Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DZiał techniczny przyjął wreście reklamacje na nagrywanie , zażądałem wymiany dekodera na 7400.Pan powiedział że on niedecyduje i przyjmie złoszenie do diału reklamacji .I ktoś do mnie odzwoni. Jak dłudo czekaliście na telefon od CP

 

Dziś miałem telefon z działu reklamacji pan powiedział ,że słyszy pierwszy raz , że jest problem z nagrywaniem dziwne?.Bo z działu technicznego wiedzą o problemie.Ja powiedziałem ,że żądam wymiany na inny dekoder np. 7400.To on powiedział że zgłosi do działu oprogramowania,i w tym tygodniu odzwoni

 

Dziś napisali e-maila że wymienią na 7400 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj Sagem całkowicie "odwalił kite". Po uruchomieniu pilotem - napis "Init" baaaaaaardzo długo, a potem kilka mrugnięć "czerwonym oczkiem" Sagema i pojawił się napis "11 00" i już nie reaguje na nic. Po odłaczeniu od sieci i ponownym podłączeniu to samo ... Zgłoszenie reklamacyjne w CP z żądaniem wymiany na Echostara 7400 - odpowiedź, że nie ma takiej możliwości, jedynie na kolejny Sagemcom. :censored::censored::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie br minie rok jak mam ten dekoder i nie mam z nim żadnych problemów. Włącza się natychmiast. Nagrywa zaplanowane audycje w całości, tak jak i podczas oglądania programu po wcisnę przycisku nagrywania. Nie bardzo rozumiem skąd u niektórych te problemy z tym dekoderem. U mnie wszystko w nim działa poprawnie i nie mam powodów do narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Witam was serdecznie

Za 2 tygodnie zamierzam zmieniic umowe i wynajác od sloneczka dekoder

Kwestia jest tylko taka ze nie wiem który.

 

-zalezy mi na jakosci obrazu i dzwieku.

- na stworzeniu sobie list ulubionych

-nie koniecznie musi byc pvr

 

Dekoder bedzie podøaczony poprzez hdmi qled do tv panasonic 50g30

 

Serdecznie dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagema omijaj szerokim łukiem ... każdy inny byle najdalej od tego [beep]u.

 

... a wczoraj to samo - oglądam i nagrywam ten sam program - TVP2 - po minucie - "Info o Nagra. Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie" - zamrożenie obrazu - nagranie 1 min... - czyli ciągle bez zmian :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SagemCom ma wyjście audio tylko koaksjalne, rozważ to bo nowe amplitunery mają tylko wejścia optyczne, a ew. wejście koaksjalne przeważnie zajęte jest przez DVD. Ale ten dekoder ma w miare wygodny pilot.

 

No ale dzisiejsze tv maja wbudowane wyjscia optyczne, wiec w ten sposob mozna wyprowadzic dzwiek jak ktos ma ampli tylko z optycznym, poza tym np. takie logitechy z-5500, ktore sa najlepszym rozwiazaniem w przedziale cenowym do 2000 zl maja zarowno optyka jak i koaksjala, takze nie widze problemu.

I nie wszyscy maja takie problemy z tym dekoderem, osobiscie po ostatnim uaktualnieniu oprogramowania jestem zadowolony z niego, a w tym miesiacu ma wyjsc kolejna poprawka eliminujaca jeszcze pozostale problemy na niektorych dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie temu wysłałem poleconym pismo w sprawie problemu z nagrywaniem. Wszystko ładnie opisałem. I w końcu coś się ruszyło. Od wczoraj dzwonią do mnie z pytaniami (na które notabene mają odpowiedź w liście) jakie jest połączenie, jaki TV, ile anten, itp. Tylko dlaczego tak późno pracują nad tym problemem. Naprawdę musi się pożalić parę setek osób aby coś się ruszyło? Nagrałem nawet kamerą ekran TV, ilustrując co dzieje się z nagraniami przy odtwarzaniu, a następnie umieściłem nagranie na picasa. Jednak tym już nie byli zainteresowani (a tak się napracowałem :) )

Zastanawiam się irlandczyk007 jak po przeczytaniu tego wszystkiego możesz jeszcze brać pod uwagę podpisanie umowy z CP na Sagemcoma? Bierz w ciemno N-ke, tym bardziej że teraz masz już nawet Polsat na ich platformie, ponadto całe BBC i najważniejsze - dopracowany dekoder z działającym nagrywaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dostałem Sagema ESI-88 jakieś 3 tygodnie temu z dyskiem 500GB (miał być 320GB) - miła niespodzianka.

Po przeczytaniu tych wszystkich opinii chciałem wymienić go na inny.

 

Ale tu chyba tylko wypowiadają się ludzie którzy mają problemy - mój Sagem nagrywa bez problemu 1 i 2 kanały jednocześnie.

Nie spotkałem się z wymienianymi tu problemami.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...