Jump to content

Recommended Posts

Co Ci słabnie? Umowa na wyłączność z Foxem plus wybrane seriale z innych wytwórni, niezmiennie od początku istnienia stacji. Do tego w ostatnim czasie zaczeli produkować seriale. Co miesiąc są 2-4 nowe sezony seriali.

14 godzin temu, Globus903 napisał:

I tak bieda, z roku na rok ramówka słabnie. 

Jakby nie patrzeć, co lepsze seriale ostatnio zgarniają platformy streamingowe. FOX ma kilka pozycji, które emituje jak należy, chociaż akurat mnie żaden z tych seriali co pojawią się w listopadzie nie interesuje, ale pewnie mają one jakąś swoją widownię. Mimo wszystko taki FOX i tak wypada pod względem seriali lepiej niż niby premium Canal+ Seriale.

2 godziny temu, diabeu napisał:

FOX ma kilka pozycji, które emituje jak należy

No nie bardzo. Brak powtórek niektórych seriali po premierze, a emisje obecnie czy w ostatnich miesiącach są też spychane na późne godziny.

Tutaj bardziej mi chodziło o premiery jak w przypadku TWD gdzie emisja jest kilkanaście godzin po premierze w USA.

A godziny emisji to obecnie drugorzędna sprawa. Mamy XXI wiek i nie problem nagrać sobie na PVR. Zresztą, nie wyobrażam sobie żeby inaczej oglądać seriale czy filmy ze stacji, które przerywają je reklamami, jak właśnie uprzednio je nagrać na dysk i przewijać podczas seansu reklamy :).

Edited by diabeu

No ja tak właśnie robię, ale czasem mogę coś zapomnieć ustawić albo oglądam coś innego w tym czasie i nie ma szansy nagrać w innym terminie. A powtórki Kości czy CSI są po pięć razy.

16 godzin temu, diabeu napisał:

chociaż akurat mnie żaden z tych seriali co pojawią się w listopadzie nie interesuje, ale pewnie mają one jakąś swoją widownię. 

Mam tak samo jak Ty. 

Byłem wielkim fanem tej stacji jakieś 5-10 lat temu, gdy ramówkę wypełniały takie tytuły jak Archer, Breaking Bad, Community, Family Guy, The Simpsons, Homeland, Persons Unknown, Pokojówki z Beverly Hills, Roswell, Prison Break, Terra Nova, The Bridge, Weeds itd. Był to czas kiedy FOX gościł w moim domu niemal non stop, bo prawie zawsze było tam coś interesującego. 

Obecnie zerkam na główny kanał FOX-a tylko okazjonalnie przy okazji pojedynczych premier lub przez pryzmat "Ściganego", którego oglądałem z 200 razy i jeszcze mi się nie przejadło. Z premier serialowych w tym momencie spoglądam w stronę BH 90210. Wcześniej oglądałem tam kolejny sezon American Crime Story (Versace) albo ostatni "Amerykanów," ale to było już dawno.  

Oglądałem to tez za dużo powiedziane, bo odkąd mam Cyfrowy Polsat GO owszem oglądam seriale z FOX, ale nie bezpośrednio tylko właśnie za pośrednictwem powtórek w CP GO. Choć akurat BH 90210 staram się na żywo, gdyż na CP GO jakichkolwiek powtórek na razie brak. 

Nieporównywalnie częściej spoglądam w stronę  FOX Comedy. Ten kanał włączam prawie codziennie. Najbardziej lubię nocne maratony z Family Guy'em. Lubiłem też Bob's Burger, ale zastąpili ten zacny serial jakimś Shin Chanem, którego póki co zupełnie nie trawię.  

Edited by Project_ALF
  • Upvote 1