Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - stan aktualny


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakosc obrazu juz od poczatku nadawania byla slaba ale co zrobic, winic platform nie mozna tylko nadawce, ale zawsze lepsz pseudo AXN HD niz zwykly AXN z tragiczna jakoscia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem N-ka niby jest JAKOŚCIOWO dobra jeśli chodzi o sprzęt natomiast oferta jest daje wiele do życzenia brak może kiepskich polsatów osłabia N na żecz cyfry plus skoro N niema takich kanałow jak - POLSATY , history hd , viasaty , i przede wszystkim dobrej oferty kanałów muzycznych bo w polsce poprostu niema kanałów muzycznych które by puszczały czystą muzykę a nie idiotyczne programy tak jak np. mtv polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem N-ka niby jest JAKOŚCIOWO dobra jeśli chodzi o sprzęt natomiast oferta jest daje wiele do życzenia brak może kiepskich polsatów osłabia N na żecz cyfry plus skoro N niema takich kanałow jak - POLSATY , history hd , viasaty ,

A która platforma ma History HD i Viasaty?

 

Jak dla mnie po dodaniu FOX HD i AXN HD, brakuje już tylko ESPN America HD i History HD. Jak te dwa kanały dorzucą (no przynajmniej jeden z nich) to będzie gitara. Polsat mam z anteny naziemnej i to mi wystarcza i tak kanałów ogólnych prawie nie oglądam, poza TVP HD i BBC HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty ciągle swoje. History i History! Kolejny kanał, który człowiek poogląda tydzień może dwa i o nim zapomni w natłoku innych programów. Ofertę powinni nie powiększać, a pomniejszać i zostawić 40 porządnych kanałów, a tak to mamy np.kilka Discovery na których śmieci lecią, bo programów to raptem na jeden może dwa kanały mają. Podobnie z AXN. Narobili ich z 10, a programów też na jeden mają. No i tak modne ostatnio Fox. Po co dwa skoro też programów jest na jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że pakiet KNŚ w Nce jest zdominowany przez produkcje Discovery. Brakuje jakiejś odskoczni od tego, jeśli chodzi o kanały popularno-naukowe. Taką świetną alternatywą byłoby NGC HD lub History HD. Na to pierwsze na razie nie ma szans, więc History HD jak najbardziej by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peem piszesz głupoty i tyle.

Czy to wina naszych operatorów, że Discovery nadaje tyle kanałów? Nie jest też tak, że wszystkie nadają to samo, np taki TLC, na żadnym innym kanale Discovery nie znajdziesz produkcji z tego kanału.

Co do AXN to są trzy. Jeden główny i dwa powtórkowe, które też nadają produkcje niedostępne na głównym, m.in starsze produkcje.

Natomiast jeśli chodzi o Fox, to jeden kanał jest sprofilowany dla kobiet, a drugi dla mężczyzn. Chociaż jest to bardzo umowne, bo zarówno jeden kanał, jak i drugi i tak oglądają wszyscy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie zrozumiałeś @Pawop. Chodziło mi o to, że produkcji np.Discovery, AXN czy Fox-a jest w sam raz tyle, że wystarcza ich na jeden no może w wypadku Discovery na dwa kanały, a nie na pięć! Po co robić dwa Foxy skoro można ich ofertę spokojnie upchnąć w jednym kanale bez konieczności jak ma to teraz miejsce, ciągłych powtórek po 3x dziennie (no i na co komu ten "profil kobiecy" - nie może to być kanał uniwersalny?). I wina jest tu też po części w operatorach, bowiem to oni zgadzają sie płacić za 5 kanałów Discovery i za to, że program X leci najpierw w Discovery, potem w Discovery HD, a za miesiąc w Discovery World (oczywiście poza standardowymi powtórkami na każdym z w/w kanałów). I tym sposobem jeden program próbuje być atrakcją w każdym z w/w Discovery. Po co to komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do AXN to są trzy. Jeden główny i dwa powtórkowe, które też nadają produkcje niedostępne na głównym, m.in starsze produkcje.
To tzw. "główny" AXN jest dla mnie powtórkowcem. Do tej pory nie przeszkadzało mi że BSG czy Stargate leciały najpierw na AXN SciFi ale od wejścia AXN HD będę coraz częściej wkurzony. To samo zastrzeżenie mam do Discovery HD. Ponadto chciałem zauważyć że mnożenie "powtórkowców" drastycznie obniża jakość obrazu kanałów a w dobie dekoderów z HDD ich sens istnienia staje się wątpliwy.

 

Chodzi o to że pakiet KNŚ w Nce jest zdominowany przez produkcje Discovery. Brakuje jakiejś odskoczni od tego, jeśli chodzi o kanały popularno-naukowe. Taką świetną alternatywą byłoby NGC HD lub History HD. Na to pierwsze na razie nie ma szans, więc History HD jak najbardziej by się przydało.
W lutym dojdzie BBC Knowledge, jest NGC Wild HD, DaVinci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A poza tym to Satkurier puścił to więc niech się tłumaczą teraz !

Patrz na źródło tej informacji i dopiero pisz kto puścił.

 

 

To po co Satkurier powielił tą informację ? Jeszccze jako główny newws https://satkurier.pl/news/60494/n-espn-a ... el-hd.html Moogliście sprawdzić zanim szerzyć ploty. Tym samym Wasza wiarygodnoć spadła. Serwis Media 2 nie podał tej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luk Wil - masz problemy z czytaniem? Powtarzam - patrz na źródło - znasz Press? Wiesz jaką renomą się cieszą na rynku? Tak poważny serwis branżowy ma swoje źródła i jest na tyle wiarygodny, że dotychczas zawsze można było na nim polegać i nie widzę powodu czemu w tym przypadku miałoby być inaczej. 15 listopada jeszcze nie minął, a poza tym nie pisaliśmy, że 15 listopada, tylko w połowie listopada - czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że pakiet KNŚ w Nce jest zdominowany przez produkcje Discovery. Brakuje jakiejś odskoczni od tego, jeśli chodzi o kanały popularno-naukowe. Taką świetną alternatywą byłoby NGC HD lub History HD. Na to pierwsze na razie nie ma szans, więc History HD jak najbardziej by się przydało.
W lutym dojdzie BBC Knowledge, jest NGC Wild HD, DaVinci.

Dziękuję bardzo. Mam już BBC HD gdzie systematycznie pojawiają się kolejne produkcje BBC nakręcone w jakości HD, także te popularno-naukowe. Od samego początku pisałem że jak dla mnie tego dubla może nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...