Skocz do zawartości
frostbite

iPla dla Panasoniców

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się właśnie mówili w wydarzeniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno nowa wersja usługi IPLA 3.0 wprowadza mozliwosc uzycia konta VIP pozwalające cieszyć się materiałami wideo w rozdzielczości 720p bez reklam? Czy i jak to dziala? Wykupujemy dostep i wpisujemy kod w tv? Czy obejmie to rowniez ipla sport live? Podzielcie sie wiedza na ten temat bo dla mnie mozliwosc ogladania sportu na zywo z kanalow polsatu sport, futbol z pozycji tv bylaby atrakcyjna. Obecnie czasami uzywam ale prze komp po DVI na tv ale jak mam podlaczony monitor i tv to zeby ruszylo musze wyjmowac kabel z tv i dopiero jak ruszy podlaczam i leci na duzym tv. Jest to niewygodne no ale zabezpieczenie drm nie pozwala na klonowanie, z tym ze jak juz transmisja ruszy to wtedy mozna kabel podlaczyc i leci rownoczesnie na monitorze i tv.

Jesli ipla sport live ruszy z poziomu tv (bez uzycia kompa) to bedzie komfortowo i lepszy obraz ( mam nadzieje ). Obecnie porowujac ipla przez komp jakosc tzw extra ( haha ) z ipla z poziomu tv to opcja ipla na tv bez kompa daje lepsza jakosc obrazu. Wiec kiedy ipla sport live na tv bez kompa? Czy juz? Dajcie znac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi