Jump to content

Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji

Recommended Posts

W dniu 17.03.2019 o 13:46, tweed77 napisał:

Z tego co pamiętam to rejestracja na osobę mającą czeskie / słowackie obywatelstwo.

Aktywacja na czeski / słowacki numer telefonu.

Oprócz ceny za zakup karty trzeba opłacić tzw . Servisní poplatek

https://www.skylink.cz/servisni-poplatek

Z opłatami - przelewami na konto przypisane do karty chyba nie ma problemu.

No i tu jest pes  pohrebany...........nikogo nie znam z Czech i Słowacji, moja rodzina i znajomi rowniez. Wolałbym załatwic to na legalu w Polsce.

• Like 1

Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś dane które niby są wymagane nie koniecznie musiały być prawidłowe i aktywacja również przechodziła.

3 godziny temu, markar napisał:

W listopadzie 2018 płaciłem 1895 koron czeskich, w tym roku to już będzie 2699!!

Ale ta opłata, którą płaciłeś to opłata roczna jak rozumiem? 

Mam pytanko może ktoś ma podobny problem ze Skylink mianowicie nie świeci mi kanał Seznam.cz i STV 3 a inne lecą bez problemu?  Nie wiem o co chodzi...

Edited by Rockrider

Z jakiej karty i jaki system kodowania?

Te kanały które wymieniłeś nie są już szyfrowane w cryptoworks więc może o to Ci chodzi. Jeśli o to chodzi, to należy uruchomić w czytniku w systemie irdeto lub w module irdeto dla skylink. To samo dotyczy m.in. kanałów:
Travelxp HD Europe,

Prima Krimi,

Slágr 2,

TA 3,

Ring TV

Edited by tail#

Wymienione kanały działają. Nadaj uprawnienia jeżeli masz dostęp do ICOK. Nie działa natomiast kanał Insight UHD z poziomu modułu Irdeto. Nadawca wprowadził dodatkowe zabezpieczenia i teraz dostęp tylko z poziomu certyfikowanego modułu Skylink.

• 3 weeks later...
W dniu 9.03.2020 o 20:07, Rockrider napisał:

Już wszystko jasne, karta Irdeto ale moduł CW. Więc muszę zmienić moduł na Irdeto. Dzięlkuję wszystkim za pomoc i cenne informacje. Pozdrawiam

Edit: Moduł kupiony i wszystko świeci jak ma świecić.

W kwietniu na Skylink prawdziwy wysyp promocji tzn. wolnego nadawani programów.

Od 31 marca można oglądać dodatkowo aż 32 programy w pakiecie Digital:

AMC, AXN, Be2Can HD, Československo HD, Epic Drama HD, Film Europe HD, Film+, FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Premium, JOJ Cinema HD, National Geographic HD, National Geographic Wild HD, Spektrum HD, Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, DocuBox, VH1, VH1 Classic, MTV Europe CZ, TV Paprika, FightBox, Boomerang CZ, Cartoon Network, Disney Channel, ducktv, JimJam, Jojko, Minimax, Nick Jr Czech, Nickelodeon

• Like 1
  • Thanks 1

Podobnie na platformie Antiksat. Do 01.05 dla posiadaczy pakietu " Pre začiatok" dostępny jest bez opłat pakiet "Všetko čo potrebuješ".

Kanał Slagr TV został zakodowany.

Cytat

"Na základě žádosti vysílatele hudebních stanic Šlágr došlo 7. 4. 2020 k zakódování hudební stanice Šlágr TV. Pro zákazníky Skylinku to nepředstavuje žádnou změnu, stanice zůstává i nadále součástí všech programových balíčků s nezměněnými parametry pro naladění."

Źródło: skylink.cz

Po zweryfikowaniu - leci w irdeto:

Cytat

([email protected]/0000/334E/59): ....... found (125 ms)

Edited by tail#
  • 4 weeks later...

Czy ktoś z was doładowuje kartę przelewem z polskiego banku na czeski numer konta bankowego przypisany do oferty skylink? Chciałem zapytać czy oni takie coś akceptują i czy nie grozi to zablokowaniem karty ze względu na miejsce z którego przyszedł przelew?

Ja robię doładowanie Skylink płacąc polską kartą płatniczą.

Oczywiście przez stronę Skylink bezpośrednio,

Jak na razie nic dziwnego się nie wydarzyło.