Jump to content
Xenomorph

Sagem ESI-88

Recommended Posts

Okej, dzięki ;) Jeszcze jedna sprawa wyskoczyła, wziąłem najwyższy pakiet, a nadal nie mam kilku kanałów (Sci-fi, 13 street, filmboxy chyba, E!) miałem ustawiony kanał 59 i dalej nic, co robić? Dzwonić do nich?

Poczekaj jeszcze kilka godzin. Kilka postów wyżej opisywana była podobna sytuacja.

3 godziny na kanale dla abo - :D moim zdaniem to parodia ja włożyłem kartę c+ i po paru sekundach miałem wszystkie kanały - które nigdy nie zniknęły ani na chwilę - umowa 1,5 roku :D - co oni tam ręcznie te uprawnienia wpychają czy co i to na każdy kanał oddzielnie he he :D

No jest to dość dziwne...czekam już jakiś czas i póki co rezultat taki że mam głos i napisy na kanale Sci-fi a reszta jak była tak jest, jak się wk.... to tam za chwilę zadzwonie :D

Spokojnie. Zadzwoń i czekaj. Oni mają teraz tyle nowych klientów, spadochroniarzy z cyfry, że tego nie ogarniają.

3 godziny na kanale dla abo - :D moim zdaniem to parodia ja włożyłem kartę c+ i po paru sekundach miałem wszystkie kanały - które nigdy nie zniknęły ani na chwilę - umowa 1,5 roku :D - co oni tam ręcznie te uprawnienia wpychają czy co i to na każdy kanał oddzielnie he he :D

Przełącz na kanał 13 zdaje się Polsat Sport News.

Może spróbuj najpierw wznowić połączenie z satelitą przez iCOK, nic lepszego na infolinii nie wymyślą ;) w końcu zaświecą Ci kanały jak nie dzisiaj to zostaw dekoder na nockę a wszystko wskoczy na swoje miejsce ;) tez na początku umowy zawsze mam problem z odbiorem jakiś kanałów :)

Tylko że zarejestrować na ICOK też się jeszcze nie da, ciągle wyskakuję błąd...czy jeżeli mam multiroom to na tym drugim dekoderze muszę mieć coś włączone czy może być wyłączony/oglądać na nim cokolwiek? :)

Mi jak kurier przywiózł dekoder z umową, to po jakichś 2 godzinach wlazłem sobie na stronę CP i bez problemu założyłem konto ICOK. Uprawnienia do wszystkich kanałów dostałem po jakiejś godzinie od pierwszego uruchomienia dekodera. ;-)

@UltrasAvanti Na drugim dekoderze też musisz mieć ustawiony kanał Dla abonentów, żeby pobrać uprawnienia. A w ICOK będziesz mógł się zarejestrować jak już dojdzie do nich umowa, jeśli ci się nie śpieszy to próbuj się rejestrować za tydzień, wtedy już powinieneś.

A w ICOK będziesz mógł się zarejestrować jak już dojdzie do nich umowa

Ja zarejestrowałem się tego samego dnia, w którym był kurier. Wystarczyło znać numer swojej karty. Ale to było przed swiętami, jeszcze nie byli tak obciążeni jak teraz ;)

X.

Przepraszam że może jest odpowiedz na moje pytanie , ale dostaję już ;oczopląsu;. Mam prośbę o podpowiedz , namiar na kabel optyczny do połączenia saema z amplitunerem.

Mam gorącą prośbę do osób mających (wcześniej lub aktualnie) n-kę o opinie dot. jakości obrazu między tym dekoderem a turborecorderem. Mam ten drugi, miałem kiedyś esi-88 i planuję wrócić do CP, ale pamiętam, że po przesiadce z CP na N zauważyłem dużą poprawę w jakości obrazu - kolory na esi były jakby nienaturalne, sztuczne, wyprane. Jak jest teraz? Może coś się od tego czasu poprawiło, a może ja miałem jakiś felerny model esi.

Nadal nie mam kilkunastu kanałów, dekoder włączony chyba ze 4 godziny nakanale 59 i nic się nie dzieje, dzwoniłem jakiś czas temu do nich pani powiedziała że nic nie poradzi bo jeszcze moja umowa nie została przetworzona, mam dzwonić o 20...nieźle...

Miałem podobnie , ale gdy przestawiłem na kanał 13 dość szybko dołączyły pozostałe kanały.

@robertpotorski

Nic ... tylko cierpliwie czekać na zakończenie promocji ... lub co dzień wyłączać z prądu.

Pisałem w innym temacie, zmieniły się zasady aktywacji i przebiega ona na dowolnym kanale z poniższej listy:

Polsat Sport News

Polsat Food

CBS Europa

TV6

Superstacja

Travel

Polsat Jim Jam

Disney Junior

Boomerang

MTV Rocks

ATM Rozrywka TV

Na kanale dla abonentów czekałem 5 godzin i nic.Na Polsat sport news złapało uprawnienia w 15 minut,nieraz trzeba wyciągnąć i włożyć kartę.

@robertpotorski

Nic ... tylko cierpliwie czekać na zakończenie promocji ... lub co dzień wyłączać z prądu.

Jaka promocja ma mi się wyłączyć jak mam pakiet premium

Ale masz na pewno jakieś darmowe miesiące? To jest właśnie promocja.

Przy Premium masz 3 miesiące ipli. Przez 3 miesiące dekoder nie będzie ci nagrywał poprawnie. Poczytaj moje posty z zeszłego piątku.

no extra a jak ktoś weźmie na pół roku gratis to tyle samo się będzie bujał z kablem - przecież to jakaś paranoja :crazy:

Przy Premium masz 3 miesiące ipli. Przez 3 miesiące dekoder nie będzie ci nagrywał poprawnie. Poczytaj moje posty z zeszłego piątku.

Mam iplę na cały okres umowy