Skocz do zawartości
Wanderer

Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pytałem czy są dostępne z cryptoworks, bo tyle to wiem tylko czy komuś udało się uruchomić.

Otrzymałem informację od Skylink, że kanały bez CW w kodowaniu będą działać z modułem CI Irdeto. Zamówiłem zatem moduł za całkiem nieduże pieniądze no i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj miałem na chwilę możliwość sprawdzenia. Karta uruchamia się poprawnie i odpowiada na ecm'a jednak obrazu brak. Prawdopodobnie potrzeba dodatkowych danych do karty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy komuś udało się uruchomić na karcie Irdeto-ICE kanał Insight UHD nadawany z Astry 19E?

Działa z kartą ICE ale w module Irdeto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zaintrygowało mnie to dlatego dzisiaj przyjrzałem się temu bliżej i jednak jest tak jak przypuszczałem, moduł nie jest potrzebny. Karta ICE bezpośrednio w czytniku również działa. Co prawda na razie nie sprawdzałem na kanale insight z astry 19E, bo nie mam w chwili obecnej dostępu do tego satelity ale wszystkie kanały z astry 23.5E działają z poziomu irdeto. Nie jest prawdą że karta bez modułu działać nie będzie, moduł jest zbędny.

Edytowane przez tail#

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bynajmniej u mnie nie działają w czytniku kanały, które mają kodowanie Irdeto i nie mają kodowania Cryptoworks :Insight HD, Prima Krimi, Slagr2, TV War, Seznam.cz HD, Travel XP HD. Reszta kanałów chodzi w czytniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kanały które wyżej wymieniłeś działają w czytniku. Jedynie Insight nie sprawdziłem ale zakładam że również będzie działał. Kusi mnie ten kanał w wersji UHD ale na razie nie mam sprzętu który pozwoli mi na odbiór 4k.

Edytowane przez tail#

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście ,że kanał Insight UHD działa na kartach Ice z poziomu Irdeto . Tak przynajmniej jest u mnie na Octagonie SF4008 z kartą Skylink Ice  w czytniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy ktoś zauważył że po wykonaniu reaktywacji karty dzialajacej jako Cryptoworks uprawnienia nie są już tak często przesyłane jak kiedyś, atomiast dla Irdeto są do kilkunastu sekund od momentu zlecenia reaktywacji? Wygląda to tak jakby operator sugerował zakup modułu i przejście na Irdeto. Niektóre kanały, takie jak np. Travel XP HD szyfrowane tylko w Irdeto są również tego potwierdzeniem. Nie wiem do kiedy operator ma wsparcie na Cryptoworks, ale widać, że system ten będzie stopniowo wygaszany i wszystko zmierza w kierunku parowania kart.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Informacyjnie - karta ICE doładowana na początku września na 1 miesiąc nadal działa cały pakiet kombi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim ZAKAZNICKA ZONA promocja. Z uwagi na SERVISNI POPLATEK płatny do 10.11 pakiet Smart jedyne 401 KC więcej niż pakiet DIGITAL: "Předplaťte si balíček Smart na rok místo Servisního poplatku. Za pouhých 401 Kč navíc získáte 34 hodnotných programů nad rámec nabídky Servisného poplatku. Balíček Smart nyní v akci na 12 měsíců pouze za 1599 Kč." lub pakiet Multi za 1999 KC "Předplaťte si balíček Multi na 12 měsíců za úžasnou cenu 1999 Kč! Pozor, akce je časově omezena."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pakiet Kombi ile kosztuje w tej twojej promocyjce? Chyba że go nie wymieniłeś, to mam rozumieć że go nie ma. Dla mnie zakup tych najniższych pakietów nie ma sensu, bo większość tych kanałów jest w naziemnej DVB-T, DVB-T2.

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tail# nie każdy mieszka na południu Polski i ma dostęp do czeskich / słowackich programów z naziemnej DVB-T/DVB-T2.

Wiem, czeskie / słowackie nadajniki są silne i można spokojnie odbierać programy w odległości 100 km od granicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale mieszkać poza zasięgiem DVB-T/T2 i doładowywać tylko pakiet podstawowy przy założeniu, że muszę jechać do Czech też dla mnie nie ma sensu, chyba że płacisz przelewem lub z góry na cały rok. Dla mnie z góry na rok płacenie za pakiet Kombi jest nieopłacalne. Taniej wychodzi płacić średnio co dwa miesiące za jeden miesiąc, tak jak np. w TnK. Średnio za pakiet Kombi wychodzi około 200 koron za miesiąc, a nie ponad 400.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.10.2018 o 06:53, tail# napisał:

pakiet Kombi ile kosztuje w tej twojej promocyjce? Chyba że go nie wymieniłeś, to mam rozumieć że go nie ma. Dla mnie zakup tych najniższych pakietów nie ma sensu, bo większość tych kanałów jest w naziemnej DVB-T, DVB-T2.

W Wielkopolsce jest polskie DVB-T dostępne. :) Pakietu Kombi nie ma. Dla mnie kwestia do rozwagi. 60 zł więcej w skali roku i mam wyższy pakiet.

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nie ma Kombi w promocji to doładowanie tego pakietu na więcej niż miesiąc nie bardzo się opłaci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi