Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie to na stronie cyfry jako kanał filmowy, nr kanału na dekoderze 54...

 

Poza tym nie dyskutuję z [beep] bo sprowadzi mnie do własnego poziomu i pokona doświadczeniem....

 

Chello nie nadaje - talibowie nadają...

 

i czego się spinasz...

skoro oficjalnie zapowiadali, że kanał przestaje nadawać to ewidentnie ktoś wpłynął na to że póki co nadal nadaje... czy będzie to tydzień, czy rok tego nikt nie wie, ale efekt jest taki że umowy nie można z tego powodu rozwiązać i nie jest to przypadkowe ;]

zobaczymy co będzie z tym club tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie takiego kanału już nie ma.
777@czy Ty w ogóle pamiętasz co czytasz czy tylko art 7 par 1 Regulaminu C+. Polecam mój post ze str 19 gdzie podałem str angielską ZR http://www.zoneromantica.tv/ Na dole w stopce przeczytaj jakie kanały są nadawane przez Chello Zone W tłumaczeniu z Google :Regulamin | Polityka prywatności | Informacje prawne | Kodeks postępowania | Prasa | Kontakt

CBS Action | CBS Drama | Reality CBS | Ekstremalne | Horror Kanał | Romantica | Food Network | JimJam

Chello Zone © Chello Zone 2012 ® & © 2012 CBS Broadcasting Inc

Więc nie pitol głupot.A czy go C+ i CP będą dalej nadawać to ich sprawa a kanał nadaje dalej z nami czy bez nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie takiego kanału już nie ma.

 

 

Tak, to ciekawe w takim bądź razie skąd CP i Cyfra+ biorą sygnał kanału Zone Romantica skoro go nie ma?. Zastanów się, zamiast takie bzdury wypisywać. Owszem, pierwotnie Zone Romantica miała zakończyć nadawanie 03.12.2012r. Jednak jak widać, nadawca kanału decyzję o zakończeniu jego emisji zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nikomu jeszcze nie przyjęli, co najwyżej 2-3 osoby się zadeklarowały że wysyłają wypowiedzenia...

niech próbują, ale skoro cyfra tak wyrzeźbiła że mimo iż kanał miał przestać świecić a nadal gra, by wypowiedzeń nie było... to raczej przemyśleli też zamianą club tv na cbs drama i mają argumenty by wypowiedzeń nie przyjmować.

obym się mylił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyslalem w zeszlym tygodniu wypowiedzenie z powodu Club TV, dzisiaj tel. z cyfry i negocjacje co moga mi zaproponowac zebym odstapil od wypowiedzenia

Jakoś nie chce mi się to za bardzo wierzyć. Na to połączenie "w zeszłym tygodniu" i "z powodu Club TV". Bo w zeszłym tygodniu to raczej panowało przekonanie, że to nie Club TV lecz Zone Romantica może być dobrym argumentem złożenia wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wierzyc w co chcesz

 

Ja Wam napisze tak sytuacja z club tv jest mocno problematyczna, mimo ze 2/3 ludzi uwazaja tutaj ze nic nie zwojuja wysylajac wypowiedzenie, radze Wam sporobowac - to jedynie koszt znaczka.

Tak naprawde ile tych wypowiedzen do cyfry wplynie ? 1000 - 10 000 ? przy kilku mln. abonentow to jedynie promil. Cyfra widocznie tak jak w moim przypadku doszla do wniosku, ze nie ma sensu zaczynac walki i zaproponowali do obecnej umowy gratisy.

 

Ja jestem zadowolony, a oni maja sprawe z glowy.

 

Zreszta inny z moich przypadkow jest rowniez dla Was nie znany (nie opisywany nigdy na forum), mianowicie chodzi mi o gratis w postaci pakietu kanalow HD do zamowionego pakietu HBO.

Podlaczylem na miesiac HBO (bez zobowiazania), pytajac jednoczesnie o gratis w postaci kanalow HD. Po rozmowie z przelozonym dostalem taki gratis pod warunkiem utrzymania nadal HBO.

Po miesiacu dzwonie, aby zrezygnowac z HBO i jak sie okazuje pakiet kanalow HD pozostal mi jako gratis. Dopytalem na infolini i powiedzieli ze jest dopisany jako gratis do konca umowy i nie ma warunku utrzymania HBO. Tak wiec jest wile mozliwosci w cyfrze - wszystko zalezy od naszego podejscia - oni nie zawsze chca isc na wojne z klientem i przychylaja sie do naszej prosby.

 

Co do club tv zapomnialem dodac ze wpadliscie teraz na to co ja juz wczesniej zauwazylem, a teraz zarzucacie mi ze wczesniej nie bylo o tym mowy, co nie znaczy ze inni o tym nie pomysleli. Informacje o tym ze romantica raczej pozostanie uzysklem juz znacznie wczesniej z dobrego zrodla, te same zrodlo poinformowalo mnie o innej mozliwosci proby rozwiazania/negocjacji umowy (club TV - cbs drama) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem, aż to w końcu ktoś zauważy. Kolega @plockier puszcza Wam taką lipę a wy łykacie jak młode czaple

 

to ja jestem jedną z tych czapl-tylko ja opieram się na art7.paragraf1

porównałem sobie także propil programowy clubtv i cbs drama i nikt mi nie wmówi ,że jest taki sam -czy nawet podobny-chociaż zgodnie z tym art-nawet porównywalny profil gdyby był to można wypowiedzieć umowę

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedowiarkom proponuje zainteresowac sie co niewielka grupa ludzi zrobila w n po zamianie kanalu sport club plus w fight club :P

wyslali wypowiedzenia i udalo im sie rozwiazac umowy - jest o tym napisane w sieci !

