Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - stan aktualny


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie chce biadolic, ale wychodzi na to, ze te staro-nowe kanaly "pseudopremium" to kolejna sciema!

 

Szczegonie jezeli chodzi o jakosc HD to jest lipa i zanosi sie na kanaly mega-powtorkowe!

 

Teraz odliczamy czas do chwili gdy te kanaly zostana zamkniete - ile dajemy im czasu 6m-cy, rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czterech kanałach to niestety czeka nas festiwal powtórek. Mają być dodatkowo filmy dokumentalne czy koncerty, ale na razie mało tego jest w grudniowej ramówce. A teoretycznie, skoro teraz nie mają jeszcze tyle kontentu filmowego, to mogliby dać więcej dokumentów czy koncertów żeby uzupełnić ramówkę. Mogli też zapodać już nowe sezony seriali np. The Vampire Diaries.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum n-ki wynika że paczka nPremium nie będzie dostępna jednak dla wszystkich... Zaczyna się kolejne mieszanie tak jak miało to miejsce w przypadku wycofania z oferty (tvn)HD+1! Szkoda słów osobiście czuje się oszukany bo przy przedłużaniu umowy byłem przekonywany że paczka ta będzie za free!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomość z forum n-ki:

....

Świeżo po telefonie do N kanały nPremium dostępne są tylko dla tych którzy posiadali opcje nFilm HD dziś zarząd N podjął taka decyzję na tą chwile można jedynie wykupić te kanały na 7 miesięcy po 25 zł miesięcznie.

...

Czyli zmiana reguł w trakcie gry.

Wyłączono też HBO OD dla tych którzy mają nieopłacone HBO.

Zdaje się że francuzi z Vivendi już pokazują swoją siłę - mimo że oficjalnie jeszcze n-ką nie władają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nPremium niby fajne ALE...

mam teraz opcje holywood

to dlaczego ja sie pytam nie mam nPremium VOD HD tylko jest zablokowane a co w zamian za nFilm HD VOD

Czyli wychodzi jak nie mam internetu podpietago do turbacza (czekam na ruter WI-fi) to nie mam wcale VOD? przy mojej ofercie (holywood) to chyba nie fair

pozatym jak zwykle nPremium VOD HD tylko ślicznie sie nazywa po pierwsze jest zablokowane (ciekawi mnie jaka opcja na dzień dzisiejszy odblokowuje)

a po 2gie jak napisałem ładnie sie nazywa z końcówka HD(nPremium VOD HD) a jak widze itam mam zablokowane to na siedem filmów tylko jden jest w jakosci

HD wg mnie to nie uprawnia do nazwy z przydrostkiem HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nPremium niby fajne ALE...

mam teraz opcje holywood

to dlaczego ja sie pytam nie mam nPremium VOD HD tylko jest zablokowane a co w zamian za nFilm HD VOD

Nic w zamian za nFilm VOD, bo przy ostatniej zmianie regulaminu godziłeś się na to że Nka może tą opcję wyłączyć w każdej chwili nie udostępniając nic w zamian.

 

Po za tym mamy już też jasność że abo Hollywood dla Abonentów otrzymają dostęp tylko do nPremium 3 i 4, bez 1 i 2 i VOD. Osoby z HdA przy opcji nPremium VOD mają kluczyk, natomiast osoby z promocją Full mają dostęp do tej kolekcji (inna sprawa że przez kłopoty techniczne filmy się nie odtwarzają, ale to szczegół :lol2: ). To oznacza że po 31 stycznia, będą mieli dostęp też do nPremium 1 i 2, a my będziemy musieli za to zabulić dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ostatnio miałem problem z tym programem ""Rozbiórka na wielką skalę", chciałem go obejrzeć w normalnym 2D I się nie dało, pomimo tego że zmieniłem wcześniej ustawienia dekodera aby sygnał wyjściowy był 2D. Dekoder nie rozpoznał że sygnał jest 3D i go nie przekształcił? Na nShow3D wszystko działało bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nPremium nic nie działa tak jak powinno. Na koncertach dają lektora. Szkoda że lektor jeszcze nie tłumaczy tekstów piosenek, byłoby faktycznie super hiper premium pełną gębą :lol2: . Na kanałach nPremium 2 i 4 brak polskich napisów. O konwersji z 3D do 2D też można zapomnieć. W przerwach między filmami zamiast wrzucać zapowiedzi innych audycji wzorem HBO to oni walą jakieś ploty o aktorach z Hollywoodu. Jak na razie totalna amatorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda mają jeszcze sporo niedociągnięć, a jeżeli chodzi o nShow 3D to nawet się uwstecznili bo jest mniej emisji 3D i ten brak kompresji 3D/2D tym bardziej denerwujący że dany program w 3D jest częścią normalnej ramówki, więc jeżeli ktoś nie chce oglądać w okularach albo nie posiada telewizora 3D to może sobie oglądać jedną z dwóch połówek ekranu :lol2:

Mimo wszystko jednak sam kontent jaki zaprezentowali na święta mnie zadowolił. Kanały nPremium HD oglądałem w święta więcej razy niż jakiekolwiek inne kanały, więcej niż nawet HBO. Było sporo najnowszych produkcji typu "Los Numeros", "Megamocny", "Jackass 3.5" były premierowe skecze kabaretów "Ani Mru Mru" i "Kabaret Moralnego Niepokoju". Więc wszystko co chciałbym oglądać w święta.

Gorzej że jest wiele niewiadomych, obecnych i zapowiadanych zmian, które wyraźnie mają doprowadzić do podwyżki w przyszłym roku:

 

Podsumujmy co wiemy:

1) 15 grudnia pojawiły się kanały nPremium HD które zastąpiły kanały nFilm HD, miały być dostępne dla wszystkich promocyjnie przez pierwsze 3 mies ale zmieniono zdanie i wycofano się z pomysłu. Kanały są więc dostępne dla wszystkich którzy do tej pory mieli w swych pakietach kanały nFilm. Czy tak będzie na stałe czy może zmienia zdanie i uznają że skoro to inny pakiet o innej nazwie to zażądają za niego dopłaty nie wiadomo. Raczej nie bo ryzykują wypowiadaniem umów i tym że Ci którzy do tej pory płacili za kanały nFilm teraz zrezygnują z nowego pakietu.

2) Rozwiązano umowę z Time Warnerem na dystrybucję kanałów Cartoon Network, Boomerang, CNN i TCM - niestety kanały znikają z końcem grudnia br.

3) Wraz z nimi znika również kanał TVN HD+1 który miał zniknąć 2 mies temu potem zmieniono decyzję że pozostanie do końca stycznia teraz znów zmieniono i kanał znika z końcem grudnia.

4) Niepokojące zmiany zachodzą w pakiecie Dzieci, oprócz zniknięcia CN i Boomerang kanał Nickelodeon ma zostać podmieniony jak wynika z nowej oferty w pakiecie Dzieci na kanał dla najmłodszych Nick Jr. Kanał Nickelodeon trafi pewnie wraz z kanałem Nickelodeon HD i Disney Junior do nowego pakietu Dzieci XL, który jak wynika z plotek na Forum N ma być dostępny bez dopłat tylko przez pierwsze 3 mies.

 

Nasuwa się pytanie czy to samo stanie się z każdym pakietem? W obecnej cenie pozostaną okrojone pakiety tematyczne a za dopłatą będą powiększone pakiety XL? Np. Hity Filmowe XL czy Informacja i Rozrywka XL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...