Skocz do zawartości

RU TV i Russian Music Box


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie na temat tych muzycznych stacji telewizyjnych prezentujących muzykę z Rosji,Ukrainy i Białorusi ? Dla niewiedzących co to za kanały przypominam parametry :

RU TV : 11013.00 H SR 27500 FEC 3/4

Music Box Russia : 10971.00 H SR 27500 FEC 3/4

Ten ostatni ma lub miał też odpowiednika we Włoszech na Hot Bridzie oraz z Słowacji na Thorze.

Mi się podobają nawet utwory z tych stacji telewizyjnych stąd postanowiłem je zostawić u siebie na dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie stacje (pomijając kwestie techniczne) prezentują się całkiem nieźle... Sam również dość często zaglądam z nadzieją, że odkryję jakiś nieznany hit naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. :P Szkoda też, że nadal nikt z polskich mediów nie odważył się wystartować z polskojęzycznym odpowiednikiem tych kanałów... choć i tak polska muzyka rozbrzmiewa na satelicie z 4 stacji muzycznych. :wink: Lepiej wg mnie prezentuje się pierwsza stacja - RU TV - głównie pod względem większej liczby czasu poświęconego na muzykę (na Russian Music Box dość często trafiam na teleturnieje interaktywne, czy coś w tym stylu). Ale żeby nie było tak wspaniale, to przypomnę dla "anty-aplikacjom sms-owym" (itp.), że obydwie stacje niemal dookoła obrazu otoczone są nadmierną ilością elementów graficznych i gier sms'owych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat tych muzycznych stacji telewizyjnych prezentujących muzykę z Rosji,Ukrainy i Białorusi ? Dla niewiedzących co to za kanały przypominam parametry :

RU TV : 11013.00 H SR 27500 FEC 3/4

Music Box Russia : 10971.00 H SR 27500 FEC 3/4

Ten ostatni ma lub miał też odpowiednika we Włoszech na Hot Bridzie oraz z Słowacji na Thorze.

Na Amosie dostępna jest ukraińska wersja - Music Box UA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przekaz kanału Russian Music Box z 10.971 z Hot Birda został zastąpiony planszą z informacją o nowej częstotliwości. Co ciekawe jest w języku angielskim co świadczy o popularności kanału w Europie.

 

pdvd000ks.jpg

 

Z nowej częstotliwości przekaz nadal jest w marnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

ja tylko dodam od siebie ze kanal RU TV zmienil parametry nadawania w tej chwili jest to oczywiscie nadal hotbird, czestotliwosc 10.815, pol. H, SR: 27500

polecam rowniez zapoznanie sie z kanalem 4MusicTV dosc ciekawy moim zdaniem, dobra muzyka, a mozna go odebrac oczywiscie na HB, czestotliwosc 11.054, pol. H, SR: 27500

no i taka polska nowosc telewizyjna jak, czworka polskie radio na HB, czestotliwosc 11.642, pol. H, SR:27500

miłego odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ale mam wrażenie, że od jakiegoś czasu Ru TV ma straszną pikselozę (wcześniej nigdy żadnych pikseli nawet przy dynamicznych scenach), a Music Box Ru ma lekkie pikselki przy bardzo dynamicznych teledyskach. Kiedyś przy nieco dynamiki w pokazywanym materiale i pikseloza była na Music Box - jak teraz na Ru TV. Mnie ciekawi, dlaczego tak się zdarzyło.

 

Na te kanały ostatni raz spoglądałem tydzień temu i wtedy tak było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...