Byla to mala grupa osob, ktora tak jak tutaj spotkala sie z negatywnymi wypowiedziami, ze sie nie uda. A jednak sie dalo !

 

Polacy nadal zyja z podejsciem "to sie nie uda" w stanach sie udaje i niejedna firma zaplacila mega odszkodowania !

 

U nas tez sie da, ale najpierw trzeba przeczytac dokladnie regulamin i nie bac sie podjac pewne kroki, jezeli sie nadarzy okazja. Zmiana tresci kanalu daje mozliwosc rozwiazania umowy i nie wazne czy jest z winy operatora czy nadawcy. To operator podpisuje umowy z nadawca i ponosi ich konsekwencje. Jesli nadawca sobie wymysli ze kanal Hustler TV zamieni w kanal o tematycje religijnej to rowniez nie bedziecie sie domagac rozwiazania umowy ?

 

W przypadku sport klub + rowniez moglismy rozwiazac umowy, kanal ogolno sportowy zmienil sie w kanal tylko z boksem - podstawy do rozwiazania byly i nielicznym sie udalo !

Ale tutaj na forum nikt o tym nie napisal wiec nikt na to nie wpadl i umowy nie rozwiazal. Cyfrze raz sie udalo i teraz probuje drugi raz :P

Z romantica nie zrezygnowali bo za wielki szuma sie zrobil w internecie. O Club TV nikt nie pisal, wiec mysleli ze to sie uda, jak widac po opiniach tu piszacych ludzi - dobrze mysleli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie profil kanału i tematyka jest zupełnie inna, więc nie jest to tylko rebranding kanału ;]

wstawi ktoś wzór pisma jakie wysłał do Cyfry ?

sam też się skuszę. najwyżej nie uznają tego i będę w plecy aż 4 zl... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nurtuje mnie jedno pytanie. Po co pchaliście się w Cyfrę skoro teraz chcecie zrezygnować ?? Dziwicie się później że operatorzy stosują różne kruczki, wcale im się nie dziwie po co Wam TV płatna skoro możecie kupić DVB i mieć za friko ?? Podejrzewam że większość z Was nawet przez chwilę nie oglądała tych kanałów tylko jak robią to inni to i ja zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo są za mało rozgarnięci żeby np. zrobić pakiety film, sport itp itd ?

wtedy każdy by coś znalazł dla siebie, a tak trzeba kombinować z pakietami a poprzez wypowiedzenie umowy można dostać ZNACZNIE lepsza ofertę dla obecnego klienta niż oni poczatkowo proponują. na tym samym pakiecie można zaoszczędzić 20-30zł + opcje MR i lepszy dekoder. widać różnicę?

brak przejrzystych zasad - więc trzeba kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weni a ty co jestes adwokatem cyfry ?

piszesz: "operatorzy stosują różne kruczki, wcale im się nie dziwie" - czyli oni moga, a abonenci nie ?

 

Wiekszosci chodzi nie o rozwiazanie umowy, a jedynie o uzyskanie lepszych warunkow. Wiec jezeli jest taka mozliwosc to czemu ich wysylasz do ogladania dvbt ?

 

Chyba to normalne ze cyfra chce sprzedac jak najdrozej a abonent miec jak najtaniej.

Czy Ty kupujesz w najdrozszych sklepach ? Czy jezeli jest mozliwosc kupic cos taniej np. przez internet to tak nie robisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he a ja wcale nie oczekuje od nich jakiejkolwiek propozycji myślę ze po 12 latach czas się rozstać przynajmniej na jakiś czas :D

Poczekam na wspolną ofertę z nc+ jełsi taka bedzie, a do tego czasu mam zamiar spędzać czas przyjemniej niż przed TV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weni a ty co jestes adwokatem cyfry ?

piszesz: "operatorzy stosują różne kruczki, wcale im się nie dziwie" - czyli oni moga, a abonenci nie ?

 

Wiekszosci chodzi nie o rozwiazanie umowy, a jedynie o uzyskanie lepszych warunkow. Wiec jezeli jest taka mozliwosc to czemu ich wysylasz do ogladania dvbt ?

 

Chyba to normalne ze cyfra chce sprzedac jak najdrozej a abonent miec jak najtaniej.

Czy Ty kupujesz w najdrozszych sklepach ? Czy jezeli jest mozliwosc kupic cos taniej np. przez internet to tak nie robisz ?

 

nie jestem adwokatem Cyfry.

O tych najdroższych sklepach to nie trafiłeś z przykładem. Podpisując umowę akceptujesz warunki w niej zawarte. Skoro chcesz mieć najtaniej to kup tuner DVB i nie płacisz za oglądanie. Co do "kruczków" to odnosiło się to do kombinowania przez klientów Cyfry.

Czy jak ktoś ma komórkę i niższy abonament niż Ty to też szukasz haka żeby zerwać umowę ?? Po to są pakiety żeby je wybrać pod siebie a nie kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...