Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Materiały w HD są kręcone od 2 lat. Sukcesywnie będziemy podmieniać kopie SD na HD.

Przekaz SD na starej częstotliwości będzie póki co równolegle z HD.

Czy wy sobie kpicie? Rozdzielczość może i sięga do 1080, jakość jest lepsza niż na transponderze RRSat - ale jak na HD to kijowo.

Przecież niemieckie kanały w SD są w ZNACZNIE lepszej jakości niż wasze HD! Zmieńcie rozdzielczość na 720x576 i będzie lepiej, naprawdę.

Ja patrzę na logo, bo po zawartości domyślałem się upscalu, jakoś mnie to nie dziwi.

EPG brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dopisek "Polska Telewizja" to jest jakby ciąg dalszy nazwy stacji - jest od zawsze... Chociaż fakt, że na ekranie mogłoby tego po prostu nie być - bo po co - tylko "zaśmieca ekran". Za to na breloczkach czy logo na stronie itd. lepiej że jest.

TVR: Bądźcie normalni - dajcie logo półprzeźroczyste jeśli technika pozwala...

Mam podobne zdanie.Najlepiej prezentuje się logo które jest w czasie trwania reklam czyli półprzezroczyste.W czasie programu historia z haczykiem na dole po prawej stronie jest transparentne logo tego serialu i właśnie taki pomysł jest najlepszy.

TVRJPG_nnpnehn.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem kabel antenowy od dekodera do telewizora, wyszukałem 10911 (u mnie 10910) i 11200 GHz, no bo oczywiście na liście w dekoderze nie ma kanału z tej pierwszej częstotliwości.

 

Zobaczyłem najpierw wyższą rozdzielczość i pomyślałem, że jest normalnie - tak jak było, rewolucji nie ma. Popełniłem błąd, bo pomyślałem tak zanim włączyłem wersję SD...

 

Ale chociaż plus taki, że "pikselozy" nie widać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego po co uruchamiać kanał HD skoro wszystko się upscaluje? Tak miało być świetnie. Nawet jeśli nie podmienili jeszcze materiałów SD na te w wysokiej rozdzielczości, to ich błąd, ponieważ powinni to zrobić odpowiednio wcześniej. Może dają czas na szturm rolników na sklepy RTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się tak-albo jakiś kanał jest w HD albo nie.A zabiegi marketingowe i puste obietnice są dobre dla mieszkańców Albanii. Tyle w kwestii uniesienia.Kanał TVR HD powinien przyciągać do siebie polskiego widza jak magnes .Bo w końcu jest to pierwszy Polski niekodowany kanał HD nadawany na satelicie.Stał się obiektem kpin i dochodzącym do "wyśrubowanych polskich standardów" jeśli chodzi o jakość a raczej bylejakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TVR, wiem, że jesteście kanałem rolniczym i tworzonym przez rolników i pewnie nie wiecie co to "HD". Ale tak nie może być jak jest teraz. To jest horror nawet dla człowieka, który mieszka na wsi. Z takim bitrate i z taką jakością jaką dzisiaj proponujecie życzę powodzenia na "cmentarzu kanałów" ... Jaką wykupiliście transmisję 2 max 5 mbit/s ? Naprawdę szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...