Skocz do zawartości
  • 0

Jaka platforma cyfrowa ? a moze sam dekoder ?


Matprof
 Udostępnij

Pytanie

Witam

 

Chcialem w najbliższej przyszłości sprezentować pewnej osobie zestaw satelitarny, stąd pytania:

 

Zależy mi głównie na odbiorze: tvn style, tvn24, fashiontv, ewentualnie tcm, 1, 2, tvn, tvp kultura, mtv, polsat

 

Kupić zwykły dekoder ? (choć wątpię by ię to udało bo o ile mi wiadomo tvn style jest kodowany)

 

W takim razie na jaką platformę postawić ? Zaznaczam, że decydującym czynnikiem jest tutaj cena i odbiór ww. programów- platforma "n" ? polsat cyfrowy ? czy cyfra ? Która platforma oferuje najatrakcyjniejsze promocje dla nowych klientów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Patrząc, że chcesz TYLKO tvn style i fashion to najodpowiedniejsza bedzie N i pakiet Style Moda Muzyka (tu masz takze mtv+vh1, brak tcm/polsat, ale mozesz wziasc za to cinemax+cinemax2 lub pakiet za 16zł "hity filmowe", wtedy razem kosztuje cie to 26zł, ale masz takze tcm, comedy central, wojna i pokoj, axn-y i kino polska). Tylko ze musisz do tego dobrac drugi pakiet za 10zł (czyli albo dziececy albo cinemax). W Polsacie za dostep do tych kanalow zaplacisz 35zł za familijny (jest polsat i tcm, brak mtv), w cyfrze wystarczy startowy za 29zl (Ale uwaga: nie dają do niego dekodera! i brak tcm, polsat i mtv), jesli z dekoderem to musisz wziac pakiet tematyczny za 47zł+10zł za dekoder, ale tu znow brak polsatu i tcm.

 

Takze biorac pod uwage tylko cenę to najodpowiedniejsza jest N z pakietami Style Moda Muzyka i Cinemax za 20zł, a jesli chcesz miec najwieksza ilosc z podanych kanałów to też N tylko ze Style Moda Muzyka + Hity Filmowe za 26zł, wtedy nie masz tylko Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
jeśli na tych kanałach co napisałeś Ci zależy, i tylko na tych (oprócz Polsatu) to bierz "N" - wyjdzie cie to najtaniej :)8)

 

Teoretycznie tak, ale w Polsacie mam dekoder na własność :wink:

 

Poza tym dlaczego na stronie http://www.n.pl/ w pakiecie kultura nauka świat jest wymieniony program tvp kultura ? myślałem że to darmowy kanał ? chyba, że się mylę, ale jeśli nie jest darmowy tzn. że muszę zakupić jeszcze ten pakiet by go odbierać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...