Skocz do zawartości

Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skylink zaczyna oferować w przedsprzedaży pakiety zawierające wszystkie 380 meczów Premier League.

 

Skylink SK - wyłącznie pakiet Canal+ Sport

Screenshot-20220720-160716-Chrome.jpg

 

Skylink SK - największy pakiet z telewizją

Screenshot-20220720-155916-Chrome.jpg

 

Skylink CZ - wyłącznie pakiet Canal+ Sport

Screenshot-20220720-160811-Chrome.jpg

 

Skylink CZ - największy pakięt z telewizją

Screenshot-20220720-160116-Chrome.jpg

 

 

Telewizję internetową Sylink Live TV można oglądać na 4 urządzeniach.

Edytowane przez Dadam
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@opensource narazie mam tylko apkę bez aktywnej subskrypcji :)

Na chwilę obecną mogę jedynie napisać, że do przeglądania zawartości nie potrzeba vpn'a ale nie wiem jak to będzie wyglądać przy próbie oglądania.

Zamierzam z czystej ciekawości wykupić słowacki pakiet kombi przed rozpoczęciem Premier League i przetestować co i jaķ.

Założyłem konto i doszedłem bez problemu do etapu zapłaty ale jeszcze się wstrzymam i wykupię na początku sierpnia.

P.s mam nadzieję, że będzie podobnie jak z platformą Antiksat i nie będzie żadnego problemu przy opłacaniu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Ktoś coś wie na temat problemów z działaniem strony skylink.cz? Myślałem że to wina mojego servera dns ale z tego co widzę na internecie mobilnym również zwraca 403 Forbidden - pytanie jest w kontekście doładowania karty przez ich serwis?

Wygląda to na problem globalny, bo curl bezpośrednio z innych lokalizacji również zwraca 403:

Cytat
* Connected to skylink.cz (66.22.34.176) port 80 (#0)
> GET / HTTP/1.1
> Host: skylink.cz
> User-Agent: curl/7.68.0
> Accept: */*
> 
* Mark bundle as not supporting multiuse
< HTTP/1.1 403 Forbidden
< Server: rdwr
< Date: Fri, 12 May 2023 13:50:28 GMT
< Content-Type: text/html
< Transfer-Encoding: chunked
< Connection: keep-alive
< 
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<title>403 Forbidden</title>

    
</head>
<body>

 

 

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.06.2023 o 16:42, gurek napisał(a):

Zapewne przed dłuższy czas odblokowane były tylko adresy IP ze Słowacji i Czech.

Nie tylko, np. z Niemiec i innych również były. Skylink.sk nie był w tym czasie blokowany z polskich adresów.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dla pakietów tv-sat przy założeniu że można pooglądać dłużej niż miesiąc dla mnie cena jest do zaakceptowania zwłaszcza że jest sporo kanałów sportowych z różnymi prawami do transmisji. Aby mieć dostęp do wszystkich kanałów sportowych wystarczy pakiet Kombi+ który zawiera 16 kanałów sportowych w tym Canal+. Dla mnie ta oferta jest jakościowo i ilościowo znacznie lepsza niż w PB oraz C+ i tańsza.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
17 minut temu, Telewizja Urbanski napisał(a):

Czeski Warner TV zbliża się wielkimi krokami.

Jak myślicie do jakiej platformy trafi ?

Ja myślę że do skylinka!

Nie trafi do SkyLink dlatego że nie po drodze im z Warner Bros Discovery (nie maja od nich żadnych kanałów). SkyLink swego czasu nie zgodził się na proponowane stawki za reemisje kanałów zaproponowaną prze WBD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jest promocja na pakiet Kombi+ przy wyborze opcji miesięcznej cyklicznej płatności kartą. Przy wyborze tej opcji płatności jest informacja:

balicek-kombi.png


Według tłumaczenia google w powyższym widnieje zapis: "W każdej chwili możesz samodzielnie zakończyć płatność regularną na stronie głównej swojej Strefy Klienta."

Jak to interpreteować? Czy "w każdej chwili" w tym przypadku oznacza że mogę za jeden miesiąc zapłacić i od razu anulować cykliczną płatność czy muszę opłacać cyklicznie minimum 12 miesięcy i dopiero po tym czasie jest możliwość rezygnacji? Czy ktoś korzystał z tej promocji i wie na jakiej zasadzie ona działa?

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2024r. otrzymałem takie info od Antiksat

Nie tłumaczę, bo nie chcę zajmować miejsca.

Vážený zákazník,

Dovoľte nám informovať Vás o aktuálnom stave týkajúcom sa získania práv na vysielanie kanálov Nova Sport 5 a Nova Sport 6, ktorých súčasťou sú aj preteky Formuly 1 a MotoGP. Aj napriek našej doterajšej snahe sa nám zatiaľ, bohužiaľ, nepodarilo dosiahnuť dohodu o distribúcii týchto staníc. Jedným z hlavných dôvodov je extrémne vysoká finančná náročnosť, ktorú vlastníci týchto kanálov požadujú.
Intenzívne rokujeme
Chceme Vás uistiť, že naša spoločnosť intenzívne pracuje na riešení tejto situácie a snažíme sa dosiahnuť dohodu, ktorá by umožnila zaradenie týchto športových staníc do našej programovej ponuky. Vieme, že sú to pre Vás dôležité kanály a vážime si Vašu trpezlivosť.
V súčasnosti však máme alternatívu pre našich divákov, ktorí sa tešia na prvú veľkú cenu Bahrajnu. Túto udalosť môžete sledovať na platforme VOYO, ktorá ponúka možnosť vyskúšania si ich služieb počas 7 dní úplne zadarmo.
Ďakujeme Vám za pochopenie a trpezlivosť. Veríme, že aj zo strany NOVA bude v najbližšom čase väčšia ochota dohodnúť sa a následne budeme môcť oznámiť pozitívne správy ohľadom zahrnutia Nova Sport 5 a Nova Sport 6 do ponuky ANTIKU.
S pozdravom,
Váš ANTIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...