Skocz do zawartości

Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dodano nowe kanały Crime & Investigation, Nickelodeon, MTV Rocks, MTV Dance, VH1, VH1 Classic . Oni mogą dodać nowe kanały które są z innej astry u nas żaden operator nie pomyśli o takich kanałach typu vh1, vh1 classic. Lepiej nadawać ten [beep] co leci na mtv polska który z muzyką nie ma nic wspólnego. Gdzie te czasy jak nadawany był mtv europe z muzyką 24h w wersji analogowej. Na szczęscie jest jeszcze MTV Music 24 z astry 19E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć wszystkim.

Też chciałem sobie kupić skylinka ale jak pojechałem do Czech to mi sprzedawca powiedział że mi nie sprzeda na wywóz. To się zmartwiłem. Postawiłem sobie "siatkę" i obróciłem ją na Jesenik i mam tez dużo programów ale na skylinku by było więcej , ale cóż. Mi nawet by ta podstawa stykła.

Markar > jak to zrobiłeś że skylinka masz w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuś jest sposób aby w "miarę" legalnie odbierać pakiet Skylink u nas w Polszy - wejdź na czeską wersję znanego portalu aukcyjnego i wśród aukcji z kartami skylinku znajdź osobę, która zgadza się na wysyłkę za granicę i zarejestruje ją na swoje nazwisko. Ja właśnie w ten sposób odbieram podstawowy pakiet Digital ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty są dostępne w sklepach tv-sat na terenie Czech. Co do rejestracji można to zrobić przez stronę www operatora skylink. Dla tych co nie wiedzą od jakiegoś czasu nie ma już pakietu bezpłatnego - wszystkie pakiety są płatne. Polecam zakup karty w wersji irdeto-ICE która działa jak cryptoworks z większością odbiorników tv-sat. Natomiast do kart w wersji irdeto zalecany jest moduł CAM dlatego lepszym rozwiązaniem jest ta pierwsza. Dokładnie informacje na temat oferty znajdują się na skylink.cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem sobie kupić skylinka ale jak pojechałem do Czech to mi sprzedawca powiedział że mi nie sprzeda na wywóz. To się zmartwiłem.

 

A skąd wiedział, że nie jesteś Czechem/Słowakiem, zagadałeś po polsku do niego?

I skąd wiedział, że nie mieszkasz jako Polak w Czechach?

 

Wg mnie te karty są chyba do kupienia i można je wywieźć gdzie się da, jedynie muszą być zarejestrowane na czeskie dane.

A właśnie, kiedy się rejestruje kartę? W momencie zakupu, czy potem dopiero?

 

Niech ktoś obeznany w temacie oświeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Karty są dostępne w sklepach tv-sat na terenie Czech. Co do rejestracji można to zrobić przez stronę www operatora skylink. Dla tych co nie wiedzą od jakiegoś czasu nie ma już pakietu bezpłatnego - wszystkie pakiety są płatne. Polecam zakup karty w wersji irdeto-ICE która działa jak cryptoworks z większością odbiorników tv-sat. Natomiast do kart w wersji irdeto zalecany jest moduł CAM dlatego lepszym rozwiązaniem jest ta pierwsza. Dokładnie informacje na temat oferty znajdują się na skylink.cz

 

 

Czyli mam rozumiec ze koniec freesatu czeskie i slowackiego ? nawet za podstawowe kanaly jest juz oplata miesieczna?

 

kurczy sie oferta freesat zostalo wiec tylko rumunskie tvr1/2 i sky bez HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z tymi kartami jest dość ciężko. Kiedyś było łatwiej o zakup. Teraz tylko jedna osoba na aukro ma wpisaną wysyłkę za granicę. Kiedyś nie było problemu nawet z zakupem przez Polaka. Niedawno kazałem znajomemu się pytać, który dość często jeździ do Czech o zakup i niestety w dwóch punktach po drodze odmówili mu sprzedaży, bo nie jest obywatelem Czech. Pamiętam jak kiedyś można było w rejestracji karty wpisać dane generowane na obywatela Czech i tego nikt nie sprawdzał, a teraz są przypadki blokowania kont :/

 

Nie wiem jak z kartami T-Mobile, które opłaty serwisowej nie mają, ale nie odpowiada mi sprzedawca na mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pakiet startowy to wydatek 1mln zł. miesięcznie :x

Przecież bym nie pisał, gdyby były jakieś inne wydatki :roll: Szczególnie, że sam planuję zakupić sobie kartę. Więcej info: http://www.t-mobile.cz/web/cz/katalog-s ... 4373830962

Karty w systemie ICE. W Irdeto, z kompatybilnością dla odbiorników Cryptoworks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

mam taki może lekko głupawe pytanie. Jak wkładać kartę skylink do modułu CI+?? Chipem do góry, czy może do dołu?? Moduł CI+, który mam to smarDTV Eurocam+ taki: http://www.hm-sat-shop.de/ci-ca-modul/i ... modul.html i jak długo po rejestracji karty i opłaceniu opłaty serwisowej trzeba czekać na aktywację kanałów z pakietu Digital HD(na który kanał najlepiej ustawić dekoder w celu przyjęcia uprawnień)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, mam sygnał.. tylko teraz, czy normalnym jest brak uprawnień do kanałów: Markiza HD, Nova HD, CT Sport HD, Prima HD , Retro mimo opłacenia opłaty serwisowej?? Kanały takie jak: CT 1 HD, TV Barrandov, Prima Love, Prima Cool, Prima zoom, CT D/CT Art, CT Sport i reszta z tak zwanego pakietu Digital HD odbieram bez problemu( do tego mam kilka premium: cinemax, filmbox, docubox...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...