Skocz do zawartości

Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przydałby się taki pakiet samych kanałów CT z jakąś kartą. Tak samo powinno być w każdym kraju. TV publiczna daje możliwość zakupu karty, która odkodowuje jej pakiet kanałów skoro nie może być to FTA jak w Niemczech. Jakaś stała opłata np. 10-20E na całą UE i ludzie by z tego korzystali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak we Francji jest karta za 15 euro na 4 lata. Oferta całkiem całkiem. [...]

Czy to jest to?

 

http://www.ebay.pl/itm/Carte-Viaccess-5-0-HD-Neuve-TNT-SAT-HD-satellite-decodeur-demodulateur-TNTSAT-/252313559777?hash=item3abf0f62e1:g:0fAAAOSwv0tU4fH1

 

Jakie tam są programy? 100zł / 4 lata dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ktoś się orientuje, jak to wygląda z tymi kartami SKYLINK kupionymi na aukro.cz?

Czy muszę dogadać się z jakimś Czechem odnośnie wpłat na konto odpowiedniej kwoty za wybrany balicek, czy też kupując taką kartę dostanę informację dot. numeru konta, na które będę dokonywał wpłat bądź przedpłat na 1 rok? I drugie chyba najważniejsze, czy te karty działają w Polsce i wystarczy moduł Cryptoworks/Irdeto +karta oraz zez na ASTRA 23.5E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta jest rejestrowana na Obywatela Czech lub Słowacji.

Dla podstawowego pakietu Digital trzeba opłacić SERPO (servisni poplatek),

miesięcznie, rocznie lub na dwa lata.

Nie jestem biegły w tym do końca, ale w Skylinku są dwa rodzaje kart,

stare ICE CAID 0624 i te działają np. w moim VU+ Solo SE, oraz nowe standard HD M7.

do których prawdopodobnie trzeba mieć certyfikowany dekoder Irdeto i Cryptoworks.

Najlepiej jak tych wpłat dokonuje się w Czechach. Nie wiem jakby to było, że na konto Skylinku

przychodzą opłaty z polskiego banku.

Przy zakupie pakietów SERPO jest już wliczone, np Flexi 7 - 269 Kc/ miesiąc.

Tak wystarczy zez na Astrę 3B. Ja mam monoblok 4,3'  Astra 1 19,2'E i Astra 3B 23,5'E 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o opłaty to tym się zajmuje bank, przelicza z waluty po jakimś tam obecnym kursie. Dobrze jest wysłać trochę więcej, żeby nie było niedopłaty spowodowanej różnicą kursową. Kilka lat wysyłałem do pl operatorów € na pl konto i nic się nie działo. Tu też nie powinno nic się dziać. Szkoda, że nie mają pre-paida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie,

Jeśli chodzi o płatność z zagranicy to nie ma problemu (Patrz pkt. 10)

http://www.skylink.cz/prakticke-informace-a-kontakty/rychla-pomoc-jak-na-to#Nej%C4%8Dast%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD+ot%C3%A1zky+k+platb%C3%A1m+a+%C3%BAhrad%C3%A1m+za+slu%C5%BEby+Skylink

Edytowane przez Werderaner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w usłudze Skylink płacę za pomocą karty płatniczej (polskiej) i nie ma żadnego problemu i dodatkowo pobierają tyle, ile w danym momencie jest potrzeba. Nie trzeba samemu nic przeliczać.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam :D Mam ostatnio wiele nurtujących pytań i jedno z nich będzie dotyczyć platform Skylink i freeSAT.

Te platformy mają w swojej ofercie pakiety bez opłat miesięcznych, ale jest roczna opłata aktywacyjna. Czy w takiej sytuacji można te platformy (a raczej ich pakiety) ustawić w jednym szeregu z bezpłatnymi platformami takimi jak: Freesat UK, TivuSat, Fransat?

 

Proszę o wasze zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skylink.

Nie jest tak do końca jak piszesz.

Servisni poplatek dotyczy podstawowego pakietu Digital HD.

Natomiast każdy inny wyższy pakiet ma już w cenie zawarty ten servisni poplatek.

Każdy pakiet można płacić miesięcznie lub za kilka miesięcy lub za rok lub za dwa lata.

Przy płatności miesięcznej można to zrobić tylko przez czeską pocztę lub z konta.

Należy pamiętać, że Skylink musi być zarejestrowany na obywatela Czech lub Słowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Mam ostatnio wiele nurtujących pytań i jedno z nich będzie dotyczyć platform Skylink i freeSAT.

Te platformy mają w swojej ofercie pakiety bez opłat miesięcznych, ale jest roczna opłata aktywacyjna. Czy w takiej sytuacji można te platformy (a raczej ich pakiety) ustawić w jednym szeregu z bezpłatnymi platformami takimi jak: Freesat UK, TivuSat, Fransat?

 

Proszę o wasze zdania.

Nie :) prędzej można by go porównać do pakietu bez opłat w TNK HD. :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę SKYLINK można również kupić z tej strony: http://www.satellite-expert.co.uk/products/199/Skylink_Cards#. Nie trzeba wówczas mieć znajomego w Czechach. Można kupić kartę już aktywowaną, zarejestrowaną i z opłaconym darmowym pakietem DIGITAL na 12 m-cy. Chętnie bym się na to skusił, ale dużo drożej z tej strony wychodzi wykupienie pakietu KOMBI (16 FUNTÓW miesięcznie ca. 80 PLN/MC, a ze strony SKYLINK wychodzi 387 kc - ca 60 PLN.

 

Chyba, że Ktoś z Forumowiczów już z tej strony skorzystał i może podpowiedzieć, czy mogę tylko wykupić z tej strony kartę aktywowaną, zarejestrowaną i z opłaconym pakietem DIGITAL na 12 m-cy za cenę 99 funtów, a następnie już ze strony SKYLINK.cz zakupić pakiet KOMBI podając tylko nr karty, który jest wymagany? I po drugie, czy mogę za to zapłacić przelewem z naszego kraju? Bo to też jest istotna sprawa. Bo wtedy można byłoby wykupić pakiet prepaid nawet na 12 m-cy. W tedy wychodzi jeszcze taniej.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kbc-seba 

Karty Skylink ICE działają w uniwersalnym czytniku. Sprawdzone na Ariva S300.

Najtańszy pakiet to Digital HD.

@james28

Proszę sprawdzić, ale jeśli się nie mylę to karta Standard HD M7 (nowy typ karty) współpracuje tylko 

z tunerami certyfikowanymi Skylink Ready i nie odczyta jej czytnik uniwersalny.

Z tego co czytałem tu na Forum, Ktoś płacił z polskiego banku na konto Skylink i wszystko było OK.

Nie mam takiego doświadczenia, bo wszystko załatwiam w Czechach.

Zwrócę jeszcze uwagę na pakiety w Skylinku.

Zależy, co kogo interesuje, to taki pakiet wybiera.

Elastycznym pakietem jest FLEXI 7 gdzie samemu można wybrać dowolne 7 programów do pakietu Digital HD.

Wszystkie informacje na stronie Skylinku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...