Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - stan aktualny


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego matley nie pisz bzdur bo jak na razie nie widze róznicy między rzekomym TVP1 HD w n-ce a TVP1sd w cyfrze .Nawet ten w cyfrze jest lepszy..Nie jest to tylko moje spostrzeżenie ale wielu innych..Mam obie platformy.Fakt nie siedze cały dzień przed telewizorem ale to co ogladam to żadne HD.Zostalismy wrobieni przez Nke w butelke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to "Nka" przekombinowała, bo chciała na siłę wprowadzić nowy kanał "HD", być pierwsza i mieć tą osławioną "wyłączność", żeby chwalić się nią w reklamach, a wyszła na tym na razie jak sprzedawca lodów na śniegu ( :D ) i dobrze im tak (w "TVP" zacierają pewnie ręce, bo mają za darmo okazję sprawdzić jak się robi główną "antenę" w "HD" i na "Euro 2012" będą już mieć wszystko przygotowane i sprawdzone :D ) :D!

 

Jak się prezentowała "Plebania", "Klan" i "Jaka To Melodia" w "HD" :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt TVP1 HD to największa wtopa "n" w 2011r!

Śmiało można to powiedzieć już teraz na początku roku i mam nadzieję że będzie to w plebiscycie Największe Wtopy na naszym Forum!

 

Naprawdę Super kanał HD który ma gorszą jakość niz kanał w jakości SD, ahahahahahaha o jeszcze raz ahahahahaha a co tam raz jeszcze ahahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP to moloch który nie potrafi się tak szybko przestawić na nowe myślenie, ale spokojnie, wszystko w swoim czasie, jakiś postęp jest. O ile na pewno nie można nazwać głównego wydania Wiadomości ani Teleexpressu programami jakości HD o tyle wiele sztandarowych programów, jak np. Jaka To Melodia ma jednak wyższą jakość niż na SD. Może nie jest to jakość tak oszałamiająca jak na TVP HD gdzie wybierane są tylko programy nagrywane w HD, to jednak nawet zwykły upscaling powoduje że widać różnicę na korzyść. Na razie jeszcze nie jest to w pełni kanał HD ale też za to nie ma znaczka HD, tylko normalne TVP 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te posty i nie wierzę. Jak dla mnie to TVP1 tzw HD jest ok. Programy przynajmniej te naj. są w lepszej jakości głos o niebo lepszy a wam ciągle coś dolega. Na dolegliwości polecam dobrego lekarza. Za ten kanał nikt dodatkowych opłat od nikogo nie żąda. Na razie tylko część przekazu jest w lepszej jakości ale u mnie to i tak jest o niebo lepiej niż TVP1 SD ( brak kontrastu a obraz rozmyty i nie wyraźny ). Dlatego nie rozumiem o co chodzi. Co prawda krytyków nigdy za wielu nie jest ale w tym przypadku to nie jest krytyka tylko fobia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie obraz na tej pseudo hade jedynce jest zdecydowanie lepszy niż na jedynce SD (zauważalna różnica na 37" plaźmie) a że to nie jest natywne HD tam gdzie mogłoby być (równoległe emisje z TVPHD) to oddzielna kwestia i to nie jest w porządku.Mam jednak nadzieję że z czasem N-ka otrzyma nowy stream gdzie SD będzie skalowane a HD pójdzie w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie otrzyma !!!! Kanał na pozycji 1 to po prostu TVP1 HQ. Zgodnie z tekstem poniżej N-ka po prostu polepsza jakość zwykłej jedynki ale niestety N I C nie pójdzie w HD !!! Strumień jest cały czas SD i tak pozostanie do....2012 roku !! A co do logo to po prostu wizja grafików z Nki.

 

Oto news jednego z portali:

 

Aktualna emisja TVP1 HD dostępna w ramach Telewizji nowej generacji N to wyłącznie testowa emisja nie mająca nic wspólnego ze startem nowego projektu Telewizji Polskiej S.A. Nowe kanały TVP1 HD oraz TVP2 HD nie wystartują oficjalnie wcześniej niż w 2012 roku.

Być może ich start opóźni się nawet do roku 2013, a wszystko dlatego, że Telewizja Polska S.S. aktualnie nie dysponuje wystarczającą liczbą nowych materiałów High Definition. Poza tym istnieje TVP HD, które prezentuje widzom najważniejsze programy w jakości High Definition. Aktualnie więc pozostaje czekać na kolejne komunikaty w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...