Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ja mam z umową jeszcze starszy bo z stycznia ale nie mogę znaleźć tego pliku nigdzie, ale treść ta sama (chyba).

 

Ale to i tak nie o to chodzi tutaj. Sprzedając dekoder ESI-88 mówiłeś klientowi że może na nim nagrywać programy z TV, bez wyjątków i faktycznie tak było przez dłuższy czas. Nagle regulamin sie zmienia i oznacza to że klient został przez Ciebie wprowadzony w błąd w czasie podpisywania umowy. Bo na przykład nie nagra sobie VODu. Klient przeczyta sobie wtedy to co dostał z PWU, ty pokażesz mu aktualny i do jakiego dojdzie wniosku, został oszukany. I jak będzie miał tę samą kartkę co ja to w przypadku sprawy sądowej APS nie ma szans. Umowa zostanie zerwana z winy osoby występującej w imieniu Cyfrowego Polsatu a klient dostanie odszkodowanie.

A co na przykład jak za jakiś czas zablokują HBO a potem np. Polsat Sport. Chyba nie będziesz mówił że zmieniły się warunki pakietu SPORT HD lub HBO HD. Tak samo jest z VOD dawaną jako pakiet. Zmiana zasad udostępniania pakietu to zmiana na niekorzyść klienta i wyraźne naruszenie umowy.

 

Boli też inna sprawa, ten sam ESI-88 podpięty przez HDMI do Amplitunera a potem przez kabel składnikowy do nagrywarki DVD, pozwala na nagrywanie audycji z VOD. To samo przy bezpośrednim spięciu kablem EURO nagrywarki i dekodera. Jak widać zmiana uderza w tych którzy kupowali ten dekoder bo nie mieli nagrywarki. Ci którzy mają dodatkowy sprzęt i tak nie mają problemów z nagraniem kanałów VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie który podpisałem jest napisane : ZAKAZANE JEST KOPIOWANIE I PUBLICZNE UDOSTĘPNIANIE.

 

Czyli regulamin się zmienił bo teraz zakazane jest też nagrywanie !, mogę na tej podstawie rozwiązać umowę ?

 

 

 

Edit: rozmawiałem z konsultantem ! Powiedział że mam prawo wysłać rozwiązanie umowy w związku ze zmianą regulaminu !! Rozwiązanie bez wpłacania kary umownej !!

 

Żegnaj CP ! WITAJ N !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spamisko88

 

Ja jak by była okazja to bym ich znów troche naciągnął, ale mówiąc szczerze to szkoda by mi było tego dekodera, który w przeciwieństwie do Twojego chodzi jak nowiutki Mercedes ;)

Od zmiany softu żadnego restartu, odpala w 5 sekund żadnych problemów z dyskiem mówiąc krótko jest perfekt :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz znowu się zacznie z wypowiedzeniami coś czuje. Sam jak czytam Wasze wpisy to podobnie jak zdaje się Fezuj pisał zaczynam podejrzewać, jakąś gorszą partie tych tunerów. U teścia po aktualizacji wszystko śmiga jak ta lala i sam dekoder odpala się błyskawicznie ze stand-by, brak też problemów z jakimś restartem lub zwiechą. Oby tak zostało bo na dzisiaj to jest naprawdę super dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...