Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

neron dzięki za foty. :smile:

 

Śmiem powiedziec że sprzęt wydaję się byc NAJLEPSZY na rynku. Ładny, zgrabny i świetna grafika. Pilot dla mnie jest genialny w porównaniu do poprzedników z cp. :brawo:

 

Czy ten dekoder także swtorzony do odbioru telewizji naziemnej :?:

 

Też chciałbym wymienic swojego echostara 717 na ten sprzęt. Jestem w cp od 2007 roku i mam nadzieję że za kilka miesięcy będzie możliwośc wymiany sprzętu właśnie na ten (ale mam pkiet familijny, chyba musiałbym go zwiększyc :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten dekoder także stworzony do odbioru telewizji naziemnej :?:

Nie jest przystosowany do telewizji naziemnej gdyż nie posiada głowicy DVB-T. Fakt że wygląda naprawdę elegancko... A na wymianę w trakcie umowy nie liczył bym. Nigdy nie było... a czy będzie... czas pokaże.

 

Dekoder fajny, ale czy posiadaczy mogę prosić o foty grafiki ekranowej?

jest przecie na 4 str...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam Cyfrowy Polsat Wszystkie Pakiety Oprócz Erotycznych, czy jest taka możliwość żebym wymienił swojego Samsunga DSB-H370G na tego Sagema ESI-88. ?. Jak tak to na jakich warunkach była by ta wymiana ?. Z góry dziękuje za odpowiedż.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polsat, nie ma takiej możliwości, abyś mógł wymienić Samsunga DSB-H370G na dekoder Sagemcom ESI-88.

 

Na potwierdzenie moich słów treść e-maila, którą dostałem dziś od CP

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że w chwili obecnej jedyną możliwością otrzymania dekodera Sagemacom ESI-88 jest dokonanie jego zakupu wraz z podpisaniem nowej umowy. Zakup dekodera wiąże się z nowym obowiązkiem abonamentowym.

 

 

... a więc jak widać dekoder jest tylko dla nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD Sagem ESI 88 na udostępnienie z twardym dyskiem na własność za 99zł!

 

 

Już od 16 września w ofercie Premium oraz w Pakietach Familijnym, Familijnym + HBO i Familijnym + Relax Mix (umowa na 29 m-cy) dla obecnych Abonentów (w operacji „UPGRADE SPRZĘTU”) dostępny będzie dekoder HD Sagem ESI 88 z dyskiem w cenie wejścia 99 zł.

 

W ramach oferty Abonent otrzymuje dekoder w opcji udostępnienia, a dysk twardy na własność.

 

Weryfikacja dostępności ofert dla Abonentów nastąpi automatycznie w Systemie Obsługi Sprzedaży po wpisaniu numeru PESEL oraz numeru dekodera.

 

Szczegóły Promocji dostępne są u Dystrybutorów

 

Życzymy wysokiej sprzedaży!

 

Dział Sprzedaży

Cyfrowy Polsat S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie jestem po okresie podstawowym i chciałem wymienić dekoder na tego Sagema. Jednak na infolinii poinformowali mnie, ze na Sagema nie mogę wymienić, ponieważ oni nie mają takiej możliwości. Czy ktoś się orientuje czy będzie można wymienić na ten dekoder w jakieś niedalekiej przyszłości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien do końca jak jest teraz ,dlatego niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. By wziąć ten dekoder musiałbyś rozwiązać umowę z Cyfrowym Polsatem. Okres Twojego wypowiedzenia to raczej 3 miesiące. Po tym okresie podpiszesz nową umowę z CP. Jeśli np w zimie ten Twój okres wypowiedzenia umowy się zakończy , to możliwe że załapiesz jakąś Polsatowską promocję. Czy ten Sagem jeszcze będzie!? Może i tak. Możliwe że nawet coś lepszego. W CP wszystko jest możliwe. Tylko zaznaczam , że najlepiej zapytaj o szczegóły w APS , lub czekaj na wpis kogoś , kto jest na bieżąco ,gdyż opisałem Ci na swoim przykładzie jak się dekoder zamienia na nowszy. Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olek1 spokojnie możesz udac się do APS-u i możesz podmienić w każdym pakiecie od familijnego na sagema za 1zł. Jest to oczywiscie koszt na starcie. Wybierając familijny płacisz czynsz 15 zł, wybierając Fam +HBO 10 zł a Fam relax mIX 5 zł. Przy opcji premium płacisz raz 99 zł i nie ma czynszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...