Skocz do zawartości
watdefak

Cyfra+! kanały erot.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale moim zdaniem to powinni chociaż jakoś zagadać z Premiere. Z tego co kiedyś oglądałem reklamówki to jest w stylu cyfry plus. Oglądałem kilka razy kanał erotyczny premiere i jest wporządku. Co do telewizji "N". Dokładnie. Nie ma żadnego kanału erotycznego. Jedynie to Movies 24 i tam po północy się zaczynają filmy. Ale nie są jakieś wspaniałe. Coś w stylu filmów z Tele5. Ja jestem tego zdania iż Cyfra, czy Polsat jak i również N. Powinni zakupić zagraniczny kanał erotyczny transmitujący 24 godziny na dobę. W końcu myślę że nic nie powinni się wachać. Dają ludziom dekodery z blokadami więc dzieci nie tkną tak łatwo tego. 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę, że wcale nie trzeba mieć koncesji od KRRiT ale można ją uzyskać w innym kraju, np. w Czechach czy U.K. Nie wiem czy to jest gdzieś w polskim prawie zapisane czy nie, ale na pewno jeśli ma się koncesję do KRRiT to kanały erotyczne mogą być nadawane dopiero po 23:00 z tego co wiem, chociaż XXL nadaje po 22:00 (chyba). Nasze KRRiT jest dziwne i nic na to się nie poradzi, w wielu państwach od tak sobie wydają koncesję a tutaj coś tam nie pasuje, później coś innego :roll:

Kanał XXL nadaje od 22 soft. We Francji filmy soft mozna nadawać troszkę wcześniej. Zresztą filmy soft są od 16 lat (nie od 18 jak w Polsce). Ale co kraj to obyczaj :)

Najlepiej kupić sobie tuner CI i kartę kanału hard i mieć z głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak mam dekoder Cyfry+ to jaka kartę mogę tam włozyć z kanałów erotycznych(oprócz XXL) i ogladać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadnej, w czytniku działa tylko karta Cyfry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musisz odpalać karty z XXl bo możesz go na legalu wykupic za 29zeta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drugi konwerterek na zeziku na 9E i masz po 23.00 MusiMaxAdult FTA. 12034V, 3/4 FEC, DVB-S2, QPSK. Całkiem fajne. Trzeba mieć tunerek CI z możliwością odbioru DVB-S2. Po 24.00 lecą pełnometrażowe...

Nie jest to co prawda jakaś super nowość, ale jakościowo o wiele lepsze niż te wszystkie MCT razem wzięte... No i w końcu póki co za darmo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten xxl chodzi na c+ bo u mnie nie,sa jakieś inne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak,jest w ofercie C+,ale trzeba go oddzielnie zamawiać i opłacać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli jaki najlepiej mieć dekoder żeby móc oglądać chodzi mi o ten co jest w ofercie cyfry ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obojętnie jaki masz,tylko trzeba zadzwonić do BOK,zamówić ten kanał,wpłacić abo i Ci włączą.

Tuner mozesz mieć C+ lub inny własny ,bo uprawnienia dają na kartę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żeby aktywować pakiet 3 kanałów w którego skład wchodzi XXL trzeba podpisać aneks do umowy u dystrybutora. Aktywacja kosztuje 49zł opłata miesięczna 29 zł.

W skład pakietu oprócz XXl wchodzi kanał o motoryzacji i łowiectwie. To jest kanał francuski kiedyś go miałem jakoś VHS programy lata 70 może wcześniejsze nędza !!!Jeśli masz możliwość kup moduł CI Polsatu 199zł i przez 4 miesiące masz kanały Polsatu łącznie z kanałami HD dzwonisz dopłacasz 10 zł miesięcznie i masz Pakiet Hustler albo 20zł i masz Pakiet Rozrywka ( Hustle-ra i XXXtreme ) a tam już jest na czym "oko zawiesić "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A przez infolinie nie da sie? ja zadzwonilem ,wyslali kuriera,i gotowe.chociaz xxl i reszta to tandeta.a na france tv cos dobrego jest? warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a na jakich wogóle kanałach mozna oglądac laseczki? chodzi oczywiscie równiez o kanały arabskie i inne takie...z cyfry ma sie rozumiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeskanuj sobie satelte a pozniej przelaczaj po kolei wszystkie programy i napewno znajdziesz jakis program z cycusiami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widziałem jakies powyzej kanału 400

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam od pewnego czasu kanałów erotic ale nic nie ma są tylko arabskie z rysunkami kiedyś było sexy sat sex telefon i kobiety robiły niesamowite rzeczy masturbacja nawet wibratorem na wizji teraz nie ma tego kanału wie ktoś dlaczego? mam czarny obraz mimo,że zasięg pokazuje ok.Czy na cyfrze z hotbirda naprawde nie ma żadnego kanału erotycznego?skanowalem i po nazwach zero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Maci0s zapewne chodzi Ci o kanał Sexy Sat TV, ten kanał już od stycznia tego roku nie nadaje na Hot Birdzie, teraz jest dostępny tylko na Astrze 19.2 E.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki za informacje ja nie mam astry to nie poogladam ciekawe czy nadal tam jest taka grubiutka blondyna z dlugimi wlosami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal jest, ona chyba jest od początku istnienia kanału, ale ten kanał to nie to co dawniej, kiedyś ten kanał nadawał w Holandii jako Sexy Sat TV Holland wtedy to był bardzo dobry kanał erotyczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Że tak zapytam naiwnie - co z tymi głośno zapowiadanymi Penthouse'ami? Jakaś taka cisza zaległa, jak po śmierci organisty. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, Multivision'y by się przydały w C+, chyba są też na CP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy zamawiajac jakis pakiet XXX w cyfrze, mozna go wziac na jeden miesiac czy trzeba na jakis dluzszy czas ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sensie na miesiąc miodowy? - Tu masz wiele informacji na temat --> viewtopic.php?f=6&t=60&start=315 ale z tego co czytam to problemów nie robią, choć ktoś na jednym z forum pisał, że przysłali mu przedstawiciela do domu, aby sprawdzić czy ma 18lat :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi