub rzuca do tv4 jak mecze lecha w LE.

 

To sa zupelnie dwie inne drogi czyli albo paczka polsat albo nowe kanaly hd takie jak history hd czy fox hd. Przyciagaja troche innych odbiorcow ktorzy szukaja troche innych programow w tv. Dobrze zeby byly wlasnie mozliwosci wyboru dla widza bo wlasnie dzieki temu mam n i multipakiet i to jest moj wybor a ktos inny lubi co innego i wybierze paczke polsatu ktora mnie nie pociaga i sam otwarty polsat mi zawsze wystarczy bo formula boks czy nowe seriale nie komentujac ich atrakcyjnosci sa w otwartym polsacie a to co w zamknietym pol sport juz np mnie nie pociaga bo np mecze siatkarskie z udzialem Polski sa i tak w otwartym a innych panstw nie ogladam. Na pewno fani siatkowki i pilki recznej wybiora pol sport bo ogladaja duzo z tych dyscyplin ale jak tylko mecze repr Polski to wystarczy otwarty polsat.

 

Wiec Ja wybieram droge jaka dotad kroczylo n czyli nowe kanaly hd bez ogladania sie na kanaly z paczki polsatu poza polsatem otwartym a wielu z was wybierze inna droge bo wybieramy co lubimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten prezes n ki Marcus to jednoczesnie jest chyba zwiazany z niemieckim sky wiec nie ma sie co dziwic ze jak zalatwia sprawy dla jednej platformy to za jednym razem i dla drugiej. To taka oszczednosc na prezesach chyba moze nowa moda? haha chyba raczej człowiek ktory zna innych ludzi i dlatego tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam takiego ciekawego na tematycznych śmieciach Polsatu. Jak dla mnie nie są one nic warte, podobnie jak tematyczne kanały TVNu.

 

Napisz do ITI żeby dla Ciebie stworzyli jakieś specjalne kanały tematyczne. Niestety wbrew temu co uważasz to większość kanałów tematycznych TVN-u ma wystarczającą oglądalność, aby do nich nie dopłacać. Nie wierzysz - zobacz ile masz reklam na Style albo Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego filmy warto oglądać na kanałach typu premium (cena pakietu to ok 2 filmy z wypożyczalni a miesięcznie jest ok 30-40 nowych filmów więc jest to niezła propozycja) a pozostałe programy nagrywać i potem przewijać reklamy. Ja w dzisiejszych czasach nie wyobrażam sobie oglądania np. Mam Talent bez pomijania reklam. Można zaoszczędzić więcej niż pół godziny na jednym programie/filmie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Telewizja nowej generacji n dołączy do swojej oferty programowej pakiet czterech stacji telewizyjnych od BBC. Według informacji, do których dotarł portal www.mediarun.pl, operator włączy BBC Lifestyle, BBC Knowledge HD, BBC Entertainment oraz BBC CBeebies w lutym 2011 roku. Warto dodać, że nowością na polskim rynku będzie rzeczony BBC Knowledge HD, gdyż aktualnie stacja dostępna jest wyłącznie w wersji SD. BBC Lifestyle jest stacją lifestylową dla pań. BBC Entertainment to kanał o profilu filmowo-rozrywkowym. BBC CBeebies przeznaczony dla dzieci od 2 do 5 roku życia. BBC Knowledge HD (ekskluzywnie na platformie n) to kanał o profilu naukowym, który będzie nadawany w jakości HD. Dodam iż na polskim rynku BBC oferuje także stację BBC HD.

 

spam.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przeoczyłem tę informację. No cóż, enka musi jakoś walczyć z cyferką i słoneczkiem. Dobrze, bardzo dobrze. Było by extra, bo jakość ww kanałów w Polsacie jakaś taka mizerniutka. Pożyjemy zobaczymy. A tak na marginesie ten portal jest Ci znany? Bo ja pierwsze słyszę. Wiesz, żeby znów się nie zrobiło piekiełko...

No to mamy następny news:

http://www.dvbnews.pl/news/5369/n_zaofe ... owe_kanaly

Czy wszyscy są już tak leniwi? Nikomu już się nie chce zredagować samemu nowej informacji. Tylko "wytnij" i "wklej"!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowa konkurencja... o to chodzi... w d**** mam tematyczne kanały Polsatu. Jak wejdą te zapowiadane AXN HD, FOX HD, HISTORY HD, BBC KNOWLEDGE HD, NICK HD... Zmiana platformy na N jest oczywista :D

 

 

BBC WorldWide nie planuje uruchomienia kanału BBC Knowledge w wersji HD wiec coś jest nie tak z tą informacją.

 

a co do NICK HD to bedzie tylko w angielskiej wersji językowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę że za krótko siedzisz w mediach... przykład Animal Planet HD? Zapowiadali że za rok wejdzie dopiero... a tu ciach... :D

 

Będzie zainteresowanie i będzie kasa... będzie BBC Knowledge w HD... a tym bardziej polska ścieżka dźwiękowa w Nick HD :)

 

 

... i coś jeszcze ... pisząc pod wypowiedzią nie cytujemy jej :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...