Skocz do zawartości

Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, kondon napisał:

Kanał CT Sport w wersji HD jest dostępny w Antiksat w najniższym pakiecie w cenie 1 Euro/miesiąc.

Na stronie operatora nie widać tego kanału. Z kanałów CT są 1, 2, 24. Chyba, że oferta na stronie nie jest aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Można kolego pobrać darmową apkę z Google Play.Tam jest między innymi ten kanał,który wymieniłem o2 tv na żywo,oraz wiele innych. Ja mam zainstalowaną tą aplikację z Google Play na Android Box i działa na dużym ekranie.Możesz sobie w menu tej apki przestawić nawet rozdzielczość. 

https://www.o2knihovna.cz/aplikace/o2tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

Zależy jakie mecze. Na przykład kanał czeski o2 tv.cz dzisiaj nadaje mecz Manchester United vs Paris Saint Germain o godzinie 20:25.

Pytałem o skylink, a jakoś nie widzę tego kanału u tego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tail# napisał:

Czy ktoś się orientuje czy mając dostęp do skylink da się obejrzeć dzisiejsze mecze ligi mistrzów?

Nie.
Liga Mistrzów & Liga Europy tylko na Czeskich kanałach O2TV Sport oraz O2TV Football.

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, robsat napisał:

Nie.
Liga Mistrzów & Liga Europy tylko na Czeskich kanałach O2TV Sport oraz O2TV Football.

Jeśli chodzi o ligę europejską, to mijasz się z prawdą. Wczoraj przełączając kanały z pakietu skylink natrafiałem na mecz ligi europejskiej na ktorymś z kanałów sportowych od tego operatora (chyba Nova Sport 1 lub 2). Z resztą ta sama transmisja była wtedy na Polsat Sport Premium. Jeśli już coś piszesz to sprawdź wcześniej. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Otrzymałem dzisiaj e-mail ze Skylink.cz z następującą informacją.

 

Mamy dla was świetną wiadomość. W marcu przygotowaliśmy dla was otwarte okno od razu kilku programów, z których możecie korzystać już od piątku 1.3.2019 aż do niedzieli 31.3.2019.

Wszystkich kibiców ucieszy degustacja programów sportowych Sport1 HD, Sport2 HD oraz Słowackiego programu Arena Sport1.

Dodatkowo odkodowane będą jeszcze dwa programy Epic Drama HD i TLC.

Więcej info o tej promocji:

https://www.skylink.cz/novinky/134cs-volne-vysilane-programy-v-mesici-breznu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2019 o 18:47, Wanderer napisał:

Otrzymałem dzisiaj e-mail ze Skylink.cz z następującą informacją.

 

Mamy dla was świetną wiadomość. W marcu przygotowaliśmy dla was otwarte okno od razu kilku programów, z których możecie korzystać już od piątku 1.3.2019 aż do niedzieli 31.3.2019.

Wszystkich kibiców ucieszy degustacja programów sportowych Sport1 HD, Sport2 HD oraz Słowackiego programu Arena Sport1.

Dodatkowo odkodowane będą jeszcze dwa programy Epic Drama HD i TLC.

Więcej info o tej promocji:

https://www.skylink.cz/novinky/134cs-volne-vysilane-programy-v-mesici-breznu

 

Gdzie mogę nabyć legalnie kartę Skylink (ewentualnie z d

ekoderem), żeby odbierać ĆT i ST w Polsce? Za ile złotych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie. Czy jest możliwość zakupu przez Polaka w Czechach lub na Słowacji samej karty najlepiej nieparowanej?Jeśli tak to jaka byłaby najtańsza opcja na podstawowe kanały i jakiego operatora? Najlepiej na pozycję 16e czy 23,5e?Kuzyn jeździ do Austrii i Włoch non stop poprzez te kraje i mógłby mi zakupić. Ale czy to wiąże się z jakąś  rejestracją i aktywacją?Jak to wygląda z całym tym procesem nabycia? 

Chodzi mi o podstawowe kanały tj.CT Sport,Ct1,Ct2 itp.Bez dodatkowych opcji. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to rejestracja na osobę mającą czeskie / słowackie obywatelstwo.

Aktywacja na czeski / słowacki numer telefonu.

Oprócz ceny za zakup karty trzeba opłacić tzw . Servisní poplatek

https://www.skylink.cz/servisni-poplatek

 

Z opłatami - przelewami na konto przypisane do karty chyba nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za problem sprawdzić np. na aukro.cz orientacyjny koszt karty oraz na stronie operatora koszt "servisni poplatek" w zależności od liczby miesięcy jakie chcesz opłacić i zsumować wszystko? To jest prosta matematyka z kategorii dodawanie, mnożenie. ;)

Co do rodzaju kart które da się używać we własnym odbiorniku, to irdeto ICE oraz irdeto.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Z jednej strony dobrze, że zdarzają się takie promocje, a z drugiej jeśli ktoś ma pakiet Kombi, to niczego to nie zmienia.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.
Jestem zainteresowany ofertą muzyczną platformy freesat. Chodzi o kanały MTV i mooz dance.
https://cz.freesattv.tv/satelitni-televize/freeSAT_medium_hd
W tym pakiecie wszystkie są ale tłumacząc legendę to sporo jest innych opcji np druga karta. Mógłby mi ktoś doradzić ile to by wyszło miesięcznie? Mi wyszło 25zł, jakby faktycznie na 2 karty z kimś podzielić się to spoko, ale czy jest tańsza opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Od jakiegoś czasu stopniowo coraz mniej jest kanałów szyfrowanych w cryptoworks dla kart irdeto ICE. Aby mieć pełny dostęp do oferty należy uruchomić kartę w irdeto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...