Skocz do zawartości

Cyfra+! kanały erot.


watdefak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale moim zdaniem to powinni chociaż jakoś zagadać z Premiere. Z tego co kiedyś oglądałem reklamówki to jest w stylu cyfry plus. Oglądałem kilka razy kanał erotyczny premiere i jest wporządku. Co do telewizji "N". Dokładnie. Nie ma żadnego kanału erotycznego. Jedynie to Movies 24 i tam po północy się zaczynają filmy. Ale nie są jakieś wspaniałe. Coś w stylu filmów z Tele5. Ja jestem tego zdania iż Cyfra, czy Polsat jak i również N. Powinni zakupić zagraniczny kanał erotyczny transmitujący 24 godziny na dobę. W końcu myślę że nic nie powinni się wachać. Dają ludziom dekodery z blokadami więc dzieci nie tkną tak łatwo tego. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wcale nie trzeba mieć koncesji od KRRiT ale można ją uzyskać w innym kraju, np. w Czechach czy U.K. Nie wiem czy to jest gdzieś w polskim prawie zapisane czy nie, ale na pewno jeśli ma się koncesję do KRRiT to kanały erotyczne mogą być nadawane dopiero po 23:00 z tego co wiem, chociaż XXL nadaje po 22:00 (chyba). Nasze KRRiT jest dziwne i nic na to się nie poradzi, w wielu państwach od tak sobie wydają koncesję a tutaj coś tam nie pasuje, później coś innego :roll:

Kanał XXL nadaje od 22 soft. We Francji filmy soft mozna nadawać troszkę wcześniej. Zresztą filmy soft są od 16 lat (nie od 18 jak w Polsce). Ale co kraj to obyczaj :)

Najlepiej kupić sobie tuner CI i kartę kanału hard i mieć z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Drugi konwerterek na zeziku na 9E i masz po 23.00 MusiMaxAdult FTA. 12034V, 3/4 FEC, DVB-S2, QPSK. Całkiem fajne. Trzeba mieć tunerek CI z możliwością odbioru DVB-S2. Po 24.00 lecą pełnometrażowe...

Nie jest to co prawda jakaś super nowość, ale jakościowo o wiele lepsze niż te wszystkie MCT razem wzięte... No i w końcu póki co za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

żeby aktywować pakiet 3 kanałów w którego skład wchodzi XXL trzeba podpisać aneks do umowy u dystrybutora. Aktywacja kosztuje 49zł opłata miesięczna 29 zł.

W skład pakietu oprócz XXl wchodzi kanał o motoryzacji i łowiectwie. To jest kanał francuski kiedyś go miałem jakoś VHS programy lata 70 może wcześniejsze nędza !!!Jeśli masz możliwość kup moduł CI Polsatu 199zł i przez 4 miesiące masz kanały Polsatu łącznie z kanałami HD dzwonisz dopłacasz 10 zł miesięcznie i masz Pakiet Hustler albo 20zł i masz Pakiet Rozrywka ( Hustle-ra i XXXtreme ) a tam już jest na czym "oko zawiesić "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Szukam od pewnego czasu kanałów erotic ale nic nie ma są tylko arabskie z rysunkami kiedyś było sexy sat sex telefon i kobiety robiły niesamowite rzeczy masturbacja nawet wibratorem na wizji teraz nie ma tego kanału wie ktoś dlaczego? mam czarny obraz mimo,że zasięg pokazuje ok.Czy na cyfrze z hotbirda naprawde nie ma żadnego kanału erotycznego?skanowalem i po nazwach zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...