Skocz do zawartości

Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaintrygowało mnie to dlatego dzisiaj przyjrzałem się temu bliżej i jednak jest tak jak przypuszczałem, moduł nie jest potrzebny. Karta ICE bezpośrednio w czytniku również działa. Co prawda na razie nie sprawdzałem na kanale insight z astry 19E, bo nie mam w chwili obecnej dostępu do tego satelity ale wszystkie kanały z astry 23.5E działają z poziomu irdeto. Nie jest prawdą że karta bez modułu działać nie będzie, moduł jest zbędny.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały które wyżej wymieniłeś działają w czytniku. Jedynie Insight nie sprawdziłem ale zakładam że również będzie działał. Kusi mnie ten kanał w wersji UHD ale na razie nie mam sprzętu który pozwoli mi na odbiór 4k.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś zauważył że po wykonaniu reaktywacji karty dzialajacej jako Cryptoworks uprawnienia nie są już tak często przesyłane jak kiedyś, atomiast dla Irdeto są do kilkunastu sekund od momentu zlecenia reaktywacji? Wygląda to tak jakby operator sugerował zakup modułu i przejście na Irdeto. Niektóre kanały, takie jak np. Travel XP HD szyfrowane tylko w Irdeto są również tego potwierdzeniem. Nie wiem do kiedy operator ma wsparcie na Cryptoworks, ale widać, że system ten będzie stopniowo wygaszany i wszystko zmierza w kierunku parowania kart.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W moim ZAKAZNICKA ZONA promocja. Z uwagi na SERVISNI POPLATEK płatny do 10.11 pakiet Smart jedyne 401 KC więcej niż pakiet DIGITAL: "Předplaťte si balíček Smart na rok místo Servisního poplatku. Za pouhých 401 Kč navíc získáte 34 hodnotných programů nad rámec nabídky Servisného poplatku. Balíček Smart nyní v akci na 12 měsíců pouze za 1599 Kč." lub pakiet Multi za 1999 KC "Předplaťte si balíček Multi na 12 měsíců za úžasnou cenu 1999 Kč! Pozor, akce je časově omezena."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pakiet Kombi ile kosztuje w tej twojej promocyjce? Chyba że go nie wymieniłeś, to mam rozumieć że go nie ma. Dla mnie zakup tych najniższych pakietów nie ma sensu, bo większość tych kanałów jest w naziemnej DVB-T, DVB-T2.

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mieszkać poza zasięgiem DVB-T/T2 i doładowywać tylko pakiet podstawowy przy założeniu, że muszę jechać do Czech też dla mnie nie ma sensu, chyba że płacisz przelewem lub z góry na cały rok. Dla mnie z góry na rok płacenie za pakiet Kombi jest nieopłacalne. Taniej wychodzi płacić średnio co dwa miesiące za jeden miesiąc, tak jak np. w TnK. Średnio za pakiet Kombi wychodzi około 200 koron za miesiąc, a nie ponad 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2018 o 06:53, tail# napisał:

pakiet Kombi ile kosztuje w tej twojej promocyjce? Chyba że go nie wymieniłeś, to mam rozumieć że go nie ma. Dla mnie zakup tych najniższych pakietów nie ma sensu, bo większość tych kanałów jest w naziemnej DVB-T, DVB-T2.

W Wielkopolsce jest polskie DVB-T dostępne. :) Pakietu Kombi nie ma. Dla mnie kwestia do rozwagi. 60 zł więcej w skali roku i mam wyższy pakiet.

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Na pozycji Skylink Ochutnavka w styczniu będzie JOJ Cinema HD.
Już od 3 stycznia 2019 JOJ Cinema zagości na Ochutnavce, po nadającym tam obecnie programie Nick Jr.
Filmowy program JOJ Cinema jest programem dostępnym w pakietach Smart, Multi, Kombi i Komplet, można go także dołączyć do pakietu Flexi 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Skylink 7 zamiast Skylink Ochutnávka.
Już 7 lutego od godziny 18:00 na: częstotliwości 
12,344 GHz / pol: H / norma: DVB-S2 / SR: 29900 ksymb/s / FEC: 2/3
pojawi się nowy program Skylink 7. Będzie on dostępny na wszystkich aktywnych kartach platformy.
Program będzie emitował filmy, transmisje sportowe, dokumenty, audycje muzyczne i lifestylowe oraz programy dla dzieci. Dodatkowo będzie reklamował usługi i nowości operatora  M7 Group.
Program będzie prezentował wybrane pozycje z taki programów jak: AMC, Filmbox, Horor Film, Cs Film, Film Europe, Film+, Českoslovesko, Be2Ca, Sport1, Sport2, Golf Channel, Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explore, WAR, Spektrum, KinoSvět, UPC Network, Stingray iConcerts, Stingray Classica, TV Paprika, CS Mini i Minimax.
Program będzie nadawany w jakości HD.
źródło: parabola.cz
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał CT Sport w wersji HD jest dostępny w Antiksat w najniższym pakiecie w cenie 1 Euro/miesiąc. Opłaca się z góry za okres 12 miesięcy. Karta jest to nieparowany Conax, działa praktycznie na każdym sprzęcie. Karta nie jest łatwa do zdobycia ponieważ musi być zarejestrowana na obywatela Słowacji. A więc trzeba mieć znajomego Słowaka, lub jechać na Słowację i kupić samemu, lub popytać w słowackich sklepach internetowych zajmujących się techniką satelitarna ale wtedy koszt karty wzrasta ponieważ tylko za samą rejestrację często sklepy życzą sobie kilkadziesiąt Euro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...