Skocz do zawartości

Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wszystko jasne - namieszane z uprawnieniami, bo nova sport 1 i 2 również ciemno ale teraz i tak musztarda po obiedzie, bo już minął termin do kiedy pakiet był opłacony.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

380 w sezonie. Ciekawe czy będą te same mecze co w naszym C+ i na których kanałach będą transmisje oraz ile meczy w jednej kolejce. Co najważniejsze w ofercie prepaid też się da i jest wybór co do płatności.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, nie liczyłem tego. To dodatkowe kanały powinni uruchomić. Zapowiada się ciekawie o ile będzie również na kartach ICE, bo nie mam zamiaru kupować kolejnej.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli kogoś interesuje ekstraklasa, to właśnie widziałem zapowiedź niedzielnego meczu Legia - Lech na JOJ Sport. Sprawdzony z karty ICE (irdeto). Prawdopodobne kanał będzie dostępny tylko z kart zarejestrowanych na terenie Słowacji. Na ten moment działa również dla Czech.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z brakiem transmisji na żywo w polskich mediach (tv naziemna, sat) inna możliwość obejrzenia meczów Ligi Europy z karty Skylink.

 

lazio-olimpique.png

 

napoli-legia.png

 

 

RTL+ na razie jest dostępny ale nie wiadomo czy w czasie meczów również będzie, bo np. na M4 HD jest:

 

M4.png

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz SSC Napoli - Legia Warszawa zostanie pokazany także na kanale TV8 HD z Hotbird - dostęp z platformy Tivusat.

 

RTL+ HD jest dostępny z oferty FocusSat z 0.8W - karta Conax w prepaid.

 

https://www.focussat.ro/

 

Ceny całkiem przyzwoite doładowań - tym bardziej moją prepaid w opcji Multiroom :)  dwie karty - jedno doładowanie. W opcji multiroom wychodzi za pełny pakiet ( bez HBO - Cinemax - erotycznych ) 30 zł miesięczne na osobę.

 

 

 

d084dd99af4a50fa.jpg

 

65519c74dd49ec01.jpg

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Było już wcześniej pisane w tym wątku. Kartę można doładować np. przelewem na numer konta przypisany do karty. Ja doładowuję kartą płatniczą prepaid przez ich system tzw. "Zákaznická zóna". Nie trzeba podawać żadnych prywatnych danych przy doładowaniu. Kiedyś i być może nadal kod na doładowanie karty na wybrany pakiet można również kupić na miejscu w czeskich punktach np. tipsport.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Kilka ciekawostek odnośnie Premier League na platformie SKYLINK.

 

"Będziemy nadawać jeden program w wysokiej rozdzielczości na satelicie, a następnie będziemy oferować naszym klientom wszystkie transmisje na żywo na naszej platformie internetowej” – powiedział Jaromír Glisník z Grupy M7, która jest częścią grupy Canal + i jest właścicielem Skylink

 

Według Glisníka, Canal+ Sport może wystartować już 1 sierpnia , czyli zaledwie kilka dni przed rozpoczęciem nowego sezonu jednak dokładna data rozpoczęcia nie została jeszcze potwierdzona. Skylink planuje oferować wszystkie mecze w jakości FHD, a szef Skylinka nie wykluczył, że format Ultra HD będzie także możliwy w usłudze internetowej Skylink Live TV.

 

"Nasza platforma jest na to przygotowana"

 

Jaromír Glisník potwierdził również, że Canal+ Sport nie będzie ekskluzywnym produktem tylko dla klientów telewizji satelitarnej i internetowej Skylink.

 

"Negocjujemy również rozszerzenie naszych kanałów z innymi operatorami na rynku” – powiedział Glisník

 

Platformę streamingową SKYLINK LIVE TV można subskrybować już teraz jednak jak narazie nie znalazłem nic związanego z Premier League :)

 

Wersja Słowacka

20220531-180430.jpg

 

 

Edytowane przez Dadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2022 o 21:55, Śmigło napisał:

Witam.

