Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tak samo. Kiedyś czekałem co tydzień na nowy odcinek. Z czasem to przeminęło. Pojawiły się odcinki, które były zapychaczami, dialogi były mniej angażujące, główni bohaterowie byli nieśmiertelni (w przeciwieństwie do komiksu), a obecny wątek jest niezbyt wciągający.

Serial do pierwszej połowy czwartego sezonu był bardzo dobry. Następne odcinki nieco obniżyły poziom, a cały szósty sezon to "maraton" głupich decyzji bohaterów. Nie będe ich wymieniał, bo szkoda mi na to czasu.

Wielu ludzi też tak uważa. Spadająca popularność na polskich stronach (chodzi mi tu o stronę strefawalkingdead.pl), oraz stopniowy spadek z 50 miejsca rankingu na filmwebie na 62.

 

Co do "Legionu" jak na razie jest średnio. Nie wiadomo, co jest wyobraźnią głównego bohatera, a co rzeczywistością. Lecz serial mnie zaciekawił, czekam na kolejny odcinek.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też straciłem częściowo zainteresowanie oglądając większość 5 i 6 sezonu, ale 7 sezon ponownie przywrócił do mnie dużą chęć oglądania. Mam nadzieję, że dalsza część będzie równie ciekawa jak większość tych na razie 8 odcinków VII sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do Simpsonów to nie wiecie czy stare odcinki (mam tu na myśli te wszystkie sezony, które leciały od pierwszego odcinka w C+) zostały w USA zrekonstruowane do wersji HD? 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to na Blu-ray'u serial zaczął być wydawany aż od 11. sezonu, który jest z 2001 r.

 

Znalazłem recenzję dla 15. (http://http://bluray.highdefdigest.com/7719/simpsons_s15.html) czy 17. (http://bluray.highdefdigest.com/14151/thesimpsonstheseventeenthseason.html) sezonu.

 

Także FOX chyba jakoś to odświeżał, wraz z dźwiękiem.

 

Natomiast pierwszym odcinkiem zrobionym w 16:9 i 720p HD jest Take My Life, Please (E10S20) z lutego 2009 r. Nawet gagiem na tablicy w szkole, którego Bart za każdym razem pisze przy openingu, było HDTV is worth every cent.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Chyba dawno na tym forum tak wiele osób nie zgadzałoby się ze sobą w tej jednej kwestii. Dlatego ja do FOX-a sięgam sporadycznie.

 

Kanałom Fox Networks Group przydałby się jakiś serwis internetowy pokroju HBO GO. Mają przecież ogromną bazę (wszystkiego). 

 

Mogliby udostępniać programy dla abonentów platform i kablówek za friko czerpiąc dodatkowo kasę z reklam, które przerywałyby ich seriale na tej samej zasadzie jak w TV lub sprzedawać dostęp za jakiś abonament dla tych, którzy nie są abonentami platform / kablówek oraz dla tych, którzy chcą oglądać dany serial bez reklam w wersji premium. Rozwiązań jest bez liku. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałom Fox Networks Group przydałby się jakiś serwis internetowy pokroju HBO GO. Mają przecież ogromną bazę (wszystkiego). 

 

Mają, nazywa się Fox Play, tylko, że mogą pokazywać własne produkcje, a tych jest niewiele.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOX teraz ciągle powtarza odcinki różnych seriali, a prawie nie ma w ogóle powtórki ostaniego odcinka TWD, nie licząc tej jednej o 3:00 w nocy. Mały skandal.

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz. U mnie w programie drukowanym jest wpisana powtórka "The Walking Dead" o 22:00. Jednak w programie dostępnym w necie w tym czasie wpisany jest inny program.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ramówka Foxa to jakieś nieporozumienie. Prawie cały czas emitowane są cztery seriale. Obejrzałbym starsze sezony Walking Dead w NORMALNEJ emisji, czyli maks. 2 na tydzień, a nie jak do tej pory 5 czy 6 odcinków co tydzień jako zapychacze pomiędzy nowymi sezonami, które są coraz gorsze.

To samo tyczy się American Horror Story, który emitowany jest chyba raz na rok.

Może Fox utracił licencję do starszych seriali, które emitował? Sam nie mam pojęcia. Już irytuje mnie to, że co chwilę jak włącze ten kanał emitowany Jest Dr. House, lub Ostry dyżur.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...