Skocz do zawartości

Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

W ofercie pakietu DIGITAL na platformie Skylink dostępny jest kanał Travel XP HD, który jednak nie chodzi na kartach IRDETO ICE - https://satkurier.pl/news/167842/travelxp-hd-w-platformie-skylink.html ("W przekazie kanału nie ma dołączonego systemu 0D96, więc odbiór nie jest możliwy na starych modułach CryptoWorks"). Identyczna sytuacja z Prima Krimi. RIK u mnie też nie chodzi choć kodowanie CW jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Od dzisiaj wszyscy klienci satelitarnej platformy Skylink mogą oglądać kanał filmowy AMC. Stacja pojawiła się w pozycji Skylink Ochutnávka.
Co prawda Skylink w swojej ofercie ma program AMC tylko w rozdzielczości SD ale z okazji tej promocji  Skylink udostępnia AMC w jakości HD

Dzięki temu wszyscy klienci mogą oglądać ten program w dużo lepszej jakości.

Swoją drogą nie bardzo rozumiem politykę programową tej platformy, na której dubluje się przynajmniej pięć programów HD z przesunięciem czasowym "+1" a programy takie jak AMC, HBO2, HBO3 czy FILM+ nadawane są cały czas w kiepskiej jakości SD.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już za kilka dni na platformie Skylink pojawi się kolejny program. Tym razem będzie to regionalna Btv - Brneńska TV. Start programu nastąpi najprawdopodobniej już w pierwszym tygodniu lipca.
Stacja będzie na dawała swój program nonstop przez 24 godziny dziennie na częstotliwości 12.363 GHz na której aktualnie nadają takie programy jak: TV Noe, Šlágr TV, TA3 HD / Ring HD, TV Osem HD, Óčko Star, Tuty, Jednotka HD, Dvojka HD, Barrandov HD, Kino Barrandov HD, Barrandov Plus HD. Program będzie dostępny dla wszystkich FTA.
Btv będzie programem life-stylowym dla wszystkich grup wiekowych, będzie pierwszym programem który nie będzie nadawany z Pragi, do teraz program był nadawany tylko naziemnie w Multipleksie 4 na terytorium południowej Morawy oraz w sieciach kablowych UPC, O2 i Netbox.
Pozostałe parametry stacji Btv:
Astra 3B (23,5°E)
frekwencja: 12.363 GHz
polaryzacja: pionowa
SR: 29500
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulacja: 8PSK
system kodowania: brak (FTA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest jakaś możliwość nabycia oferty na samą kartę nieparowaną bez odbiornika?Interesował by mnie najtańszy pakiet na czeską/słowacką tv.Głównie CT1,CT2 itp.Nie mam żadnego znajomego czecha czy słowaka.Zasięg mam od Turksat 42e do Telstar 12 w.Na pozycji 23,5e wszystkie tp odbieram bezproblemowo.Posiadam odbiornik Ariva 100 e.Karta Smart HD,TP ORANGE (biała karta)MTV (conax)chodzą prawidłowo.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest jakaś możliwość nabycia oferty na samą kartę nieparowaną bez odbiornika?Interesował by mnie najtańszy pakiet na czeską/słowacką tv.Głównie CT1,CT2 itp.Nie mam żadnego znajomego czecha czy słowaka.Zasięg mam od Turksat 42e do Telstar 12 w.Na pozycji 23,5e wszystkie tp odbieram bezproblemowo.Posiadam odbiornik Ariva 100 e.Karta Smart HD,TP ORANGE (biała karta)MTV (conax)chodzą prawidłowo.

Podobnie jak i Ty czekam  na mozliwość zakupienia karty (z dekoderem?) do odbioru ĆT/ST bez jakichś kombinacji !! Ostatnio uciekł mi odbiór z poz. 23,5 E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam pakiet Digital w Skylink. Nie działają mi kanały ČT D HD, ČT art HD, ČT Sport HD, ČT1 HD oraz ČT2 HD z 12344H. Z tej samej częstotliwości działają kanały:JOJ Cinema +1 HD, Skylink Ochutnávka. Kilkakrotne ponawianie uprawnień nic nie daje -karta sprawdzona zarówno w czytniku jak i module Cryptoworks Irdeto. Czy wyłączyli może tunelowanie Cryptoworks dla tych kanałów? Moja karta to ICE Vymena -i tak już nie chodzi na niej np. Prima Krimi. Może ktoś sprawdzić kto ma identyczną kartę jak ja? Karta zarejestrowana na Czechy. Kanały skasowałem i wyszukałem jeszcze raz. Bez efektów.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOJ Cinema jest programem dodatkowo płatnym i nie ma go w pakiecie Digital. Dziwne, że go oglądasz.

Jeśli na karcie działają Ci takie programy jak: Nova HD, Nova Cinema HD, Nova Action HD, Nova 2, Nova Gold, Prima HD, masz kartę zarejestrowaną na Czechy.

Jeśli na karcie działają Ci programy Markíza HD, Dajto HD, Doma HD, JOJ HD, JOJ Plus HD, WAU HD, to masz kartę zarejestrowaną na Słowacji.

Jeśli masz zapłacony pakiet Digital programy które wymieniłeś powinny Ci działać bez względu na posiadaną lokalizację. Spróbuj ponownie przesłać sobie uprawnienia na kartę ze strony skylink.cz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka. Nie Prima Cinema, lecz Prima Plus. Kilkakrotnie logowałem się do zakaznickiej zony i wysyłałem uprawnienia. RiK nie działa mi od początku startu programu. Zastanawiam się, czy nie zainwestować w moduł Irdeto..

EDIT: poszło po którymś razie ...ale RiK nie odbiera oraz na odwrót teraz Prima Plus ..

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się uruchomić na karcie Irdeto-ICE kanał Insight UHD nadawany z Astry 19E?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się uruchomić na karcie Irdeto-ICE kanał Insight UHD nadawany z Astry 19E?

Wg: https://satkurier.pl/news/158298/skylink-z-pierwszym-kanalem-uhd.html " Insight HD oraz Insight UHD są niedostępne na kartach ICE w systemie CryptoWorks (CAID 0D96)"

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej Astrze 19,2? Czesi i Słowacy przecież z Eutelsatu 23,5 nadają.

Eh, obudź się i zacznij czytać. Cześć kanałów dla Skylink jest dostępna właśnie z Astry 19,2E, np. kanały VH1, MTV.

 

 

Wg: https://satkurier.pl/news/158298/skylink-z-pierwszym-kanalem-uhd.html " Insight HD oraz Insight UHD są niedostępne na kartach ICE w systemie CryptoWorks (CAID 0D96)"

Nie pytałem czy są dostępne z cryptoworks, bo tyle to wiem tylko czy komuś udało się uruchomić. Edytowane przez tail#
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...