Zaznaczam, jestem zielony :-)

Byłby ktoś z Was uprzejmy i powiedział mi jak mogę kupić Sklynik.SK?

 

 

 

Odbiór z satelity Astra 23.5E - wymagana karta kodowa - moduł CI+ Irdeto - prepaid.

https://allegro.pl/oferta/karta-skylink-czechy-astra-23-5e-aktywna-9511218810

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blaugrana18 napisał:

czy sky link cz,sk ma w sporcie ligę hiszpańską,włoską,niemiecką,angielską?? 

W Skylink będzie jedynie liga angielska.

Liga niemiecka, włoska i hiszpańska sa na  Nova Sport 3 i 4 których narazie nie ma w Skylinku.

Do tego pokazują jedynie wybrane mecze.

Może szukują jakieś zmiany na przyszły sezon ale jak dotąd nic mi niewiadomo

https://www.rexter.cz/rubriky/navody/jak-naladit-nova-sport-3-a-nova-sport-4-o2-t-mobile-a-dalsi_1063.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, blaugrana18 napisał:

Witam kolegów i koleżanki, ktoś obeznany napisze mi czy sky link cz,sk ma w sporcie ligę hiszpańską,włoską,niemiecką,angielską?? 

 

Polecam Focus Sat oferta "bajka" jeśli chodzi o ceny pakietów i zawartość także sport - ligi i mecze piłkarskie.

 

https://www.focussat.ro/

 

https://satkurier.pl/news/216670/prima-sport-nowe-kanaly-sportowe-w-rumunii.html

 

Odbiór z pozycji satelitarnej - 0.8W w Polsce bez większych problemów.

Edytowane przez tweed77
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 Na 120 kanałów tylko 19 w HD ?

Screenshot-20220605-193342-Chrome.jpg

 

Jeśli chodzi o ofertę sportową to mają wszystkie najważniejsze ligi co jest ogromnym plusem ale np. w takie sobotnie popoludnie gdy gra większość lig, to przy jedynie 5 kanałach sportowych raczej nie mamy wielkiego wyboru, i jesteśmy zmuszeni do oglądania tego co nam zapodają czyż nie ? 

Albo może coś źle zrozumiałem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2021 o 13:47, Gość tail# napisał:

Było już wcześniej pisane w tym wątku. Kartę można doładować np. przelewem na numer konta przypisany do karty. Ja doładowuję kartą płatniczą prepaid przez ich system tzw. "Zákaznická zóna". Nie trzeba podawać żadnych prywatnych danych przy doładowaniu. Kiedyś i być może nadal kod na doładowanie karty na wybrany pakiet można również kupić na miejscu w czeskich punktach np. tipsport.

Ty mnie podpowiedz, jak i gdzie mogę nabyć kartę  (i dekoder?) bez problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wlodek12 mówisz i masz:

1. Wersja zarejestrowana w Czechach - opłata w koronach

https://allegro.pl/oferta/karta-skylink-czechy-astra-23-5e-aktywna-9511218810

2. Wersja zarejestrowana na Słowacji - opłata w euro.

https://allegro.pl/oferta/karta-skylink-slowacja-astra-23-5e-aktywna-10551701545

 

Cenowo w sumie wychodzi tak samo płacąc w euro czy w koronach czeskich.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.06.2022 o 20:48, wlodek12 napisał:

Ty mnie podpowiedz, jak i gdzie mogę nabyć kartę  (i dekoder?) bez problemów?

Zastanów się czy chcesz samą kartę czy dekoder lub moduł z kartą. U mnie lata sama karta w czytniku na E2. Jedną z zalet jest o miesiąc dłuższa ważność pakietu.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest info o starcie Canal+ Sport i transmisjach Premier League od 5 sierpnia https://www.skylink.cz/novinky/266cs-canal-sport-predstaveni-tymu-chystane-porady-i-charitativni-spoluprace. Ciekawe czy będzie dostępny dla posiadaczy kart irdeto ICE czy tylko w viaccess. Dobra alternatywa dla tych co nie chcą streamingu oferowanego przez Viaplay.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...