Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co mają kanały do tego???Dekoder nie spełnia funkcji,które ma zapisane w instrukcji obsługi i kwestia nadawania kanałów nie ma nic do rzeczy...

Zawsze można kupić sobie swój własny, niezależny tuner ze złączem CI/CI+, a z Cyfrowego Polsatu wziąć moduł CAM CI+ i używać go właśnie we własnym tunerze. Cyfrowy Polsat daje taką możliwość. :D Ja tak właśnie mam i jestem bardzo zadowolony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Chcę zakupić 2 platformę. Z tego co widzę, to CP oferuje przy najwyższym pakiecie ESI-88. Pytanie kieruje głównie go osób, które miały styczność z mediaBOXem+ od NC+ -chciałem dowiedzieć się, czy jest jakaś różnica w obsłudze/szybkości działania itd pomiędzy mediaBOXEM+ a ESI-88??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no, chyba że tak. :)

Chociaż są też w sprzedaży tunery dwugłowicowe. Tyle tylko, że są już dość drogie... :/

Ale to tez nie pomoze bo modul polsatowski Cam tego nie obsluzy.

Pozdrawiam

A no, racja. Zapomniałem, że moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu jest jednostrumieniowy... :oops::/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Chcę zakupić 2 platformę. Z tego co widzę, to CP oferuje przy najwyższym pakiecie ESI-88. Pytanie kieruje głównie go osób, które miały styczność z mediaBOXem+ od NC+ -chciałem dowiedzieć się, czy jest jakaś różnica w obsłudze/szybkości działania itd pomiędzy mediaBOXEM+ a ESI-88??

 

Korzystam z Turbo i ESI-88.Z tego co się orientuję ,Turbo to praktycznie prawie mediaBOX.

Ogólnie rzecz ujmując , Turbo to ekstraliga a ESI-88 klasa niżej ale da się z nim żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja ciekaw jestem, jakie platformy miał @henryk1944 na myśli. Może nc+? :D

 

A tak na poważnie - dyskutujemy o dekoderze CP z oprogramowaniem od CP. Jak więc można odnosić się do tego samego dekodera innej platformy i z innym oprogramowaniem? To jest dopiero absurd i głupie myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie kwestionuje. Jedynie czas pokaże, co nowe oprogramowanie poprawi, a co zepsuje, a takie pytania, jak kilka postów wyżej, nie wnoszą zupełnie nic. No chyba, że na forum dzielają się technicy CP ale i tak wątpię żeby wychodzili przed szereg i wszystko dokładnie opisywali. Ja osobiście dość sceptycznie podchodzę do kwestii nowego oprogramowania wydawanego nie bezpośrednio przez producenta, ale przez firmy korzystające z jego sprzętu. Taki soft zawsze naszpikowany jest jakimiś dodatkami, które (przynajmniej według dystrybutora - CP) mają ułatwiać ludziom życie. A nie od dziś wiadomo, że jeśli przy takim sofcie dłubie zbyt duża ilość ludzi, zawsze znajdą się jakieś bugi. Przykładem mogą być chociażby telefony komórkowe. W tych sprzedawanych w salonach sieci komórkowych oprogramowanie jest zawsze modyfikowane - dodane logo operatora, jakieś tapety i inne bajery. Kiedy się porówna wydajność takiego telefonu z takim samym modelem ale kupionym na wolnym rynku, okazuje się, że ten drugi działa o wiele sprawniej niż brandowany przez operatora. Myślę, że gdyby sprzedawcy nie dłubali bez potrzeby w oprogramowaniu, działałoby ono o wiele stabilniej, a aktualizacje pojawiałyby się zdecydowanie szybciej. No ale jak tu oferować dekoder CP bez własnego logo w grafice ekranowej? Toć to niedopuszczalne :D Swoją drogą ciekaw jestem ilu z Was wolałoby oryginalny soft (zaznaczam, że nigdy nie widziałem niebrandowanego Sagemcoma)? Ja z pewnością wolałbym to, co zaprojektował producent.

 

Podsumowując - trzeba czekać, mieć nadzieję, że nasza cierpliwość zostanie wynagrodzona i, że uda się przy okazji ńiczego nie zepsuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się w ogóle dziwię polsatowi że nie jest ujednolicona grafika we wszystkich modelach dekoderów, tak jak to było np. w cyfrze - wszystkie deki miały jedno menu tak samo wyglądające - co prawda szpetne okrutnie ale jednakowe.

A jeśli tak już polsat robi to powinno być oprogramowanie producenta - jedynie tapeta z logiem polsatu i cześć

parę rzeczy by się przydało w tym dekoderze , ale niech tylko poprawią stabilność i żadnych dodatków nie dodają bo sknocą to co jest dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...