Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Fox Jakoś nie kwapi się do pokazywania wszystkich seriali FX Production. Najpierw Snowfall na C+, zaraz będzie Trust na HBO. Widocznie te seriale są według nich za ciężkie by pokazywać je na antenie Foxa.

FOX w Polsce (nie wiem jak na innych rynkach) nigdy nie był kanałem serialowym z krwi i kości. Zawsze jakiś kompromis. Niestety, ale poziom Ale kino+ to to nie jest. Pod względem zróżnicowania tematycznego i wiekowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty czasami czytasz co piszesz? Oczywiście, że Fox w Polsce jest "kanałem serialowym z krwi i kości" Porównywanie do Ale Kino zupełnie nie na miejscu, tam seriale są tylko dodatkiem do filmów. 


A od przyszłego tygodnia dalsze premierowe odcinki serialu "Wirus" przeniesiono na 00:00.

Tylko dwa odcinki. Czwarty sezon ma ich 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Legion" z 2 sezonem wraca dopiero w kwietniu.

A wcześniej jak patrzyłem, to miało być w lutym i w Polsce. W lutym będzie premiera na świecie. :( W Polsce 1 sezon miał premierę dzień później od światowej premiery. Szkoda, że tyle jeszcze trzeba czekać, bo to świetny serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze lepiej? Mnie pierwszy sezon "American Crime Story" oczarował, kapitalna produkcja, niesamowita historia, świetnie oddany klimat oraz wybitna gra niektórych aktorów (i bynajmniej nie mam tu na myśli tytułowego bohatera). Ostatnio łyknąłem w nieco ponad miesiąc ten serial oraz "Atlantę" w ramach CP GO. 

 

"Zabójstwo Versace" zapowiada się również niesamowicie. Największe wrażenie zrobiła na mnie ta kilkusekundowa zapowiedź gdzie pokazana jest posiadłość Gianniego, potem nagle pada strzał... ptaki odlatują, a dom zmienia kolor na krwisto-czerwony. 

 

Twórcy tej serii wiedzą co to #klimat

 

PS. Versace, nowy X-Files są już na CP GO jakby ktoś chciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś rok temu nawet pisałem do nich na Facebooku w tej sprawie. Twierdzili,że pracują nad napisami, ale jakoś wolno im to idzie. Zresztą czytając różne komentarze, to Polacy nieprzesadnie lubią produkcje z napisami. A "Zabójstwo Versace" to był całkiem udany serial. Zresztą w kablu jakość nie jest taka zła, a na reklamy najlepsza jest nagrywarka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Od 22 października FOX, jako jedyny w Polsce, nadaje serial "Chicago Fire". Od poniedziałku do piątku po dwa odcinki o godz. 15:25. 

Dlaczego nikt o tym tutaj  nie napisał?

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że stary, jak jest bardzo dobry. Nigdzie go nie było, więc chyba warto o tym wspomnieć. Mogliby jeszcze "Chicago PD" pokazywać.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że był już. Tak jak pisze kolega @Conan leciał w 2014 roku na Jedynce. Wiem bo oglądałem i pamiętam, że jak to zwykle było przy zagranicznych serialach emitowali go o jakiejś w miarę normalnej porze, a potem oczywiście dużo później bo oglądalność była słaba. 

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...