Skocz do zawartości

Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kartę T-Mobile lepiej kupować w sklepach, które automatycznie rejestrują kartę na obywatela Czech bo taki jest też wymóg kart T-Mobile. Podobnie jak z Skylink. Kiedyś gadałem z kilkoma sklepami i sprzedawali już zarejetrowane bądź oferowali darmową rejestrację na obywatela Czech. Ceny od ok. 250 zł. Taniej nie będzie. Karta T-Mobile jest bez opłaty rocznej/dwuletniej. Regulaminowo ma być dostępna na zawsze bez dopłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry,

mam takie pytanie do osób abonujących darmowy pakiet skylink(digital HD)...czy macie dostęp do kanałów JOJ TV, JOJ TV Plus i WAU??? Ja u siebie zaobserwowałem dziś brak dostępu do tych kanałów, mimo tego, że karta normalnie działa i wszystkie inne darmowe stacje działają(nawet markiza HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kiepska informacja dla tych, którzy posiadają, a jeszcze gorsza dla tych co chcieli kupić: https://satkurier.pl/news/107523/telewiz ... ylink.html

To jedyna opcja do bezproblemowej rejestracji na obywatela czech(sklepy wysyłające karty do polski bezproblemowo rejestrują w cenie), a w dodatku bez opłaty za podstawowe kanały co niestety Skylink robi już od kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wygląda na to, że nowy tp. Skylinku po kilku dniach różnych testów zaczął już coś konkretnego nadawać. Docelowo ma on być przeznaczony do programów HD.

Uruchomiono na nim 10 testów, niestety na razie nic nie da się podejrzeć. :cry:

 

11875,621 MHz - Horizontal - SR 29899,97 - FEC 3/4 - DVB-S2 / 8PSK / CCM - SNR 14,8dB

Csjy0V9s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do dekodowania Skylinka wymagany jest moduł CI+:

 

Dekódovací moduly (CAM)

 

Mascom Irdeto CI+

Neotion PRD-MCIN (1610, 1612, 1613,1452)

SmarDTV SmarCAM3

SMIT Irdeto CI+

TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+

http://www.skylink.cz/prakticke-informa ... link+READY

Ale czy są one zgodne z CI i możne je używać w dekoderach z obsługą CI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, u mnie też działa w czytniku ale 2 czytniki okupują: karta nc+ oraz MTV. A tak na marginesie. Obecnie mam kartę ICE Irdeto po wymianie. Wcześniej była to karta Cryptoworks. Jeśli włożę kartę do czytnika to zgłasza się CRYPTOWORKS choć na karcie stoi jak byk IRDETO. Czemuż to.. ?Karta siedzi w module IRDETO CRYPTOWORKS ACCESS i działa bardzo dobrze. Czy kupując moduł IRDETO będzie karta w nim działać jeśli zgłasza się w czytniku jako CRYPTOWORKS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie masz kartę Irdeto/CryptoWorks ICE która działa zarówno w dekoderach z CryptoWorks jak i Irdeto (lub modułach). Karty te otrzymywali wyłącznie posiadacze już zarejestrowanych kart Skylink lub jeszcze wcześniejszych Trade & Technology. Nowe karty bez wymiany oprócz rejestracji będą działały tylko w kieszeniach lub z modułami w systemie Irdeto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie to Czesi wyjdą na tym lepiej niż Polacy z TVP, które straciło prawa do otwartej TV, a przecież CT Sport w Czechach to taki TVP Sport, tylko dostępny już od najniższych pakietów + DVB-T i to w HD.

Cały czas kusiła mnie karta T-Mobile, ale po ostatnich zmianach chyba już nie tak łatwo ją zdobyć. W sklepach brakuje, a darmowe dożywotnie oglądanie podstawowych kanałów skończyło się szybciej niż można by się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Moduł to tylko opcja, u mnie karty Skylink działają bez problemu w każdym czytniku kart we wszystkich tunerach satelitarnych jakie mam, z wgranym oprogramowaniem MCAS.
Witam,

Akurat nie mogę odbierać naziemnej dvbt z Czech ze względu na lokalizację.

Chciałbym dla próby kupić serwisową opłatę za 55 Kč/měs. za pakiet Digital HD (podstawowe programy czeskie i słowackie).

Mogę to zrobić bezpośrednio w Karvinie, Ostavie lub Havirzowie.

Czy tuner satelitarny z modułem Conax zapewni odbiór Skylink z Czech ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...