Jump to content
Sign in to follow this  
FIGA1

Karty erotyczne-pytanie

Recommended Posts

Witam mam takie pytanie.Jak wygląda przedłużanie subskrypcji na kanały erotyczne przez sklep hollex? Jeśli kupie w tym sklepie np. kartę Penthouse HD z odpowiednim modułem opłaconą na 1 rok a po tym czasie będę chciał dalej ten pakiet oglądać to czy muszę kupować jeszcze raz kartę i moduł czy jakoś mogę sam dostęp opłacić? Na stronie Penthouse'a widziałem karty z abonamentem nie tylko rocznym ale i dwu,trzyletnim a nawet z tzw"dożywotnim". Czy karty takie kiedyś pojawią się w ofercie sklepu hollex?

 

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

FIGA1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie będzie dłuższych subskrypcji, niż roczne (a przynajmniej póki co nie jest to planowane). Powód jest banalny - niech kanały wyłączą, bo (odpukać) zbankrutują, to wtedy nadawca umywa ręce, bo przecież zbankrutował i nie ma pieniędzy, żeby oddać za subskrypcje, a klient domaga się zwrotu/rekompensaty (co jest logiczne - ja też bym się domagał). W efekcie po tyłku dostaje sprzedawca. Dopiero były przygody z Theme-X (a ile było w przeszłości z innymi kartami, to nawet zliczyć się nie da - od Channel Bizarre i Red Hot Dutch w czasach analogu)...

 

Stopniowo ilość kanałów i kart erotycznych będzie się zmniejszać. Nadawcy bankrutują, bo w Internecie jest tyle erotyki za darmo, że nie wytrzymują finansowo.

 

W kwestii przedłużania muszę się zorientować u dystrybutora, jak się coś dowiem, to dam znać. Póki co przedłużeń nie ma, ale kupowanie jeszcze raz modułu z kartą jest nieco bez sensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze małe uzupełnienie: przedłużenie samo w sobie jest na pewno ze strony http://penthousehdtv.com/ (Renew), ale nie wiem jak działa, w każdym razie spróbuję zdobyć więcej informacji na ten temat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...