Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze że jest kanałem FTA trochę poradników, programów o wędkarstwie, muzyka i co tu więcej wymagać. Oby utrzymał się jak najdłużej. Mamy w naszym kraju już doświadczenia ze znikaniem kanałów. Dlatego powinniśmy się cieszyć że mamy TVR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 23:45 podczas przerwy serialu "Świat według Kiepskich" emitowanego na ATM Rozrywka, uśpiłem dekoder HD 3000, gdyż po włączeniu ponownym on pobiera EPG na 4 dni do przodu. Jakże byłem zdziwiony, że dekoder ten pobrał EPG dla kanału TVR na kolejne 3 dni. Widać sporo pozycji w ciągu dnia, niektóre trwają nawet 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zapewne jak obecny rząd PO-PSL przestanie rządzić TVR przestanie być finansowany z "prywatnych"pieniędzy i być może nawet upadnie.Bo chyba jest jasne,że TVR jest mocno powiązane z PSL a ten z kolei jest utrzymywany z naszych podatków więc nie zarzucaj mi kłamstwa. :wink:

Po raz ostatni napiszę, że jest to nieprawda. Stacja jest prywatną inwestycją grupy biznesmenów.

Publicznie głoszona bzdura na czyjś temat jest pomówieniem, a to podlega pod art. 212 Kodeksu Karnego.

 

Odpowiadając na temat EPG - jest ono w tej chwili emitowane nieregularnie, testowo, pracujemy nad zmianami technicznymi w stacji i sądzę, że niedługo będę mógł ogłosić kilka nowości.

Od czerwca pojawi się kilka nowych pozycji antenowych, a już teraz nadajemy świeże odcinki "Ogrodu bez tajemnic" i "Pojemności 2400". Zapraszam więc na naszą antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też myślałem czytając ten tajemniczy "post' Mr. Orbity, że chodzi o coś więcej, ale może niedługo doczekamy się takich bloków "Satkuriera", jakie mają wróżki na "TVN Meteo" :D .

 

A tak w ogóle ile taki blok "Satkuriera" np. w "TVR" mógłby kosztować, bo może jako forumowicze i czytelnicy zrobimy zrzutę i "Satkurier Tv" w końcu ruszy :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...