Skocz do zawartości

Sky Italia


Mariusz-ek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej niewykonalne. Sky Italia nie oferuje modułów, a wkładanie karty do czegokolwiek innego (o ile to coś w ogóle zadziała) niż ich dedykowane dekodery jest co najmniej ryzykowne, z uwagi na puszczanie przez Sky killer EMMów, które trwale blokują kartę, skutkując zerwaniem kontraktu z uwagi na naruszenie umowy. :wink:

gdzieś to wyczytał, przecież ludzie normalnie używają tych kart w innych boxach - wiadomo że nie takich jak ariva czy inne tylko z wyższej półki typu dreambox, vu+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używać używają. Ale wszystko do czasu. Zwykła gra w kotka i myszkę między NDS a developerami stojącymi za oscam'em.

Ataki na karty są, przykładowy wątek w którym toczy się dyskusja na ten temat

http://linuxsat-support.com/oscam-configs-all-packages/6022-protect-your-s%40y-italia-card.html

 

Pogooglaj też sky italia 9994, sky italia 9995 - dużo tematów znajdziesz o ubitych kartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie takich jak ariva czy inne tylko z wyższej półki typu dreambox, vu+.

A o kim niby pisałem? Ariva byłaby w ogóle w stanie poradzić sobie z Videoguardem? :woot:

Tu jeszcze był temat wałkowany: viewtopic.php?f=12&t=32846&start=195#p860957

 

Zresztą koledzy Ci już odpisali z zagranicznymi źródłami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panownie jak wyglada obecna sytuacja ze Sky Italia wchodzi a w zasadzie weszlo juz nowe parowanie . Jaki to jest rodzaj parowania bo boxow nie wymieniaja nadal sie jedzie na obecnych.

Kanaly HD juz na oscamie nie dzialaja. Pytam gdzie mozna i juz co niektore SD tez ciemnosc.

 

Znam mentalnosc Wlochow i ich podejscie do TV oni musza miec dostep do swojeo Calcio to jest absolutnie nr 1 priorytet tak jak Pizza i makaron potem jest Hotclub .

 

Tak wiec skoro nie zarzadzili wymiany dekoderow nie moze to byc parowanie chippair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

w 2004 wyłączali seryjnie Seca na PPV gdy wprowadzali NDS

teraz w 2014 zapada ciemność ale ze względu na parowanie

 

w tym wypadku jestem baaaaaardzo ciekawy jak włosi sobie z tym poradzą

 

jak widać wieczna wymiana kart związana z errror 9xxx to chyba dla nich za mało

 

To by było na tyle jeśli chodzi o Sky Italie te ich dekodery są wszędzie tak mega ograniczone tak jak w BskyB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Za dekoder wydasz "bajońskie sumy" jednak jeśli masz zamiar dekoder zostawić i od czasu do czasu opłacać tą karte to będzie działać

 

by mieć Premiere League polityka Sky jest taka że musisz mieć pełny pakiet SPORT i chyba Calcio

Anglicy jadą po wszystkich papierem ściernym i ma być najmniej możliwych transmisji na Europe

 

Bein Sport ma wszystko ale nadaje tylko na Afryke i Middle East

 

 

 

tutaj masz przykład

 

http://www.ebay.it/itm/Abbonamento-SKY- ... 2593e08fc6

 

jednak przed decyzja zawsze pytaj o dekoder sprzedającego sama karta mimo iż też będzie działać ale bez HD które jest parowane to i tak poleci w zaświaty

 

Ja się sam zainteresuje SKY ale dopiero wtedy kiedy ponownie będzie można z niej korzystać na oscamie :) mowie o legalnej drodze oglądania. Paliłem się na 1 kanał muzyczny ale został wycofany więc po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cały zestaw z dekiem HD, ale mimo że miało być w ofercie wszystko to wyszło potem że kodują i troche mi sie to nie spodobało ;p ceny widze nie zmieniły się ni w góre, ni w dół ;) gdyby dawali oferte całą, to można by rozważyć, ale skoro nic się nie zmieniło w kwestii kodowania, to raczej pomysł już upada na starcie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

W Sky UK, w Sky Deutschland i w Sky Italia w ostatnim czasie dochodzi do przemianowań niektórych kanałów na krótki czas, kanałami o konkretnej tematyce.

Niedawno zakończył 2-tygodniową emisję Sky Star Wars w niemieckim Sky (obecnie Sky Hits), w miejscu Sky Sports 3 w brytyjskim Sky, nadawany jest Sky Sports Darts, a we włoskiej Sky, zapowiadają już start kanału Sky Cinema Indiana Jones, który to wystartuje 1 stycznia 2015 roku i zastąpi obecny Sky Cinema Christmas.

 

2f66057455235b07ecf3b1e6eb9d4bbd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kanał całkowicie poświęcony tematyce filmowej "Indiana Jones". Z racji, że mało filmów powstało z głównym bohaterem, emisja tego kanału zakończy się nad ranem 5 stycznia. Oprócz filmów, możemy zobaczyć na antenie Sky Cinema Indiana Jones krótkie dokumenty (trwają od 10 do 20 minut).

 

Ramówka kanału:

http://guidatv.sky.it/guidatv/canale/sk ... ones.shtml

 

Intro kanału Sky Cinema Indiana Jones:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal zestawy są na ebayu prosto od dystrybutorów jednak weź pod uwagę cennik i to że tylko z ichnym dekoderem będzie działać zapłacisz dużo więcej niż na full extra w nc+ na 12 mscy i nie będziesz miał pewności czy podczas legalnego korzystania karta nie dostanie słynnego error 9xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witajcie, wlasnie wrocilem do polski z wloch i jestem abonentem sky od 8 lat. Dzis przyjechal pan ktory mi montuje antene i wszystko ale jest taki problem ze nie dziala, chcialbym uzyskac wszystkie mozliwe dane, czestotliwosci i jak to ma byc podlaczone zeby dzialalo bo taki montaz kosztowal mnie 400zl a nic nie widac

 

pozdrawiam i dziekuje za wszelkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...