Skocz do zawartości

Odbiornik VU+ DUO


logi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeczytałem recenzje tunera VU+Duo w najnowszym Satkurierze, nad którym to zastanawiam się nad zakupem w związku z czym mam parę pytań do osób, które go posiadają. Sprawa, która mnie interesuje najbardziej to czy programy nagrane na HDD można w jakikolwiek sposób edytować, chodzi mi o to aby można było sobie wyciąć reklamy. Oczywiście mam na myśli edycję poprzez tuner a nie w komputerze. Czy montując dysk w środku nie traci się gwarancji, wiem, że producent dostarcza przewód oraz śrubki do montażu dysku. Gdzie konkretnie mogę znaleźć wykaz funkcji oraz dodatków jakie oferuje Enigma2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Czy możecie mi poradzić, jak w VU+ Duo najprościej uruchomić kartę Cyfry+ (Calemeon, czy jak tam ona się zwie)?

Chodzi mi o sposób jak najbardziej legalny (na ile to możliwe). Nie używam spliterów, nikomu nie chcę udostępniać sygnału itp. Ale chciałbym by karta pracowała w czytniku, a dopiero ostatecznie w module (który musiałbym dokupić).

 

Nie zbywajcie mnie proszę odsyłając do Google, bo głupi nie jestem i od tego zacząłem. Znalazłem kilka metod, ale która jest najlepsza? Nie potrzebuje też ryby, wolałbym wędkę :-) Nazwa polecanego przez Was softu też mi dużo pomoże.

 

Zaznaczę, że jestem informatykiem (zawodowo!) i nie straszne mi CLI, ale z takim sprzętem jeszcze nie miałem do czynienia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chociaż poradziłem już sobie wcześniej. Teraz walczę z zamiennikiem dla głośnego oryginalnego wentylatora. Dwa zamienniki, które kupiłem praktycznie się nie obracają. Niby też 12V, ale jakby VU+ dawało za mały prąd :-(

 

Mam niestety wrażenie, że wsparcie społeczności (nie tutaj, ogólnie) jest na zasadzie "nie wiesz tego, to głupi jesteś..." i w większości sprowadza się do rzeczy "mniej legalnych", tak jakby nikt nie używał takiego dekodera jako zamiennika cyfrowego Pace'a :-D

Mam nadzieję, że VTI + [beep] nie udostępnia bez pytania nikomu mojej karty. Nota bene działa mi Cyfra+ i TNK. Mam jeszcze Viaacess od Orange (biała), ciekawe czy zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...