Skocz do zawartości

Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Satelita: Astra 1G (23,5°E)

Od wczoraj nadaje Czeska wersja MTV

12070 MHz, pol.H, SR 27500, FEC 3/4 (cryptoworks)

MTV%201.jpg

Prima COOL zaczęła dzielić swój antenowy czas z porannym regionalnym programem R1 nadającym dla Moravy i Śląska.

11876 MHz, pol.H, SR 27500, FEC 3/4 (cryptoworks)

R1.jpg

Znany z Thora Słowacki program televizo, pojawił się w pakiecie SkyLink, identyfikuje się tu pod nazwą ZIVA.

11797 MHz, pol.H, SR.27500, FEC 3/4 (free, do końca roku)

ZIVA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, szwagier kupił tą kartę wraz z dekoderem na Słowacji (jest słowakiem) i zarejestrował kartę przez internet ale już w Polsce (adres podał słowacki). Karta jest prawidłowo aktywowana bo dzwoniliśmy na ich infolinie, podawaliśmy nr karty i powiedziano nam, że karta jest aktywna, jednak przy instalacji nie wyszukuje wogóle tych programów które powinny być, nic a nic nie ma. Mamy również dekoder phillipsa 6010 ale nie czyta tej karty wogóle. Orientuje się ktoś co teraz należy zrobić żeby wyszukało kanały i można było je wreszcie oglądać?

 

dekoder jest uniwersalny Opticum 4060CX plus, on ma system kodowania Konax, ale podobno w większości działa z cryptoworks, u mnie może nie działać, ale czy wtedy nie było by sytuacji,że programy znajdzie ale że bylły by nie odkodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał instrukcję obsługi gdzie również były transpondery wypisane, pozatym podczas skanowania tuner znajduje chyba koło 50 transponderów do wyboru. Są tylko programy, które bez karty można oglądać, tych co powinny być dzięki karcie nie znajduje. Może być tak ze tuner nie czyta cryptoworksu? Jeżeli tak to da coś kombinowanie z nim czy nie lepiej oddać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tunera ale daj w ustawieniach wyszukaj wszystko a nie tylko FTA.

Na 6010 z odpowiednim oprogramowaniem SkyLink na pewno chodzi i czyta uprawnienia z karty. Kiedyś się tym bawiłem.

Z tego co przeczytałem na Opticumie działa także, ale musisz trochę nad nim "popracować" samo się nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam! Mam kartę Gital i wszystko jest ok. Niestety od pewnego czasu mam problem z programem CT4. Wyświetla się napis "CryptoWorks: Sorry, You are not allowed to watch this program due to geografical blackout". Oczywiście wiem co to znaczy, tyle, że nie rozumiem jak coś takiego może być na CT4, a na jedynce i dwójce wszystko jest w najlepszym porządku (podobnie nie ma problemu z pozostałymi stacjami Nova, Prima etc.). Czy ktoś może spotkał sie z podobna sytuacją? Na marginesie mój tuner to Technisat Digoplus STR1. Co może byc powodem tych problemów? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają w tym bajzel, prawdopodobnie masz na czas olimpiady źle przełączoną regionalizację.

Musisz albo reklamować albo poczekać, po olimpiadzie powinno wszystko wrócić do normy.

Moja Gital też jest popaprana i ČT4 nie działa ale na słowackiej SkyLink z kolei nic mi nie wyłączyli. :mrgreen:

Reklamować i tak będę.

Na forum Parabola też piszą o problemach z kartami, radzą: wyłącz/włącz - zostaw na noc na Čt1 i takie tam inne.

http://www.parabola.cz/forum/topic-45955/

ale póki co to działa Ci chociaż słowacka Trójka HD

EDIT:

O 18:00 sprawdziłem - karta już się zaktualizowała i program ČT4 działa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy moduł http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=10&id=623 obsłuży kartę platformy SKYLINK.CZ.

Czy Ferguson 8900 obsłuży ten moduł?

Jeśli mam twina Inverto skierowanego na 19,2 to jaki konwerter użyć by złapać 23,5?

Na http://www.aukro.cz znalazłem taką kartę za 1285 http://www.aukro.cz/item947091670_skyli ... nejsi.html wobec 2199 którą podaje oficjalna strona http://www.skyline.cz .Pani z Zakaznickiego serwisu powiedziałą że takie karty mogą nie działać i zachęcała do zakupu bezpośrednio u nich.Czy zakup na czeskim allegro to pewny zakup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ciekawe czy sytuacja z abonamentem jest taka jak u nas tzn. czy chętnie płacą...

Miesięczna składka za radio i telewizję wynosi teraz 135 koron a płaci go 98% gospodarstw domowych.

Abonament wpłaca się bezpośrednio na konto Czeskiej telewizji, wpływy z abonamentu stanowią około 65% jej budżetu.

Zwolniony od płacenia podatku jest każdy którego dochód miesięczny dochód nie osiąga 2,15 krotności socjalnego minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ciekawe czy sytuacja z abonamentem jest taka jak u nas tzn. czy chętnie płacą...

Miesięczna składka za radio i telewizję wynosi teraz 135 koron a płaci go 98% gospodarstw domowych.

Czesi nigdy nie należeli do odważnych narodów dlatego bez mrugnięcia wszystko zapłacą.Rozmawiałem z kolegami z Hradec Kralove.Płacą wszyscy.Ale wszyscy z rozrzewnieniem wspominają polską telewizję z końca lat 80-tych gdzie pozycje u nas nadawane nie były osiągalne w CT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...