Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Disney Channel nadaje pełną ramówkę po polsku, KwiateK akurat jak włączyłeś DC to mieli najwidoczniej błąd, bo pod koniec serialu nagle zaczęła działać polska ścieżka... Aktualnie serial Hanna Montana nadaje po polsku.

 

Tak wogóle to nie pisze się serjal tylko serial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney Channel debiut na polskim rynku telewizyjnym może zaliczyć do udanych. Stacja osiągnęła najwyższy wskaźnik oglądalności wśród kanałów telewizji dla dzieci.

 

W czasie inauguracyjnego weekendu (2-3 grudnia) we wszystkich gospodarstwach domowych Disney Channel uzyskał pierwsze miejsce w swojej kategorii programowej (wszystkie osoby w grupie wiekowej 4 lata i więcej, godz. 06.00-22.00), osiągając wskaźnik oglądalności 0.9 proc.

 

Ogólny wskaźnik liczby widzów (wszystkie osoby w grupie wiekowej 4 lata i więcej, godz. 06.00-22.00) był o 32 proc. wyższy w porównaniu do drugiej z kolei telewizji dziecięcej, Cartoon Network.

 

Z kolei polska premiera telewizyjna filmu "Iniemamocni" zgromadziła przed telewizorami 315 tys. widzów (wszystkie osoby w grupie wiekowej 4 lata i więcej), dając Disney Channel pierwsze miejsce w całym czasie emisji filmu (od 17.00 do 18.30) w porównaniu do innych konkurencyjnych programów.

 

Przypomnijmy, że kanał Disney Channel dociera do ponad 1,7 mln abonentów Cyfry+ (kanał 44) oraz Cyfrowego Polsatu (kanał 39).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałem że w DCH będzie więcej klasyki a tu wieczorem jakieś seriale komediowe czy kreskówki w stylu Cartoon Net.

Mimo wszystko trzeba przejść na Polsat. C+ przegieła dodając go do komfortowego i prestiżowego!!!! :(

 

pakiet komfortowy przy obecnej promocji kosztuje 37,70 na cały okres umowy, więc nie wiem o co Ci chodzi ;)

 

Edycja pitter: nie cytujemy posta, jeżeli odpowiadamy tuż pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rekordowa liczba widzów z całego świata uczestniczyła w interaktywnej ankiecie Disney Channel pod nazwą "High School Musical 2: zagraj swoją rolę".

Oddano w sumie 45 mln głosów. Na naszym rynku Europy, Bliskiego Wschodu i Azji (EMEA) dzieci i młodzież oddały ok. 6 mln głosów, głosując za pośrednictwem krajowych stron internetowych Disney Channel.

 

Ankieta ta jest wydarzeniem medialnym, ponieważ po raz pierwszy widzowie Disney Channel mogli wyrazić własną opinię na temat pewnych scen proponowanych do kolejnej części filmu "High School Musical", należącego do kategorii Disney Channel Original Movie.

 

W ankiecie "High School Musical 2: zagraj swoją rolę" poproszono młodzież na całym świecie o udzielenie na krajowych stronach internetowych Disney Channel odpowiedzi na 10 pytań dotyczących nowej części filmu. Największa liczba głosów zadecyduje na przykład o tym, jaki napój będzie pić Sharpay, jakie kanapki Troy zapakuje na piknik z Gabriellą, jaki deser przyrządzi Zeke dla Sharpay i jakie napisy pojawią się na koszulce Chada.

 

Preferowane przez młodzież pozycje zostaną ujawnione dopiero na premierze filmu w USA, która jest planowana na lato 2007 r., a niedługo później film zostanie pokazany na kanałach Disneya na całym świecie

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

sorry, że odkpokuję temat, ale mam pytanie.

 

Na stronie Cyfry w Programie TV jest napisane, że od 1 października Disney Channel będzie przez całą dobę, tzn nie jest napisane dosłownie, tylko program jest na cały dzień, na ostatni dzień września jest normalnie a już od początku X jest cała doba. Czy wiadomo coś na temat tego, żeby Disney nadawał całą dobę? Natrafiłem na to, gdy sparawdzałem kiedy będzie High School Musical 2. Program jest jak narazie do 5 paź. Gdyby nadawał całą dobę to byłoby fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ciekawe. Może będzie tak, że w C+ Disney Channel będzie całą dobę a w CP do 22:00 jak to podobnie jest w przypadku CN/TCM. :):wink::wink:

Możliwe, że będzie całą dobę. Wypadałoby się zapytać na infolinii Cyfry :wink:

Wszystko okaże się 1 października... Fajnie by było, jakby kanał ten nadawał całą dobę :) Więcej premier filmów Disneya by się przydało, bo przewaga to seriale/seriale animowane. Ale nie jest źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, raczej nie będzie tak, że w Cyfrze będzie całodobowo a w Cyfrowym Polsacie tylko jakąś część dnia, to byłoby głupie i ciekawe co by robili, co "zdejmowali by" Nagre, żeby nikt z CP nie mógł oglądać po 22 :?: Nie no tak nie będzie. CN/TCM to co innego, Disney Channel nie ma kanału z którym dzieli lub dzieliłby czas. Seriale, hmmm ja lubię kilka, np. "Hannah M.", "Nie ma to jak hotel", "Świat Reven" albo "Filip z przyszłości" to jest dobre i dobrze, że są, bo można się pośmiać. Premier nie będzie więcej, bo musieliby szybciej produkować filmy i tłumaczyć. To moze ktoś call'nie do Cyfry? Ja tego nie zrobię, bo jestem dzieckiem, jednak jakby na to nie patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak :wink: W Cyfrze tak, bo podali program na całą dobę ale w CP nie więc coś w tym może być... :):wink: Może znów na satelicie znajdą się kopie kanału DC i całodobowa będzie w Cyfrze a do 22:00 w CP i CP po prostu nie doda oficjalnie do listy całodobowego i już :wink: Chociaż to trochę bezsensu bo w przypadku CN/TCM to było rozdzielenie na dwa osobne kanały a tutaj to jest po prostu przedłużenie czasu emisji kanału na całą dobę. Ciekawie jak będzie ale z lekką niepewnością myślę jednak, że i w C+ i w CP również będzie DC całą dobę bo byłoby to trochę bezsensu gdyby tu tak a tu tak nadawał kanał jeden i ten sam :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...